Prijava

nadam se da nije ironija.

naravno da nije

Ja nisam za ovaj predlog, rešenje je: poboljšati rad moderatora, uvođenje novih moderatora i besomučno: savetovanje, zajebavanje i gajdnens od strane "normalnih" autora da ne bi samo modovi radili.

To je tako jadno, da juriš poziciju!

Jadno je i to da pokutsdavas da se stimfiulises pomodsgucy bilop cega. Trebaea da opsuies kad ti se pisfe i da bude kvaewlitereno. Jebasdldo vas posdisticaj,.

Фејзбукманијак
Пеки ја тачно знам који су варали.

Није битно ко је варао, битно је да је лепа атмосфера коју смо створили тим купом некако усрана чињеницом да неки не могу ни глупи куп да прегурају без малверзација.

Овако ми је много битно да позовем проверене чланове који нису познати по својој алавости и варању да играју, него да дам шансу свима да играју. Јебига.

Jadno je i to da pokutsdavas da se stimfiulises pomodsgucy bilop cega. Trebaea da opsuies kad ti se pisfe i da bude kvaewlitereno. Jebasdldo vas posdisticaj,.

Ахахаха јеботе, Дотер је разваљен.

Ako je tvoj jedini i glavin zahtev da se doda dugme na onoj gore listi NAJPOPULARNIJE DANAS, onda je oke..

Može, ne bi bilo loše.
S tim da najpopularnija defka ne mora da ide u odabrane, onda je to već blizu defke dana.
Moderatori bi mogli malo češće da na taj način biraju definicije za odabrane, ali onda bi se odabrane vrtile oko pešest autora, što je bezveze. Nekad su strava definicije na drugoj i trećoj strani po dnevnoj popularnosti.

Nisam za ukidanje pratlaca, al nikako.
Odgovara mi ovo, kad se zasitim brisanja đubra - odem na kvalitetne definicije, i to sve jedna ispod druge.

A što se onog što je Šalab rekao tiče - da će modovi da provale eventualna namještanja i lajkovanja da definicija skoči na toj kalendarskoj listi, kad su već provalili ona velika lajkovanja - ne stoje tako stvari. Ova manja se teže otkrivaju. I ne davajte nam još posla dodatnoga! :))

I treba novih modova, da. I ove nove članove malo da edukujemo, a ne samo da ih ispljujemo u komentarima i u banovima. Neki možda stvarno ne znaju, a stvarno bi voljeli da nauče kako se piše i, uopšte, bude na sajtu. Postotak je mali, ali vrijedan.

+ за предлог са календаром, иако кликнем на тај календарчић с' времена на време.

Пеки д џем
Не бих укинуо праћење, ово остало делује кул.

Иначе, поменуо си тај куп. Очекујте тамо почетком септембра нови куп. Једна од измена које за сад сигурно могу да потврдим да ћу да уведем је да ћу ја да зовем оне који ће да учествују, нема пријава.

ружно. гоФнарски. шта курац пичка, ја нисам учествовао на прошлом јер сам биЈо спречен, на овом опет вероватно нећу јер нисам боље рангиран, и испуших опет? адукурац.
ил' ме планирај тамо, ил' мећи две у одабране да имаш оправдање после што си ме туриЈо у жреб испред других. :)

Ja se samo nadam da će uz povećanje moderatora koje se očekuje kajzer uvesti i odobravanje defke kao i postera. A za ove novajlije da imate spremljen tekst šta i kako ako im se ne odobri definicija. Jebte ako postere čiste samo dva moda onda njih 10 može čistitii definicije jer ih je pretpostavljam mnogo manje..

ebte ako postere čiste samo dva moda

Ma čistimo i mi ostali... Samo rjeđe. :)

odobravanje defke kao i postera

Mislim da bi novi modovi učinili tu opciju bespotrebnom, mada nisam ni protiv, što da ne.

Овако ми је много битно да позовем проверене чланове који нису познати по својој алавости и варању да играју, него да дам шансу свима да играју. Јебига.

мени је искрено супер онај куп био. Не због побједе и бодова и срања него ето са мераком пишеш, брате, на задату тему, било је много изненађења итд...
Лако је правити малверзације, врло лако...
Рецимо ја сам био против ЛОЛ-а и шта, сад сам ја требао да шаљем људима на чат линк до дефке да добијем плус? Оћу курац, овако се деси да шаљем понекоме линк до дефке ако ми се чини кул, чисто да се прочита, али то је мали број људи, а тај пут баш нисам хтио и поштено сам поражен...
Н'о не знам што исписах све ово, Пеки, оће ли бит' икад више тај куп?

