Prijava

Ахаха, готик цава на столу, игра ћетницима. :)

Ја се питам шта се оном цару на 0:58 црвени на шубари.

едит: А орао је ипак.

Vidi ovoga lijevo....riki martin

Klip je objasnio.
Kao što napisah pre par strana, ovako je svako okupljanje ovih nepismenih primitivaca. Posle toga sledi tuča, bodnja noževima...To su ti današnji četnici.

Warner von Latinsche
Ја се питам шта се оном цару на 0:58 црвени на шубари.

едит: А орао је ипак.

Nisi valjda pomislio da je ne daj Boze petokraka? Kad bi stavio petokraku zavrsio bi kao ovan sa slike koju sam malopre stavio. Ili u blazem slucaju kao Dragan Jovanovic u ulozi grobara na reklami za Nektar.

Jes, ode tema u kurac.

Који фегет, ни брада му још не ниче. Носи јебену лисицу и шешир. ШКК?

Jebes mi sve, ima da odem sledece godine da izvatam ovih picki. Da vidim koja ne bi dala 'vakom deliji.

Вашар к'о вашар, направише сељанију од тога. На Равну Гору треба отићи неки други дан, кад нема тих сабора и скупова... Има много чега за видети, још ако нахватате неког дедицу да вам прича андегдоте, буде занимљиво :)

Doci na Ravnu Goru ili kod mene na slavu je ista stvar. Svasta mozes da cujes. Naravno, nema go-go igracica ni pijanih budala. :D

Бухахахахаха она једна трве масна готичарка!

Kakvi su ovo klošari majko mila...

SrBski junaci. Posle ove satre su otisli da brane Kosovo, ali su verovatno zaspali u drugom-trecem jarku.

Ovo treba vezati i isibati a ove fukse kazniti vaginalno.

I analno.
Jebem ti dan, taj sabor je tih dana kad i rodjendan mog mladjeg burazera. I vidis dosle neke pijane budale tu kod moje kuce jer znaju mog caleta. On je inace pre bio u SPO-u. Deca koja su dosla na rodjendan se poplasila od njih. Nose nozeve, crne barjake sa lobanjama. Jebo im ja mater napaljenu.

Jebem ti dan, taj sabor je tih dana kad i rodjendan mog mladjeg burazera. I vidis dosle neke pijane budale tu kod moje kuce jer znaju mog caleta. On je inace pre bio u SPO-u. Deca koja su dosla na rodjendan se poplasila od njih. Nose nozeve, crne barjake sa lobanjama. Jebo im ja mater napaljenu.

Била је слична ситуација и код мене, с тим што их је мој матори напушио, па су побегли са све репом међу ногама, а имали су ножекање, опасно изгледали. Пизде бре, позери.

Nista nisu drugaciji od klinaca koji se prave huligani ili tako nekih budala koji su se primili na to zato sto je sad u fazonu, kao sto je bilo u fazonu da se ide na radnu akciju, da se skupljaju znacke i smekaju picke sto su njihovi roditelji radili.

Била је слична ситуација и код мене, с тим што их је мој матори напушио

Nisu ni kod mene dugo bili. Samo sto ih cale nije bas napusio, vec zamolio da odu. Puskom. Salim se.
Nego, ode nam tema u kurac. Aj ako oce neko nesto da pise. Nije tema pljuvanje neocetnika. Mada ne znam sta ce da napise posle onog mog elaborata na 10-oj stranici. :D