Prijava

BORAC U SPREZI S KURIROM I DS-OM UČESTVUJE U PRODUŽENOM DRŽAVNOM UDARU I DIREKTNO RUŠI VUČIĆA SKANDALOZNO FOTO VIDEO

HAHAHA PIČKE CIGANSKE VIDITE KAKO PROLAZITE ČIM IZAĐETE IZ VUČIĆ SUPERLIGE
#petarda

Roma izgubi od Manče 7:1, Brazil jebeni od Njemačku u Brazilu 7:1, i nikom ništa.

Zvezda u kupu izgubi 5:1 od drugog na tabeli, dolazi vucicevic i tripuje AJOJ OVO ĆE DA UKLEŠU U MOST NA ADI IMA U LEKTIRE DECI DA STAVE, DA SE SPOMINJE PRED SVAKI DNEVNIK KOJI BLAM. lol jebeni

Inace vucicupederu me podseća na vejvrajdera, i on je isto tako, koliko god nikog ne zanimalo šta napiše, i koliko god ga trpali i jebali svi redom na forumu, on i dalje dolazi(o) po još.

5 komada od Borca na cmarakani

Reci brate vučićupederu, efikasniji su i od vas. Vi ste jedan jedva uspeli da date. Doduše primanje vam je uvek bolje išlo hihihi

Neko 5:1 od Bilbaa, neko od Borca hahaha pičke ciganske

ĆALE TI U ĐUBRETARIMA.....

Jeriho, sto si nakon mog bana plakao da mi iz opisa profila skinu onaj tvoj biser o vujoševiću bastionu kao jedinoj opoziciji?

Hahah jebote kako je to bilo dobro. Ima li neko link do tog komentara, turio bih ga opet.

Hahahahaha Slepi doktor!

Jericho
Ne samo grobarstva, Dule trenutno ispada JEDINA OPOZICIONA STRUJA U SRBIJI. Niko nema jaja da optuzi covice, vucice i ostalu mafiju, zasad ni Dule ne ide do kraja, jer klub ipak zavisi od drzavne pomoci, ali ako na kraju sezone iz zdravstvenih razloga napusti klupu, siguran sam da ce malo koje novine hteti i smeti da objave neki intervju sa njim.

Inace nije presudno sto je pickousti "ostrasceni ciganin", vec to sto je retard potpuni psihopata, koji ne bira sredstva do cilja, jebeni radikal koji pali ambasade preko noci postao evropejac.

Hvala slepi.

Koja je ovo boles' bem ti sunce.

Hahaha slepi poznaje svaki kutak interneta.

5 komada na cmarakani od Borca

hahah takve budalaštine se ne smeju zaboraviti, veliki pozdrav braćo

Ko vlada informacijom vlada situacijom hahaha

Jerichov post je suva istina. Znate vi to petardirani, samo vas sramota da vam takav idiot drzi klub u zivotu.

Ne samo grobarstva, Dule trenutno ispada JEDINA OPOZICIONA STRUJA U SRBIJI. Niko nema jaja da optuzi covice, vucice i ostalu mafiju, zasad ni Dule ne ide do kraja, jer klub ipak zavisi od drzavne pomoci, ali ako na kraju sezone iz zdravstvenih razloga napusti klupu, siguran sam da ce malo koje novine hteti i smeti da objave neki intervju sa njim.

Inace nije presudno sto je pickousti "ostrasceni ciganin", vec to sto je retard potpuni psihopata, koji ne bira sredstva do cilja, jebeni radikal koji pali ambasade preko noci postao evropejac.