Prijava

Ja sam njega uvek gotivio kao igrača.

A otkud vam pravo da slikate Dzonija s trofejima koje vam je oteo?!?;-) Komša isti Milijaš...:-)

*Komša ti je zlato.

Džona oriđiđi garagan :D

Otisao Dane kod Stanoja u Kinu. Kleo samo sto nije dosao :D Bitno da je Fofana na pozajmici, moze nam se.

Vraćamo Pjera Boju.

Jebem im mater. Sad će da rasprodaju na kraju pa da se vade kao prošo rok. Joooj upravo...

A otkud vam pravo da slikate Dzonija s trofejima koje vam je oteo?!?;-) Komša isti Milijaš...:-)

Mogu da se zakunem da je pisalo "Komša isti ganfer". Da li nas to košija decxko praviš lude, ili sam samo ja loooood?

Lud si. Ne znam može li da se proveri kod admina dal sam menjao post da ti dokažem. Čim sam video sliku setio se Milijaša. Dakle LOOOD SIII. Manje tih narkotika pre čitanja tema na Vukajliji. ;-)

A i brate musavce ne zovem ganferi nego musavci i cigani... Nije moj izraz.

Koliko se da primjetiti iz izjava Danka Lazovića nije šćio dide nego su ga bukvalno najurili.

Samo mi je žao što već 25 godina u ovoj jebenoj zemlji niko nema muda da kaže ETO TAKO JE nego svi nešto mrsomude. A zbog tog pičkastog mentaliteta i jesmu u banani.

Uvek tako lažu Skočko, kad im zine dupe za pare i ubodu neki iole bolji ugovor, da se operu kod navijača.

Ista priča kad dolaze, svima je san da igraju za Par-CZ, od malena su navijači, mrze suprotni tabor..bla bla bla.

Ma kontam ja da i on ide zbog para, daleko bilo da ne, al' naši čim vide da ne mogu da pariraju onda se poseru po igraču, ko ga jebe, bukvalno išutiraju iz kluba.

Dzoni "Anonimus" Mijailovic objavio novo pismo, i okacio ovaj snimak kao ilustraciju Terzicevih igrackih kvaliteta (broj 4). Koliko sam voleo ovaj tim, Mijat, Jokan, Zahovic, Novak, jedan od najjacih timova ikad!
https://www.youtube.com/watch?v=Ex9m124DWqc

Ode i Pauljević xD

Ko će igrati na proljeće samo Vučić zna....

Zvacemo Milivoja Cirkovica

milivoje legenda!draza flasa rakije nego inostrana karijera.to je za postovanje!