Prijava

Imam veoma bolne menstruacije. Šta da radim?

Doteru,ne nameravam da se prepucavam s tobom na terenu koji nije moje područje interesovanja ili rada.
Prenela sam mu SVOJA iskustva.To ne znači da hoću da čoveku bude gore,pobogu.
A sad te ostavljam na miru,pošto vidim da si se opasno naoštrio da jednoj ženskoj objasniš kako je u stvari htela da ubije čoveka,dok je ona bila ubeđena da želi dobro tom istom čoveku.
Pozdrav.

Imam veoma bolne menstruacije. Šta da radim?

Probaj Trolicin.

Svejedno najverovatnije ne bi mogao da izbacio so kompletno sve i da hoće. Uglavnom jedemo prerađenu hranu i soli ima i gde joj se nikada ne bi nadali. Savet da prestane svojeručno da dosoljava jelo je dobar u svakom slučaju.

Ranije sam i ja preterano solio, rešio sam to tako što sam se ubedio da me mrzi da dohvatim slanik. Nacionalno urođena lenjost opet radi u našu korist :)

Batina: Probaj čaj od hajdučke trave, što ispiranje što oralni unos, kažu da dosta olakšava tegobe te vrste.

Uzmi nož i prođaraj pičkurinu.

Kako je muževan ovaj Skočimiš. Tako bih ga...posedovao.

Još kad bi me vidio, ovlažio bi se u momentu. Alfa primjerak, nije da se falim.

Skočimiš ja imam 191 cm i 125 kilograma, ja sam alfa primerak.

ja imam 185cm i 130kg, i mogu da ti prevrnem auto bez dizalice. JAAAA sam alfa mužijak. A imam i kitu od 7.5 inča.

Alfa primjerak, nije da se falim.

I debelo, dlakavo dupe? Ja u mužjake ne računam ako dlake na dupetu ne podčešljava decxko!!!

Ming, prilikom otvaranja teme, sigurno nije imao u vidu i nas, hipohondre. Dobro je, bar će tema opstati, i dok je aktivna na forumu, opominjaće me na to da mi nije opet dobro, i tako opet, iznova. Važno da je temi dobro. Neću da pitam kako se hipohondrija leči, jer znam da pomoći nema. Bolest nije bolest ukoliko se ne pogoršava.
Iskontrolisaću se da ne dajem baš svakom savete. Toliko mogu.

Mar, a je l' imaš neke tegobe?

Ахахаха, тема за хипохондре, морам да кажем деди да се региструје овде.

Немо' се љутите, поштујем свачију муку, ал' не волим хипохондре. :)

Hvala Forget, na pitanju. Peki, to nije lepo.

Znači, sinoć sam se napila, a danas ne osećam mamurluk. Ništa. Čak ni blage žigove, a ni rasejanost. To je sigurno znak nekog ozbiljnijeg poremećaja u organizmu. Drugog objašnjenja nemam.

Mar, možda se samo nisi dovoljno napila :))

Ko nije mamuran, taj nije ni pio.

Hm... Forget, to deluje razumno. Možda si u pravu. Večeras ću da povećam dozu, pa ću da javim da li je pomoglo. :)