Prijava

Neko već reko, a ja da pitam ponovo, kakve veze imaj pederi sa nacionalizmom?

Jebu se u dupe.

Jebu se u dupe.

I tako penetriraju i razdiru srpski nacionalni interes.

Jel primetio iko kako je u zadnje vreme pomodarstvo deci davati neka što čudnija imena po kojima za 20 godina nećeš moći da zaključiš koje su nacionalnosti te osobe, sve neke Atine, Klementine, Arje, Kantone i ostali, jer je tako seljački dati detetu neko ime iz pravoslavnog kalendara.

E tako tim sitnicama se malo po malo gubi sve.
Koja ozbiljna država dozvoljava ovo što Srbija i ostale boranija države dozvoljavaju sebi?

Jel primetio iko kako je u zadnje vreme pomodarstvo deci davati neka što čudnija imena po kojima za 20 godina nećeš moći da zaključiš koje su nacionalnosti te osobe, sve neke Atine, Klementine, Arje, Kantone i ostali, jer je tako seljački dati detetu neko ime iz pravoslavnog kalendara.

De-te, pa ta imena iz pravoslavnih kalendara uglavnom i nisu naša, nego grčka, hebrejska i slično, i tek po njima ne možeš zaključiti nacionalnost.

Brate, trol ti fejl:))

tek po njima ne možeš zaključiti nacionalnost

Šta pričaš, jesi pogledao ikad ta imena?? Kako za Milorad, Miloš, Mladen, Milan , Vesna, Vera, bla bla bla ne možeš da zaključiš da su ''naša''??

A koliko je imena tipa Dorotea, Ivana i slično?

E, Petre, da nam je to najveći problem... :) I mene nerviraju ti ljudi koji se tripuju takvim imenima, ali ono, neka oni daju ime kakvo oni hoće, dete će da ispašta ako mu se ne sviđa, neću ja.

E, Petre, da nam je to najveći problem...

Pa kažem, od takvih sitnica kreću svi ostali problemi...

Лолол ова тема се претворила у циркус. Ето шта се деси кад истекне притвор демонстрантима против геј параде.

Evo ga i ovaj uber pametni lik....totalno si cool majke mi, nastavi da podjebavaš sve jer si stvarno za koplje inteligentnij od svih drugih.

Evo ga i ovaj uber pametni lik....totalno si cool majke mi, nastavi da podjebavaš sve jer si stvarno za koplje inteligentnij od svih drugih.

Lol.

Петре шта се нервираш, опусти се имаш хардкор српско име.

Zvonimir je srpskije ime od Pavle. ĐULE SRBINE!

ЂУЛЕ ЗА ПАТРИЈАРХА!

ЂУЛЕ СГПСКИ ПАТГИЈАГХ!

Ne može Đule za patrijarha, zamisli da on treba da izgovori sRpska pRavoslavna cRkva... ne ide...

Боже пгавде лололо

А сад да се пгекгстимо и помолимо Хгисту и пгичестимо!