Prijava

Korleone, može li da se zameni osoba koja se povede na to ostrvo. Ljudi smo, pogrešićemo!

Homera Simpsona i par cisterni piva.

Poveo bih neku popularnu Vukajlijakinju ^^

Veliku porciju ćevapa s kajmakom.

O'ladili bi ti se do tamo Facofaco, uzmi i mikrotalasnu.

I ja bih sama otišla, al sa puškom, da teram sve koji mi upadnu na posed.

'Get off of my property!' I onda bih nastavila da se klackam u stolici s puškom u krilu, na tremu moje kućice...

Discovery televiziju!
Da se bar obogatim od emisije: "Kako preživeti na pustom ostrvu?" Jeste da najverovatnije ne bih preživeo, jer ne bi pojeo glistu/zmiju/oči ili creva nekog goveda, ali bar neki honorar.

Mešo, ako je dozvoljena samo jedna stvar, to nije opcija.
Al' šta je, tu je. Bolje išta nego ništa.

Sebe.. jer se sa sobom najbolje slazem.. niko mene ne razume, cak i kad nacratam jbg

Falili bi meni ljudi na tom pustom ostrvu... svi oni zbog kojih ponekad poželim da odem... sama. :)

Poveo bih Mogšu i Dr Gorilu, pa bih im dao po svesku da se nadmeću u definisanju. Bolja zabava mi ne treba. Da, i tanker pun alkohola i cigareta ne bi škodio... Ili bi? Hmmm...

Ako bih poveo nekog na pusto ostrvo,onda to ostrvo vise ne bi bilo pusto

Nekog sa kim bih mogla da budem na pustom ostrvu.
Samo da nije smarač.
Nema veze i da je invalid bez obe noge. Ko da bi pa šetao/la po ostrvu.
Zakopaš ga/je u pesak i ćaskate.
Sad, jebeno bi bilo što bih ja morala da rmbam ko konj da bismo preživeli, ali to je valjda cena koju plaćaš za dobro društvo
Zašto su samo invalidi antismorovi :((

Nisu, ja znam neke ultrasmor invalide.

Jebga, moramo više da se trudimo mi hendikepirani. A zašto sam ja invalid, a i dalje smor?
Kontam, bog me sačuvao od odlaska s tobom na pusto ostrvo. Hvala ti bože, srce si. Ma bog si.

Mycy: Ma hvala bogu što si rekla da si invalid smor, pa da te ne vodim.

Zmio, kad ne znaš dizabereš prave invalide.
Ko ti kriv.