Prijava

a da otvorim temu gde bi ste prijavljivali autore za koje provalite da "spemuju" (redjaju plagijate zaredom, ili vrlo lose definicije)?

Momentalno ....

Убачи тему у подфорум сервиси ПРИЈАВИТЕ АУТОРЕ КОЈИМА ТРЕБА ЧИШЋЕЊЕ ОД КОПИРАЊА и само шибнеш линк до њега, па ја сам то радио, бачим линк и само напишем да му треба чишћење.

Немој моду пвт да се шаље, дуса је то...

ne znam dal ce ne-fizicko vaspitanje dece da pomogne. samo vise hejta.
ovako osines, pa ako je uporan napravice novi nalog pa ce malo bolje sve.

Јок, ће отвори дупле и да те псује у 3 дефке :)

јаооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Ja podržavam da se uradi šta je god potrebno, samo da se spreče ovi "nenormalni". Evo izbacih definiciju pre par minuta, već je uveliko na drugoj strani. Odem da pogledam prvu stranu, i dam jedan plus. Ne ide to tako.

a da otvorim temu gde bi ste prijavljivali autore za koje provalite da "spemuju" (redjaju plagijate zaredom, ili vrlo lose definicije)?

Prijavljuju članovi takve slučajeve već: na prijavi definicija kao i na prijavi za spem/vrijeđanje, nea potrebe da se rasipamo. Najbolje da se to odrađuje na temi za prijavu definicija, nju posjećujemo redovno. :)

Јако мали, рецимо од 10 само двије особе фино одговоре на критику

Kul! Ja sam računala da je 1 od 10. :)

Па добро, климава је ова друга особа, него ја да их не омрчим толико :)

КОЛИКО НЕМАТЕ ПОЈМА НИ О ЧЕМУ !!!

НИко не тражи још тема и још модова јебених, вероватно ће и они да стављају ретардиране дефке на насловну као и ови до сад! Тражим враћање ТАКМИЧАРСКОГ духа на вукајлију!

ПА И ЈЕБЕНИ ЈУВЕНТУС ВЕЛИКИ ЈЕ ВАРАО ПА ЈЕ НАВАТАН тешко наватати неког имбецила на неком интернет сајту

Тражим враћање ТАКМИЧАРСКОГ духа на вукајлију!

ма ко те јебе :Д :р

Стварно, потребно нам је ово... На који начин не знам, али каизен је нешто помињао да ће да омогући, прије једно два мјесеца је то рекао чини ми се

Prijavljuju članovi takve slučajeve već: na prijavi definicija kao i na prijavi za spem/vrijeđanje, nea potrebe da se rasipamo. Najbolje da se to odrađuje na temi za prijavu definicija, nju posjećujemo redovno. :)

pa treba da se oživi to.

@fejs: tema je evoluirala i nadmasila tvoje ideje, tako da cuti i uzivaj. :)

Ма кајзен ће да се попиша по свом сајту као што то и до сад радио само да би зарадио паре. Нема он појма шта ради и шта ваља све док њему на банковном рачуну расте свота. Ал ратумемо га и јебени саша поповић је пун пара па пљује шлајмару у Балканском улицом!

Келте, ја пријављујем, пукох, али често се деси да видите то сјутрадан...
Ево нпр сад ћу да одем да линкујем у тему дефке за брисање

pa treba da se oživi to.

Živo je, samo što brišemo postove kad obrišemo defke il navatamo plagijatora.

EDIT: pa se možda zato ne čini živo.
Što jes' jes', samo nekoliko članova prijavljuje, moglo bi ipak malo više, pogotovo za autore-plagijatore i za starije defke. Idem malo da izmijenim naslov teme.

KO BRE NE PRIJAVLJAUJE? Što ne brišete onda u Ktitori za brisanje temu 5 dana defke, dechko?
http://blogs.soccernet.com/manchesterunited/mourinho.jpg

Idem malo da izmijenim naslov teme.

Referešuj je da bude u aktivnim..

Sunshine, ko zna gdje je - ne treba mu da bude u aktivnim. Al eto je sad bar na vrhu podforuma "Vukajlija servis".

http://vukajlija.com/forum/teme/25144-prijavite-tudje-definicije-za-brisanje?strana=1#post_1503477

Ево то је нпр 5 или 6 страна прегледаних онако офрље, и ето колико је смећа

Ja sam protiv ovog gejsranja.

Ja sam protiv ovog gejsranja.

Да ли си ти икад био за нешто?