Prijava

Direktore, te godine beše Zvezda uzela?
Upravo ono što ranije napisah, samo pare...

da, tad je bilo zeko lopove

baš to, samo pare, al ajd ti to objasni marvi

dođi sa glavnog naloga plodu incesta lolololo

Da naglasimo, heteroseksualnog. Visuljak se stavi u pisicu. To sto si ga pijan primio nije dobro.

USLIJEDBENA TJELOSPOJKA
TO JE NOVI NAZIVA ZA SEX U HRVACKOJ PO NOVOM RECHNIKU, TI BI TO VUCPED NAJBOLJE TREBAO DA ZNASH
haha al sam mu šukno :D

vidi, taj recept je ispoštovan u tvom slučaju
tata je stavio visuljak u maminu pišicu
ALI JE ZABORAVIO DA MU JE SESTRA
i sad ti takav

ŠTO NE DOĐEŠ SA GLAVNOG NALOGA SISICE?

2003-2004, tad je bila SICG ili Juga još ne sećam se, prvo kolo me je probudio drug, izdiktirao broj golova i sve prelaze, i skoro me terao da se kladim. Sve se igralo istog dana. Ja budala ne odem. On se zadužio kod svakog ko je hteo da mu da kintu, bolest. Uplatio više tiketa, ozbiljne pare napravio za nekog ko je tek završio srednju. A najveća tuga, išao i uplaćivao u više kladža, i uplatio samo deo. Počele kladže da odbijaju uplate. Da je uspeo sve, verovatno bi se obogatio, bukvalno. I nikad mi nije rekao odakle mu dojava. Ali jbt, svaka jebena tekma. Nisam mu verovao i zato ništa nisam ni igrao. I kao zadnjih deset godina? Oduvek ima nameštanja. U Zvezdi samo više kradu, pa zbog toga puši oi broju titula, ali ih zabole. Objektivno, zadnjih deset godina uvek ima neki klub koji je jači od blizanaca. Voša, Jagodina... još da im daju da zadrže klince malo, ovi bi pukli ko zvečke...

Koji mu je glavni nalog?

Abubakar je paklen igrac, samo njegova stara boljka neefikasnost jos uvek kvari. Ako se oporavi ovaj Fabrisio, mozemo da se nadamo Ligi Evrope.

mozemo da se nadamo Ligi Evrope.

Opet zadnji u grupi... Ako slučajno nekom uguraju koji komad ili izvuku remi, uzmu neki kintu... AL od toga ništa neće u Partizan...

Koji mu je glavni nalog?

ne znam, ali priča se da je na glavnom moderator
možda je to razlog što nije banovan nako višemesečnog idiotskog orgijanja

A dobro, lepa je kinta i za LE. Da se prezivi. Necu da me grize savest i da nas raspala drzava finansira, pa svaki put kad vidim penzioner skocio sa mosta da se setim kako su neke pare od drzave zavrsile u Partizanu. Samo korektno, avangardno.

višemesečnog idiotskog orgijanja

Directore, opet smaras. I ponavljam, bolje visemesecno heteroseksualno, nego jednodnevno pasivno gej.

ti nekom da kažeš da smara? hahahahhahaha

ajde bre siso moderatorska dođi sa glavnog naloga
nemoj da čuvaš lik i delo dobrog dečka

i posavetuj se sa psihologom, svega mi si u problemu

Ok pozdrav. Napred Partizan.

Ne bih se kacio sa ljudima koji su ga primali u dupe. Takvi su na sve spremni.

moderator koji otvara dupli nalog da bude ZLI DJEČAK
hahahahhahahahahhahaha

Svaka čast komšije. Samo napred!