Prijava

Ja od kako se bavim tehnikom, ne mogu se žena otkaniti. Kad u izlasku pomenem C++ ili kontroler zasnovan na neuronskim mrežama, za 6 stolova oko mene žene počnu da squirtaju, čisto se obeznane. Sada samo iz kuće izlazim pod okriljem noći, i nosim vile sa sobom - ej, nema ništa gore od žene napaljene na mlađanog inženjera, a tek od horde njih! Pu, pu, đavolja rabota!

ono to voliš. ionako, kad se završi fakultet opet si na nuli i nemaš pojma o posllu koji treba da radiš. sve se nauči i uvijek će biti posla, samo treba biti vrijedan.

Ох, судбо клета, а још сам ти колега. Значи истом да се надам?! Имам другачији прилаз, типа: Математички модел у простору стања. Јујују, који турн он настане.

Последњих година људи не бирају ни из једног, ни из другог, већ новчаником.

Boli vas inžinjere kurac. Ja kad spomenem fiksne i varijabilne troškove, ili ne daj bože Kaizen troškove, zovu pandure smesta i tuže me za zlostavljanje.

Boli vas inžinjere kurac. Ja kad spomenem fiksne i varijabilne troškove, ili ne daj bože Kaizen troškove, zovu pandure smesta i tuže me za zlostavljanje.

i mi se bavimo capexom i opexom, sve je novac danas

Boli vas inžinjere kurac

Pa, to i velim, eto baš zato se krijem od hordi nimfomanki, zanemogoh načisto. Npr, Frenkiju su ćunu 4 puta nameštali, jer je u izlasku spomenuo Nikvistov kriterijum stabilnosti, pa su ga 17 Novosađanki seksualno zlostavile, jer im mešavina hormona udarila u mozak pri pomenu svih polova koji se u levoj poluravni. Užas, ljudi moji. :-O

Ма одеш после у Дубаи и накривиш капу. :)

Tako 'e, i budem 4. žena nekom dembelom Muhamedu.

Колико штреберских постова на једном месту. Ал добро, овако изгледа као да нешто знамо.

Eh, cela tema me bacila u bedak

Фала вам људи што сте ми вратили наду, дали сте ми снагу и вољу да издржим још неколико година нејебања зарад раскалашног инжењерског живота.

само да напишем нешто да ми стоји у темама.

srcem. jer ako ne volis i ne vjerujes u to sto ucis i radis, dzaba sve. jebes se dok zavrsis faks, posle se jebes na poslu gdje samo cekas radno vrijeme da iskapa i da plata stigne. posao cini ogroman dio zivota, bar u vremenskom smislu, i ako se ne bavis necim sto volis, moze da bude dosta mucno. i jos kod nas gdje ti svakako ne gine trka sa parama i sastavljanje kraja sa krajem bocankama, koji god da si fakultet zavrsio... Pa kad je vec tako, barem da studije budu zanimljive.

Напишеш списак факултета. Узмеш оловку. Зажмуриш. Спустиш је на папир. Факултет ком је најближа, е то упишеш.

^то није баш ни срцем а ни разумом

Odeš na ona predstavljanja fakulteta, dan otvorenih vrata i ta sranja, saslušaš šta ljudi imaju da kažu i upišeš šta ti se svidi. Tako je jedan moj pajdo upisao hortikulturu iz zajebancije, eno ga sad daje ispite i dobar je student. Zanimljive stvari možeš čuti na fakultetima, ne upisuj onaj gdje obećavaju kule i gradove.

Нађи компромис. Упознај се са тим што ћеш радити на факсу и види да ли те стварно занима то што се тамо ради.

na svakom obecavaju kule i gradove, tako da i ti open days, umiju da budu macevi sa dvije ostrice. ali svakako vrijedi saslusati, sa rezervom naravno.

Нађи компромис.

Па јест', у праву си. Додуше, код мене се некако поклопило. Медицина је добар избор, донекле можда и сигуран, а и волим то, желим тиме да се бавим, једино у томе себе видим.

Медицина је добар избор, донекле можда и сигуран, а и волим то, желим тиме да се бавим, једино у томе себе видим.

nikad neću razumjeti ljude koji se žele baviti medicinom... zamisli da radiš na onom odjeljenju, gdje su bolesnici sa moždanim udarima ili tako nešto i gdje ljudi umiru svaki dan... jebeno je to...