Prijava

Mazdu,

Sa ili bez kacige?

Pacove, totalno si nezanimljiv. Zvuci ti nerealno jer, verovatno, nisi vozio nista drugo sem endura.

Valja kaciga i za bajs!!!

Pala sam i skršila se : fraktura lobanje, prelom gornje vilice, jagodične kosti.
Potrudiću se da nađem negde fotku sa sve otocima i modricama i da okačim (nadam se da će da deluje vaspitno).

OD TADA NOSIM KACIGU !!!!!!

Pa sta si ti radila, isla 480 na sat?

Nije nerealno Stefane, sve dok veruješ u to. zato veruj mali dečače, samo veruj i biće tako.

Majo mojne da voziš 597 na sat sa kacigom, samo gola, znam ja čoveka pričao mi da se to tako radi.

sta vi 4 strane razglabate o najobicnijoj kacigi

sta vi 4 strane razglabate o najobicnijoj kacigi

Ni meni nije jasno , čekam da izađe neka tema a oni se raspravljaju u jednoj gacigi.. Ako ti se gine skini , ako ne poturi i ćao !

aj bataljujte to, da se igramo ima pitanje na kvizu

Pacove, totalno si nezanimljiv. Zvuci ti nerealno jer, verovatno, nisi vozio nista drugo sem endura.

Ма јок, пичи 300, ево јоше једне језиве приче, човек подигао мотор на задњи точак, друг му је отпао са мотора и пао испод аута из супротног смера. А овог избацио мотор па завршио на ургентном, па мотор још и нецарињен. Сума сумару, носиће ортака на души цео живот, можда ће пола истог провести на робији, платиће огроман царински прекршај, ма лепота жива.

Zna neko koliko su kod nas jakne pošto treba da kupim neku a nemam pojma koliko se kreću. I ne daju mi se neke nenormalne pare, do 100 evra maksimalno.

ako alpine stars kosta 90.000 nova dal je moguce kupiti za 100 jevreja bilo kakvu...

no valjam one cizme za 40e broj 41 pa ako nekog zanima pvt

Nije nerealno Stefane, sve dok veruješ u to. zato veruj mali dečače, samo veruj i biće tako.

Verujem jer sam ja vozio 150 bez kacige i nije bilo problema, iako moj motor ima manji vizir i kraci je od r1.

Verujem jer sam ja vozio 150 bez kacige i nije bilo problema, iako moj motor ima manji vizir i kraci je od r1.

smanji malo......

Verujem jer sam ja vozio 150 bez kacige i nije bilo problema, iako moj motor ima manji vizir i kraci je od r1.

Ма јесте реално, возио сам и ја без кациге и визира око 130-140, али ме је на 70 пукла нека буба код слепоочнице и направила јебени оток, да те погоди у око, без истог би вероватно и остао.

Verujem jer sam ja vozio 150 bez kacige i nije bilo problema, iako moj motor ima manji vizir i kraci je od r1.

Jesi bre, možda ti se tada i brzinometar zaglavio pa si išao i više ali ne znaš. Posle je čokolada zavila mrmota u foliju.

Marko_bre,
išla sam nizbrdo (podvožnjak na Dorćolu kod 25. maja) i upala u rupu. Ničega se ne sećam (amnezija se odnosi na nekih 12 sati pre pada i 12 sati posle pada).
Kažu mi da sam se dočekala "na glavu" (pre toga sam upala u rupetinu i telo mi je odskočilo sa bajsa).

Ja svog kiveja ne bih dao za 5 vašijeh hondi!

Napravio ga Kinez za pijace i prodavnice i majka je za to! Sipaš kad se sjetiš, voziš kad hoćeš, za 3 godine nije me nikada, ama nikada izdao.

Kupio sam Highway 1 kacigu, onu polukružnu, prošla je test macolom od 10 kila.

Kacige su pod obavezno, ne zbog policije i kazne već zbog života. Pregršt je slučajeva da su klinci padali sa skutera i ginuli zbog toga što nisu nosili kacige. Zakuca se glavom u ivičnjak ili banderu, strašne su to povrede...

Kacige su pod obavezno, ne zbog policije i kazne već zbog života. Pregršt je slučajeva da su klinci padali sa skutera i ginuli zbog toga što nisu nosili kacige. Zakuca se glavom u ivičnjak ili banderu, strašne su to povrede..

Naročito u velikim gradovima gde te, kad ides skuterom, ''guraju'' uz ivičnjak, tamo gde su šahte i pesak. Dovoljan je trenutak nepažnje da se rasipaš kao voda, a pritom i da te zgazi neko. Zajebano je i to što kod nas nema normalnog zakona koji bi odredio gde se vozi motor. U Italiji postoji nepisano pravilo da se motociklisti kreću po sredini puta- između dve trake, a u Engleskoj po traci za taksiste i gradski prevoz. Ovo naše ''drži strogo desno'' je prevaziđeno još kad su prvi MZ-ejci stigli u Srbiju i kad su putevi dobili pad kao krovovi kuća u planinskim predelima..

U Italiji voze po sredini da bi mogli da obilaze kolone i na semaforima da pretiču kolone. Što je degenerično i ponekad mi dođe da slučajno otvorim vrata ne bi li se idiot skucao i slomio retardiranu vratinu. Bahato i kretenski, bez obzira prema sebi i drugima.
Ja vozim uvek, ali uvek po sredini puta i ja sam u pravu. To pričam iz iskustva jer su me karabinjeri zveknuli na kružnom toku kad sam bio na bajsu, držao skroz levo i uredno se kretao kada su me idioti pokupili jer nisu gledali. Nije mi bilo ništa, čak nisam ni pao samo su mi sjebali prednji točak koji su oni platili odmah kod majstora. Ja sam ispao idiot jer sam trebao da se izvrnem i kukam, da ih orobim za par iljada evra. Stoga vozite se po sredini ne bi li vas svi jasno videli, to je najbolje.