Prijava

Kondomi modela 'TP-155 (R 7,92)' fabrike 'Rudi Čajavec' od sada po akcijskoj cijeni - 5 maraka za kilogram! Kad već nemate posla - jebajite se!

Jebiga, ako oš da pucaš ne znam kol'ko para odgajajući dete ili par stotina evra na abortus, ti nemoj da ga koristiš. Ako ti je cilj da ti žena zatrudni, onda okej.

Jebi za život, kondom ne!

Ne. Ja volim da živim u iskušenju koju ću polnu bolest sledeću pokupiti, kao moj idol Dankan.

Samo sa jebiga dobijam ih za dz a greota da nesto navucem ili zakmeci. Profesionalna deformacija (edukator sam u oblasti polno prenosivih bolesti). Kad bih bio siguran da nema nista i da pije pilule onda bez. Sylare to je samo vrh ledenog brega.
P.S. Sta mislite o tome sto i sa kondomom mozete da navucete nesto oralnim seksom?

Kondom je čudo!

Pogotovo kad si baksuz pa navučeš neku boleščugu kad god staviš bez gume... Ka npr. ja...

Čim neko pomene kondome svi pomisle na seks, a za toliko mnogo drugih stvari se može upotrebiti http://www.youtube.com/watch?v=a4QbTUBqwJM

Јест, да зашититиш резервоар од воде кад возиш преко реке. Ил' за то иде вазелин... ил' тампони.