Prijava

Džoni, prava demokratija ne postoji i bolje da ne postoji. Prividna da i takva je izražena u svakoj državi koja je "demokratska". Naravno da ne mislim da bilo gde na svetu svi imaju jednaka prava. Pa tad ne bih bio normalan. Rekao sam ti da mi od svih drugih država, bar ovako prividno i na prvi pogled, SAD izgleda kao multikulturalna država koja prihvata druge kulture i običaje, opet da napomenem, na prvi pogled. A šta sve rade ljudi koji su na vlasti u toj državi i na šta su sve spremni, to je nečuveno! Ma svuda, ne samo u SAD-u... @Crna Guja To su bre oni nacionalisti i seljaci s juga... :D Takođe da napomenem da nemam ništa protiv homoseksualaca dokle god rade to što rade u svojim prostorijama. Nepristojno je i kad vidite mladića i devojku na ulici kako se ljube, bar se to smatra nepristojnim od strane starijih ljudi i ljudi sa moralom (meni nije nepristojno). Šta sad oni hoće tu da se šepure? Svaka čast, ok, gej si, ali ne moraš da mi trubiš o tome. Postao sam malo radikalniji po tom pitanju posle najodvratnije, ali bukvalno meni najodvratnije scene, kada sam u Pragu video 2 homoseksualca kako se ljube. Svoje dete, ako ga budem imao, ću vaspitati tako da ću mu govoriti kako je to neprirodno jer naravno, kao što ni većina ljudi ne želi, tako ni ja ne želim da mi dete postane homoseksualac.

Nacionalna pripadnost i nacionalizam ne uslovljava veru.

Одговор као одговор не показује твој став да ли је то исправно или не. Ако не желиш да ти дете буде хомоскесуалац, мораш да му даш неку смерницу да то што је видео није природно. Јер кад дете као мало усвоји неке ствари као нормалне, у пероду одрастања могу имати проблема, пре свега сами са собом. Али опет, ти би то тако одговорио, ја бих другачије.

Ako bi samo ono što je u društvu normalno i prihvatljivo određivalo orijentaciju pojedinaca, ne bi bilo gejeva, ne?
Čak i deca iz gej brakova ne moraju, i vrlo često nisu gejevi. Po tvom mišljenju je onda prirodno da svi budemo gejevi, a heteroseksualni smo samo jer je biti gej neprihvatljivo?

Uticaj Holivuda, gej lobija i Lejdi Gage! Tole lopove!

Пазите овако, људи. Да заборавимо криминалне деведесете и да се преорјентишемо на период после 2000. године. 11 година нас проевропски политичари уче толеранцији. Уче нас да се извињавамо свима редом и за оно за шта нисмо ни криви. Испадосмо гори од Хитлерове Немачке. Уче нас да толеришемо овог и оног, а све оно што је обележје српског народа се констатно гази, гура у запећак и омаловажава. Да смо ми за 11 година напредовали економски, да нам је порастао наталитет, да већина људи у Србији може да преживи од својих примања, вероватно би владала већа толеранција. Овако, политичари нам покрадоше земљу, а само се промовишу сексуалне и верске слободе, проституција (естрадна политичка (мада је и политика постала део естраде)), никад више депресиваца, никад више нерада, никад више разврата, Никад више лажних џет-сетера, никад више бруталних убистава, никад више силовања, никад више инцеста, никад више педофилије, никад више развода, никад мање деце, никад више абортуса, а ми хоћемо у Европу.

Наравно да сам ја годинама од једног умереног националисте постао, богме, порпилично велики екстремиста. Али ја не мрзим друге народе. Мени нису криви ни Албанци, ни Хрвати, ни Американци, ни Немци. Уствари, не волим их много, али нису они наш највећи проблем. Мени су прво криви наши политичари који нас годинама уче да морамо будемо толерантани према свима онима који нас не толеришу, да ћутимо и да се дивимо тим истим политичарима на њиховој ''способности'' док је њих баш брига што ми гладујемо у том дивљењу. Разноразне невладине организације које пропагирају сав неморал, оргијају јавно већ годинама (Наташа Кандић и компанија, потом разноране геј-организације), а све што има предзнак српско се пљује и ниподаштава и све се то оправдава ''европским интеграцијама''.

И онда кад кажем да људи требају да се окрену себи, свом народу, својим обичајима и својој вери онда испадам фашиста, радикал или шта већ. Нисам за то да се манијачки иде у цркву или да се моли Богу 100 пута на дан. Ја сам за то да се људи врате Богу, да би нашли неки свој мир.

