Prijava

Ophodia, samo ti upiši ono što ne voliš, pa posle kad budeš morala da naučiš 1500 strana neke knjige čiji ni naslov ne možeš da pročitaš, dođi na temu Moram nekom da se izjadam, svi ćemo da te tešimo.

da te razocaram, imaces ovo i na fakultetu koji "volis". vise puta. previse puta

pretpostavio sam...

provalio sam kako stariji malo (oni koji zavrsili fakultet) imaju drugaciji stav, pa cak i kad pricaju da bi trebalo da upises ono sto volis (sto ne kazem da je lose, naprotiv), imaju kritickiji stav i kazu ok je i nesto sto nije na broju 1. kad si klinja sa 18.
da se razumemo, ne krivim srednjoskolce, i ja sam bio takav.

zanimalo me samo kako kod iraca ove godine doslo iz dupeta u glavu srednjoskolcima da nema leba od umetnosti?

Šta god da upišeš, naći će se nešto što ne možeš da smisliš.
Birati faks prema predmetima je isto kao ono biranje kurcem.

Svi ste se prebacili u mom postu na to da ću da guram ruke u buljsona stoci, i ostali na tome, što nije bila poenta. I da, ja nameravam da specijaliziram mikrobiologiju, pa da radim na institutu (zato i napisah kancelarija).

Mene su moji terali na medicinu, ali ja nisam hteo. Prevelika je to odgovornost, ne bih mogao da se nosim sa tim da odgovaram za tuđi život.

Elem, po meni zaključak - vi što upisujete fakultet, pogledajte statistiku upisa, statistiku biroa, uzmite par onih koji su najviše traženi i odaberite onaj koji vam se najviše sviđa. Time je postignut kompromis između "srca" i "razuma", ako se tu nađe i filološki (mada teško) imaćete i za "kurca" :D

Završio sam drugi razred srednje i već imam neke želje, zanimanja koja me privlače. Najviše od svega bih voleo da upišem psihologiju ili engleski. Neke babadoktorke su mi rekle da je psihologija lepa struka ali ih ima gomila nezaposlenih, tj da je teško zaposliti se sa tom strukom. Jako se dvoumim oko ta dva, tako da ako neko može na bilo koji način da me posavetuje neka uradi to. Hfala. xd

Svi ste se prebacili u mom postu na to da ću da guram ruke u buljsona stoci, i ostali na tome, što nije bila poenta.

Ja sam kriv, izvinjavam se na poluslanoj šali i omalovažavanju profesije. I dabome slažem se s tvojom procenom da je - da se tako figurativno izrazim, daleko komotnije gurati ruke u buljsona stoki nego ljudima... iz više razloga.

I dabome slažem se s tvojom procenom da je - da se tako figurativno izrazim, daleko komotnije gurati ruke u buljsona stoki nego ljudima... iz više razloga.

car si :)

Ako završiš ono što voliš i ako si dobra u tome, naće se neki poso da jebe otac oca. Pa Srbija valjda ima samo 5 posto obrazovanih ljudi, kolko sam ja negde pročitao, a od toga su 2 posto ekonomisti od kojih država nema vajde

ovoj državi i ovakvoj privredi i ovaj broj je prevelik... a s obzirom na trend da svi upisuju faks, zato što nema posla i da je prolaznost povećana do te mjere da i poluretardiran čovjek može završiti fakultet, ovaj broj će brzo narasti, a onda sve ode u kurac...

Prvi put sam kako su mi govorili, ovaj put kako sam ja hteo. Zaglibiču, verovatno, al zabole me kurac.

Ja sam spojila lepo i korisno, volim jezike, i upisala arapski, ići ću na master na tipa turizmu i odo' u Jordan. Sve sam smislila...

Ма одеш после у Дубаи и накривиш капу. :)

Мени рекли да жене воле програмере, и ја шта ћу, упишем...

Ja biram i jednim i drugim! FAKJEA!

Мени рекли да жене воле програмере, и ја шта ћу, упишем..

Ma, programeri, oficiri, isto ti to. Svi oni izdaju komande, tako da nisi mnogo pogrešio.

Ma, programeri, oficiri, isto ti to. Svi oni izdaju komande, tako da nisi mnogo pogrešio.

Јеботе, никад нисам гледао из тог угла. Хвала за отварање очију. Јебаћу, е!

Јебаћу, е!

Ajd, pa posle dođi da ispričaš kako je to.

Не може то да се исприча, децхко!

E do kurca.
Meni bi, kao budućem računovođi, to bio najbliži susret sa seksom.