Prijava

Koliko pjesama imaš u kompjuter? Ja trenutno 3061, i riječima, tri-nula-šes'-jedan.

Otkad se u Crna Gora priča bez padeži?

26918 у главној плејлисти, значи још неких хиљаду ван тога. Око 28000 у целом компу.

ja imam nesto preko 5 000,svega i svacega..........

A ja bi postavio pitanje od tih hiljada, koliko ste i preslušali, a koliko skuplja prašinu po hard disku?

ja sam sve preslusao bar po dva,tri puta a one koje volim da cujem i po nekoliko hiljada puta....

Па, ја сам чуо већину ствари по више пута. Оно што сам чуо само једном или ниједном, то су углавном буразерове ствари, пошто он обично ископа из нафталина неки исландски или азербејџански метал бенд, па то преслушава.

Svaka čast Džimi. Ja realno, nisam još stekao toliku muzičku erudiciju. Pošto mi je nedavno pao sistem, sad nemam mnogo muzike na kompjuteru. Ali sam i ja u jednom trenutku imao nekoliko hiljada pjesama, ali realno, preslušao sam možda tek nekih 50%.

Па, добро, ја обично и кад преслушам, већина ствари ми на једно уво уђе, на друго изађе. А и оно што ми уђе, после ретко могу да се сетим ко је извођач. Зато ми недостају стара добра времена кад смо куповали касете, па смо сваку преслушавали данима дко се не упамти сваки риф и прелаз. :)

puno puno punoooooooooooo

0 jebga ne slusam muziku

Jovičiću, u Crnu Goru se piše s padežima, ali ja volim da odskačem od okoline. :) A ja sam svaku pjesmu prvo preslušam, pa tek onda ako zasluži da se nađe u My Music folder, stavim je.

16949. Trenutno. Na poslu negde oko 3000 probranih. Mada od toga daj Bože da slušam 400 komada stalno. Sve je preslušano makar po jedanput. Lepo je kada sve imaš pod jump to file dijalogom. Jedno vreme sam se razmišljao da li da pobrišem sve te gluposti koje ne slušam ali je ostalo. Mnogo vremena provodim za kompom i ta plejlista je inače još jedan od razloga zašto se za kompom osećam OK i komotno :)

200-300, koje odslušam samo ako imam neki problem sa netom - dakle, skoro nikad.

Imam oko 15 'iljada, od toga slusam mozda 500-600. Sto ne brisem ove ostale, ni meni nije jasno.

oko 20 giga... i treba mi još, još još... i Narezujem na diskove i opet ostaje pun komp, užas!

oko 300 - 400 pesama

Sonoftumarou, join the club.

Nooot!

Ajd' mrzi me da lovim pesme...

imao preko 16500 dok me neko nije uhakovao. morale se spašavati bitnije stvari.