Prijava

Pa sigraj se sas tvoji klikeri i pimpekom :)))))
I malo umasti brke sas burek sas sirom.

Kad gi gu krenem pre podne u ckolu cu gi kupim burek!
Aaa dosadili vise klikeri pimpek, ocu malo s sise se sigram!!!

Gde je ta Violeta?

Близу СУПа, у улици Краља Петра I. Врхунски бурек с месом. А ту у близини имаш и бурек на мерење, исто врхунски, ако волиш са сиром. А близу је и пицерија Ћао :Д

Па и мени баба закајмачи то одозго, да буде богато.

Па и мени баба закајмачи то одозго, да буде богато.

BO-GA-TO! ololo sad me podseti :D

Sa ženama. Obožavam da se sijam od masti, prdim i podrigujem dok me gledaju žene. Naročito one fine.

burek je burek, pita sa mesom i najviše volim burek
ovo što vi imate u srbiji je skrnavo i nikakvo, večeras sam pokušala da pojedem burek pica :OOO i znači fuj
kao pita pinjena pico, aloooooo dal ste vi normalni, ne ide tooooo takoooo
kao što bi moj debeli pacov reko

BUREK PICA ti je kao kad jebeš u pičku i lijepo ti al đavo ti ne da mira pa tražiš da jebeš i u rč :DDD

Burek s mesom, al' je i sirnica dobar, ja ne kapiram ove s jabukom, picom, kurcem i palcem...

Š' rukama!

Zajebavam se, samo sa mesom. I mora da bude natopljen mašću onako muški.

burek je jedino sa mesom, ostalo je sve pita...

Burek s mesom jebe! Pizza burek je za pičkice. Volim i kad je mastan kad curi, a ne posan i gletav.

Sništa i jogurtom.

Skoro sam čitala da je neki lik iz Istanbula otvorio baklavdžinicu u Beogradu, pa ako neko zna i za burekdžinicu, neka javi. Slabo nam Turci dolaze sa tim đakonijama po originalnom receptu.
Burek sa jogurtom.

volim kad mi vruć sarajevski zavijeni burek padne na želudac i kad ga svarim zalepi se drito za pupak!

Burek jedem rukama, jer još nisam dobio nož koji može da se mjeri sa burekom. Ili je nož tup, ili je burek tvrd, ne moš sikirom da ga rascijepiš, a nekad i oboje.
U Novom Sadu jedem sve pite, pa i burek, u Pita baru.

Kad ga jedem kod kuce onda ga rukama pobucam a kad sam ovako na nekom eminentnijem mjestu onda koristim escajg.

Jedno vreme (ne znam ni ja što) sam se bio navukao na parzan burek. Sad cepam samo sa sirom i šunka-kačkavalj (pogotovo onaj u Trpkoviću).

Da objasnim, pazi vamo:
Ovo je pita savijača.Ovakva se pravi kod nas u Bosni.
http://www.bosnia.org.uk/outofbosnia/images/jpgs/pita.jpg
Ovo oni zovu burekom jer se pravi na drugačiji način.Jufke se slažu jedna preko druge a ne umotavaju se.
http://vukajlija.com/var/uploads/illustrations/200907/66503/burek_trokut_1.gif
Problem je što mi Bosanci sve zovemo pitom a vi sve burekom.