Prijava

Zato što je to na neki nečin stvar intelekta i prethodnog predznanja. Tipa, ti i taj čiča ste verovatno iole edukovani, pa znate da je to u svetu normalno i da nije ništa čudno i epohalno. Ovi ostali ne, jebiga.
Ili čiču jednostavno bole kurac.

Kad ste već krenuli... Pruga je kroz Kruševac prošla posle Drugog Svetskog, a danas tamo prođu 3 voza, u mesec dana, teretna naravno!

Kruševac-Beograd 200km, odeš do Stalaća, kolima 20 minuta pa se voziš 5 sati do BGDa... Skoro gledam Kineze napravili voz Peking-Šangaj 1300km, stiže za 4 sata... Ali šta su Kinezi! Mi smo bre Srbi! Mislimo da mnogo znamo, a ne znamo ništa!

Za tramvaj me ne čudi! 95% ljudi nije izašlo iz ove zemlje, najmanje 20 godina... Kažeš im: "Nov tramvaj!" Svi: "U jbt, nov tramvaj!"

Kad sam vidio prvi put taj trajvan u Istanbulu, priznaću, i ja sam reko: "A jes dobar!" Štaš, mora se narod nečemu čudit... Pogotovo ako si upravo stigao u prestonicu putničkim vozom iz Niša ili Subotice. Imao sam prilike da se vozim šinobusom od Vrbasa do Kule, to je tek veselje!

Можда је тај чича исто имао прилике да види боље и лепше и од тог новог транваја, а можда је био слуђен. лоло Мада генерално је одушевљење настало због новотарије. Ко зна ко је све био у том трамвају, ето ја колико се сећам, у животу нисам видео ни оне наше кршеве а да то није било на слици, али 'ајде, контам да се не би окретао весело по трамвају као да сам спејс шатлу.

Пролазна занимација као и обично. Воле људи да се одушеве нечим па макар и на силу.

Питаћу вас где вам је тема, кад нови трамваји постану самосвесни и кандидују се на изборима.

Pa, nek se dive i raduju ljudi, a što da ne! U svakom čoveku ostaje ono malo dete koje se raduje kad dobije novu igračku, onaj klinac koji se raduje kad dobije pare da kupi patike, ona klinka koja se raduje kad dobije brdo love za šoping krpica i šminkice!

meni ti jedan od tih novih ordinira pored zgrade na linije sedmice... oguglao narod iz bloka na njega...

inače, najbolje šinsko vozilo na kojem sam bio su nemački voz i metro, italijanski voz, lisabosnki metro i praški metro...

Vozio sam se novim tramvajima i u Pragu i u Italiji, a bio sam u metrou u Pragu. Jebote, u redu je da prokomentarišeš da je do jaja, ali mi raja iz Srbije, koja u životu nije videla metro i tu brzinu bilo kog šinskog vozila videla samo na filmovima, nismo skakali po istom kao životinje i tražili laserske mačeve ispod sedišta.

Nije poenta u tramvaju. Japanske trešnje, recimo, besplatne sadnice. Stoka se pobila oko njih. Da li bi se ista stvar desila da su naše? Ili su ljudi tolika stoka i paori da to nije normalno ili sam ja retardiran pa ih ne razumem.

Možda zvučim arogantno, ali jebote, Beograd je pun vanabi građana, ljudi koji su došli sa sela i po ubrzanom postupku usvojili beogradski jezik, naglasak i sleng, pričaju tri puta isfoliranije, cvokoću ustima ako pomeneš mast i leba i iritantni su do bola. Nemam ništa protiv dolaska ljudi iz manjih sredina u Beograd, ali ako su normalni, makar koliko toliko.

Beograd je pun vanabi građana

Nije samo Beograd, svuda je tako, ja zivim u Becu i mogu da ti kazem da je situacija slicna

Video danas famozni tramvaj, isti ko oni u Francuskoj.

Слажем се са уводним постом. Трамвај није светско чудо, човече.

Трамвај се покваријо, ехехехехе

Не могу да нађем, али знам да је било у блицу да је стао негде код улице краља Милутина и оп прден пуц- ни да мрдне.

Jbg, nestalo čorbe.

Jbg, nestalo čorbe.

Ма јок, прескочио из 2 у 5 па спао ланац.

Ahahahahah, sad videh da je ovo drugi koji se pokvario kod nas. Što ne bi bilo čudno da ih je došlo 100, ali problem je što su stigla samo tri.
Inače prvi nije mogao da se popne uz Kalemegdan. A vidim i da su šine kršina, to jest da nisu apsolutno prilagođene tom tramvaju, i da postoji realna opasnost da se isti prevrne. Haos ljudi. :D

Проблем је вишеслојан, да се так' изразим...

Јуче се покварио, ок, нормално... Нормално је и да новинари то јаве као сензацију, то им је посао, али брате, после тога крећу извештају... "Нови трамвај и даље у квару"; "Нови трамвај чека мајсторе"; "Мајстори поправљају нови трамвај"; "Нови трамвај кинуо"; "Нови трамвај кењао"; И на крају као, "Трамвај сутра поново на линијама, престаните да бежите у склоништа, апокалипса се неће десити".
Иста прича са мостом, стигли радови до овде, ово завршено, ово почето....
Па јбт страшно...
А то је све последица огромне политичке кампање која се води и око тога и око моста, ја јесам београђанин и рођен сам овде и много волим Бг, али кењааа ми се више од те две теме!!

А узрок свему томе јесте то што стварно имамо паорски менталитет, али није то због тога што ми не знам за боље, него што нећемо боље. Јер ми смо земља сељака... Тако то треба...

Проста ствар, много смо сиромашни и понижени у последње време, из свега тога се ствара бес и немоћ, окрећу се вредности и себе више не гледамо као неког ко заслужује да има све што и цео нормалан, напредан свет, већ неког ко треба да буде захвалан када добије нешто као што је нови мост, модеран трамвај и томе слично...