Prijava

oo ljubišaaa siviii tićuuu

Marko prividja ti se ljubav tvog zivota u oblacima

sve se vrati na jebenu vidru na kraju a ova tema bila bas fina

брате шума је јебига видиш и ливадица што би ико пролазио туда, у ствари зашто би група људи ишла туда

moja teorija - ti si marko umro i sve ovo sto dozivljavas je ono sto zovu poslednjim trenucima zivota u kojima po predanjima nekih se sabije ceo tvoj zivot. dakle vukajlija i narikanje. umro si i pri odlasku tvoje svesti na nebo ti uspevas da cujes narikanje tvojih najmilijih. a zatim naravno dolazis ovde da se pohvalis kako si cuo nesto cudno, kako bi uvek uradio.

dakle sve ovo nije stvranost

није немогуће тиборе

Evo neceg interesantnog o cemu sam razmisljao, pa me interesuju misljenja drugih na ovu temu. Ljudi i strah od paranormalnog.
Da je Jebac cuo urlik razularenog medveda (banalizovao sam primer) koji je spreman da ubije on se ne bi mnogo potresao, ali u ovom slucaju on sumnja na neko natprirodno bice. Od obe stvari mozemo nagrabusiti. Mogu nam oba bica naciniti nesto nazao, gde je krajnji ishod smrt. Zbog toga se i plasimo i strepimo. Obe stvari nas mogu ubiti i to natprirodno bice koje urlice i medved razulareni. E pa kako to, da covek vise strahuje od ovog prvog? Pa verovatno zato sto jos nije spoznao to bice. Ovo je isto pitanje kao u onojj temi "jebati skrndelj ili ostati suva kurca'. Znaci ishod je jedan jedini a ti sta ces jebati potpuno je nebitno.

слажем се у потпуности

sve se vrati na jebenu vidru na kraju a ova tema bila bas fina

zasto tako losr mislis o meni rasplakao sam se ja uopste nisam mislio na vidru nego na ovu sprdnju sa veridbom i sto pita da li verujemo u sudjene osobe neke i to

haha ok je tvoj post brate,ali mislio sam da ce inspirisati razne skechere da skechuju o vidri ko i obicno kad marko negde postuje

ја сам се стварно верио, али не могу да објашњавам

desi marko de ti je mala vidra :D

Pa neka si bre brate boli te kurac prstenje jeftino a benefita ima vise tipa mozes da joj kazes da opere solje da ne pijes kafu iz casa glupo je ili da spici neki omlet brzinski pseto88 je uz tebe

незнам ол ваљда је цркла

Neko gledao klipove sa prošlog derbija kad su oni naši puštali naricanja

To su se skupile tvoje bivse devojke i tuguju sto si se verio :D

Evo okle naricanje, al morate ceo spot da pogledate
https://www.youtube.com/watch?v=H_GLFhKqfX4