Хоћу да се Срби окрену себи, својим пријатељима, да се радују обичним стварима, да се поново друже, а не да се такмиче ко ће више пара у неком проводу да потроши и да се по томе мери ко више вреди.

Да коначно девојке схвате да је срамота да се једна девојка курва за паре, за испит (са професорима и асистетнима или њиховим синовима и рођацима), за вожњу колима или излазак на фенси место, а да није срамота радити на њиви. Срамота је бити курва и спонзоруша, а није срамота копати.

Да момци схвате да није срамота бити радник на грађевини и радити за 15-20 евра, али да је срамота да будеш кримос.

Да људи схвате да није срамота немати, већ је срамота нечасно зарадити.

Да се коначно млади воле и комуницирају без интереса. Да нису све новац и висок статус у друштву.

Да коначно људи схвате да живот иако јесте један не треба живети као да ти је сваки дан последњи већ као да си увек на почетку свог живота.

Заборавили смо да се дружимо, без подјебавања, без провоцирања, без интереса. Отуђили смо се једни од других и све гледамо кроз проклете паре.

Ја не припадам групи угрожених, понекад ми се чини да и имам више него што ми је и потребно, што се материјалне стране тиче. И баш због тога сам алергичан на све те који прихватајући ''европске вредности'' заборављају да буду људи већ постају роботи које не итересује ништа осим материјалних ствари. Друго, многи људи који ме познају су убеђени да сам пун к'о брод (тј. моји родитељи) и онда се чуде што ја не покушавам да изигравам Марка Мишковића и кад почнем да причам о обичним стварима, а не о трошењу пара на провод и куповину друштва, гледају ме као да сам изашао из луднице. Дошли смо у време да није нормално бити нормалан.

Што се тиче хомосексуалаца, ја не могу да прихватим да неко воли да гура курац у дупе другог мушкарца (у туђа говна), уместо у пичку или воли да му други мушкарац чепрка по дупету. Мушкарцу коме је мушко тело привлачније од женског за мене никад неће бити нормалан нити ћу таквог прихватити за пријатеља. Па од лепог (голог) женског тела нема ничег лепшег. Исто тако нису ми јасне жене које мисле да ће им прсти, језик и вибратори заменити курац. То је, бре, болесно. Е, зато ја не могу и нећу да имам разумевања за такве. Мислим да сам по овом питању био поприлично јасан.

Дакле, ја јесам националиста и ја сам за то да се прво почисти ђубре у сопственом дворишту, на имању коује тренутно поседујемо, па да онда кренемо у даље стицање веће имовине. Дакле, прво морамо да средимо своју земљу да вратимо душу коју смо одавно изгубили па да онда кренемо тамо где желимо и где нас желе. На Исток или Запад, свеједно је, само не можемо у ритама међу богат свет.

Vidiš Džoni, sve to lepo zvuči u teoriji, ali 'ajde ti u praksi preobrati bar 90% društva. Ne pričam samo o našem društvu, mislim na društvo u opštem smislu. Apsolutno se slažem sa tim da generalno društvo ne treba nego mora da se menja, ali to ti je Sizifov posao. Kada je neko vaspitan od strane roditelja i kada mu samo to društvo nameće sve ove današnje pogrešne vrednosti, ne možeš ti njega prevaspitati sa 18 ili više godina, ma i sa manje od 18. Zaista je strašno šta se danas sve smatra vrednostima ali to pojedinci ne mogu da promene. Mislim da smo se malo udaljili od teme. :)

Mnogo ti mislis, samo sve pogresno

Kome kažeš, Znači ja?

Ko o čemu, Srbi o pederima.

Што се тиче хомосексуалаца, ја не могу да прихватим да неко воли да гура курац у дупе другог мушкарца (у туђа говна), уместо у пичку или воли да му други мушкарац чепрка по дупету. Мушкарцу коме је мушко тело привлачније од женског за мене никад неће бити нормалан нити ћу таквог прихватити за пријатеља. Па од лепог (голог) женског тела нема ничег лепшег. Исто тако нису ми јасне жене које мисле да ће им прсти, језик и вибратори заменити курац. То је, бре, болесно. Е, зато ја не могу и нећу да имам разумевања за такве. Мислим да сам по овом питању био поприлично јасан.

Pa i meni je to gadno, jebeš ga. Ali kontam da im u osnovi veze nije seks već emocije. Žene koje su se razočarale u muškarce i obrnuto. Retko ko je peder samo da bi ga prmimao u rč.