Na koju formulu biste birali definicije za listu popularnih? Meni je najlogičnije pozitivne/(negativne+1)+facebook+(omiljene)*2

I treba novih modova, da. I ove nove članove malo da edukujemo, a ne samo da ih ispljujemo u komentarima i u banovima. Neki možda stvarno ne znaju, a stvarno bi voljeli da nauče kako se piše i, uopšte, bude na sajtu. Postotak je mali, ali vrijedan.

Лули, гле, ја напишем једном НЕМОЈ ДА КОПИРАШ, МОРАШ СВОЈЕ ДА САСТАВИШ оно буц 60 поена мање :)

Некако ми је жао понекад што сам безобразан према новајлијама али једноставно кад неко испуца 3 копиране дефке, мора човјек да му се усере на њу... Или вратите за брисање дугме, па ко злоупотребљава нека добије бан.
Рецимо ја шалтам нове и деси се да вам промакне наравно, ништа страшно, али има, јер не можете ви увече после 12, 1, 2, 3 сата бит ту, није вам то плаћени поса', али тада има толико гована да је то спрдња.

Moderatori bi mogli malo češće da na taj način biraju definicije za odabrane, ali onda bi se odabrane vrtile oko pešest autora, što je bezveze. Nekad su strava definicije na drugoj i trećoj strani po dnevnoj popularnosti.

kolko sam provalio frenki to uveliko radi. i ja radim kad odaberem neku jednom u pun mesec.

fercera to, ne sekirajte se

Mislim da bi novi modovi učinili tu opciju bespotrebnom, mada nisam ni protiv, što da ne.

Ово сигурно да, јер не можете ви да се дозивате на телефон АЈ ЏИМИ ИДИ БРИШИ ДЕФКЕ, ИДЕМ ЈА ДА КЕЊАМ, ТИ СИ ГОВНО и тако то.. Тј понекад је 6 модова ту, а понекад нема никога, то је случај увече касно.
Мада с обзиром на све, није толико лоше стање, јес' да се задрже дефке понекад, али добро

Па фора је у томе да није исто кад ко постави неку дефку, морају да се читају много њих јер се деси да је нека јако добра, али остане непрочитана

Kako ne možemo? :)

Лули, гле, ја напишем једном НЕМОЈ ДА КОПИРАШ, МОРАШ СВОЈЕ ДА САСТАВИШ оно буц 60 поена мање :)

Rekoh da je postotak razumnih mali, ali jebiga, treba da pokušamo da ih urazumimo.
Inače, samo se ljutnu, onako klinački, kontam da i lupnu nogicom o pod, i naprave još petsto iljada naloga u kojima ne da nastavljaju po starom nego su još gori.

a da otvorim temu gde bi ste prijavljivali autore za koje provalite da "spemuju" (redjaju plagijate zaredom, ili vrlo lose definicije)? ne definicije nego autore.
danas sam probao sa tim, i vrlo sam bio zadovoljan tempom izlazenja novih definicija, i cak mi se cini da su neki i videli ove banove pa su poceli da ukljucuju mozak pre pisanja (ili sam sklonio jednostavno sve spemere). sto rece neko kvalitet novoizlazecih definicija je bio cak dobar 3-.

tema da stoji tu, ako oces javno, ili na pvt aktivnom modu.

sta mislite?

Rekoh da je postotak razumnih mali, ali jebiga, treba da pokušamo da ih urazumimo.
Inače, samo se ljutnu, onako klinački, kontam da i lupnu nogicom o pod, i naprave još petsto iljada naloga u kojima ne da nastavljaju po starom nego su još gori.

Јако мали, рецимо од 10 само двије особе фино одговоре на критику, а остали мисле да су бога за муда уфатили.

Е, да, ја бих вратио разлог брисања дефке, рецимо да мод оно кликне као што је, чини ми се, прије било, и кад он кликне на линк да му се појави ДЕФИНИЦИЈА ЈЕ ОБРИСАНА ЗАТО ШТО ЈЕ _________. Јес' клик више, али ето, олакшало би можда

ima dva nacina. jedan je da pokusas recima da urazumis, a drugi je cuskom.

ne znam dal ce ne-fizicko vaspitanje dece da pomogne. samo vise hejta.
ovako osines, pa ako je uporan napravice novi nalog pa ce malo bolje sve.