Prijava

Evo sad bas motam jedan smotuljak, pa da gledam snimak Sprigboksa protiv Namibije. A Namibija je najjaca - nema ni jednog crnca u timu :) Eto vidite sta sam pre rekao - J. Afrika kulturiska to odradila 38-0, a ne da se izivljavaju k'o Kiwiji sa 100-0 i te fore... ;)

E pa ako si picio trinaestaju, onda mora da znas Gvozdena?

Namibijanci su najjaci carevi :)

где има да се гледа ово?
нека телевизија или линк за лајв или шта већ?

fromsport.com verovatno

E jebi ga, ja nemam pojma... :)

спортлемон.цом

Namibija hahahahah

Шта фали, то ти је млађи брат Јужне Африке.

E pa ako si picio trinaestaju, onda mora da znas Gvozdena?

Из чувења неког, али иначе, не. Играо сам само две године, до пре неких шест месеци, када ми је физијатар забранио.

Dzanki, kako stoji RWC u kladzi? :)

Džanki, kako kladža?

Naci, ono sto sam rekao da je J. Afrika pobedila Namibiju sa 38-0 je totalna dezinformacija. Dok sam ovde kuckao, bacio sam pogled na rezultate, misleci da je to zavrsni rezultat. Bas mi je cudno bilo sto je toliko malo bilo. Posle sam pogledao snimak: kraj utakmice - 87-0. Ups. Sampioni su se, izgleda, probudili.

Novi Zeland u polufinalu, znaci, igra ili sa njima, ili sa Ozijima.

Јадни Намибијци ил' како већ. Ал' сад на буксну сви заједно, да се зацеле ране..

Najjace je sto su oni ustvari bili ista zemlja, sve do 1990., kad se Namibija otcepila. Medjutim, ocigledno nije nasledila dobar deo ragbi-reprezentacije. Ove su skupljali sa ulice, bukvalno. Dobro, ne bas s ulice, ali 90% tima su amateri.
Kad smo kod buksni, sacu jednu da ekspresno sarmatizujem, pa da gledam kako Oziji cerece Amere :D

Kad smo kod buksni, sacu jednu da ekspresno sarmatizujem, pa da gledam kako Oziji cerece Amere :D

Завидим ти :) Док ја овде морам да уписујем мртве Ново Пазарце на прву годину, ти пурњаш буксну и уживаш. :) Но добро, чека мене сканкчина гајби у фиоци :)))

А ови репрезентацију скупљају на сличан начин као Сан Марино :)

More dobri ovi Australijanci. Ili su Amerikanci loši, nešto jeste.

amerikanci su losi

Ameri su vezare. Ja cekam snimak za sat vremena, da na miru gledam kako ih Oziji deru. Prvi put da se radujem sto Australijanci nekog pobedjuju :)
Zezam se, postoji taj neki rivalitet izmedju NZ i Australije, ali skidam im kapu kao sportskoj naciji. Dobri su u bukvalno svemu cega se prihvate.

Za pola sata pocinje derbi A grupe - NZ protiv Francuske. Ko moze da gleda, ovo ce da bude najbolja tekma u grupnoj fazi.

Trke Ol Bleks!
Trke Francuska!

Naravno, Ol Bleks moraju da pobede, jer su bolji, lepsi, jaci i pametniji. I imaju vece mocuge. I bolje i zadovoljnije ribe.

Odo' ja da gledam ove na TV-u sto kenjaju pred utakmicu.

Naravno, Ol Bleks moraju da pobede, jer su bolji, lepsi, jaci i pametniji. I imaju vece mocuge. I bolje i zadovoljnije ribe.

Hahahhaha
Ajde, i ja navijam za NZ.