. Да смо ми за 11 година напредовали економски, да нам је порастао наталитет, да већина људи у Србији може да преживи од својих примања, вероватно би владала већа толеранција.

upravo. evo ja sinoć nisam imo sta da jedem, razbijo sam prozor na albanskoj pekari i oma sam se osetijo sitije.

Koji je to lejm izgovor za kretenluk-narod nema leba da jede. Nema leba, al zato ima snage da ganja pedere kamenicama u centru beograda.

Ne radi se o tome, nego o tome da materijalna nemaština rađa frustracije. Neko, kao ja i verovatno ti, je u stanju da to prevaziđe, ali labilniji ljudi pucaju. Neki od tih što jure pedere, ne bi to radili da imaju normalan posao. Neki bi, bez obzira. Ne kažem to da opravdavam nikoga, samo ti kažem da ne gledaš stvari tako površno...

Pišem Uz Vetar
Čak i deca iz gej brakova ne moraju, i vrlo često nisu gejevi. Po tvom mišljenju je onda prirodno da svi budemo gejevi, a heteroseksualni smo samo jer je biti gej neprihvatljivo?

Nisu to djeca iz gej brakova, to si ti djeca u kojem je jedan gasterbajter napunio jednu sedamnestogodisnjakinu(valjda sam dobro napiso) i obecao da ce je zeniti a ona mu je dala svoj cvijet, nakon 9 mjeseci skontala je da ju je zajebo i dijete je ostavila u domu za nezbrinutu djecu koje je kasnije usvojilo dva geja jer im je iz ponizenja da stavljaju svoje splovilo u vaginu a nije im sramota primati ga u rektalni otvor.

Манте се педера, смрт социолозима!

Filozоf
Nacionalna pripadnost i nacionalizam ne uslovljava veru.

Bravo, ovo je glavni problem u Bosni sto ljudi mjesaju vjeru i naciju, zasto neki Hrvat ne bi mogao biti pravoslavac ili musliman ili neki Srbin jevrej ili katolik.

Nisu to djeca iz gej brakova, to si ti djeca u kojem je jedan gasterbajter napunio jednu sedamnestogodisnjakinu(valjda sam dobro napiso) i obecao da ce je zeniti a ona mu je dala svoj cvijet, nakon 9 mjeseci skontala je da ju je zajebo i dijete je ostavila u domu za nezbrinutu djecu koje je kasnije usvojilo dva geja jer im je iz ponizenja da stavljaju svoje splovilo u vaginu a nije im sramota primati ga u rektalni otvor.

Šta sereš bre?
K'o da ima neke veze ko su mu biološki roditelji ako ga odgajaju neke druge dve osobe? Osim genetike biološki roditelji tu nemaju nikakav uticaj. A ja koliko znam, seksualna orijentacija se ne prenosi genetski.

Ne radi se o tome, nego o tome da materijalna nemaština rađa frustracije. .

Tačno. Kao i bolesti, nesrećni brakovi i urasli nokti. Al nešto ne vidim da urasli nokti izazivaju nacional-patrijocke epi napade.

Ne kažem to da opravdavam nikoga, samo ti kažem da ne gledaš stvari tako površno..

izvinte, učijo sam malko socijologiju, al nesam mlogo pametan-ako je tako nazovite stvar pravim imenom-labilni i psihički nestabilni ljudi nesposobni da se nose sa životnim nedaćama svoje komplekse leče nacionalističkim ispadima.

K'o da ima neke veze ko su mu biološki roditelji ako ga odgajaju neke druge dve osobe?

Ima itekako, pogotovo ako su ti oba odgajatelja pederi.

@buttinacookiejar
Ja nisam učio sociologiju, pa izvini na neznanju. Ja gledam na društvo kao na Gausovo zvono - na jednom kraju imaš jedan mali procenat ljudi koji će se ponašati normalno uvek, u svim okolnostima; na drugom kraju imaš takođe mali procenat, koji će biti idioti u kojim god uslovima da odrastaju i žive; i imaš u sredini većinu ljudi, čije će ponašanje zavisiti u velikoj meri od okolnosti u kojima žive. Eto. Ne branim labilne nasilne ljude, samo kažem da ima među njima ljudi koji bi bili bolji da im je pružena šansa. Inače, izvini ako sam biJo nepismen u prethodnom postu, lepo što si to primetiJo. Živ bijo.

Neko već reko, a ja da pitam ponovo, kakve veze imaj pederi sa nacionalizmom?