Prijava

Ja se slažem sa predlogom... Jesmo svi tu iz zajebancije, ali da nemamo takmičarskog duha (neko manje, a neko više) ne bi ni bili ovde...

Moj predlog je sa polumoderatorskim nalozima koji su samo za brisanje defki... Realno ima ljudi koji su ovde po 4-5 sati i jako bi dobro radili taj posao, da se ne lažemo modova nekad ima 6, a nekad je tu samo 1 koji je zadužen za postere a to je malo...

Takođe bih zamolio nekog informatičara da mi kaže da li je moguće napraviti sistem koji bi automatski brisao defke: Moderatori jebem li vam i njivo i šljivo... I neke stvari koje se definišu milion puta... Ljubav... Bilo bi dobro!

Dobrovoljno se prijavljujem ds budem polumondulator!

Данас око 2-3 бијаху добре дефке на новима :) шта би ја не знам :)

evo, stigoh, saćemo da brišemo. :))
mada onaj prijedlog za nekomentarisanje i automtsko prijavljivanje takvog đubAra (npr. vidite da je prošlo više od 5 min a nije sklonjeno) - takođe je sasvim sjupr.

Извинте али морам написати не спамујем :)
НЕМЕШ ТАЈ ЂУБАР ОЂЕ ИСТВАРАТ !!!

Lulo navlačićemo hejtere tako, pa onda posao sa čišćenjem toga... Realno najbolje bi bilo da se napravi to dugme za predloge brisanja i šta znam, možda da mogu da ga koriste autori u prvih 2000. Tako bi se smanjile malverzacije... To ionako nije brisanje nego predlog modu za brisanje... Druga mogućnost polumoderatorski nalozi... Treća automatsko brisanje psovanja moderatora, ljubavi i nekih ustaljenih gluposti koje se ponavljaju...

Ja recimo skroz razumem da vi ne možete da postignete sve, baguje i sajt i sve...

defka mi je za 10 minuta imala 1:1, toliko o tome...

kako ćete tako navući hejtere više nego komentarisanjem?
te novajlije svakako i ne znaju gdje je forum, ali jako dobro znaju gdje su komentari.

nisi u pravu, jokk. :)

za polumodove - nsam, a očito ni Kaizen više nije.
za dugme za brisanje - da, ali samo onako kako sam već obrazlagala u jednoj temi (meščini aurora otvorila)
za to automatsko brisanje - ne znam. mislim da bi bilo teško, da bi se onda možda slučajno brisale i defke koje imaju psovke (a bez njih ne možemo). ne znam, uostalom, to treba gazda i da skonta kako i da odluči.

Izvini pogrešno sam pročitao, nekomentarisanje... Sa tim se slažem... Kontao sam komentarisanje... Da napišeš za brisanje, pa kad bi vi izbrisali, on bi hejtovao direktno komentatora...

Mislim da je dugme najbolja opcija, probaću da nađem...

jel moze neko da mi objasni kakve malverzacije su se desavale sa tim dugmetom za predlog za brisanje?

pa ja te ne podnosim pa stavim tvoju defku za brisanje... I moderator je mahinalno skine u gužvi... Srbi bi zaebali i najbolji sistem, realno!

Ja mislim da bi bilo dobro osiguranje da dugme vide autori do 2000. mesta...

Edit. ako ima preko 3 ili 5 glasova za brisanje, znači da je žešće sranje, može i odma na groblje...

Ako bidne neko glasanje, ja sam za ono brisačko dugme. Vidim vic ili neku glupost, kliknem iksić (il` koji već kurac), pa neka moderatori brišu i vraćaju. Koliko sam samo puta vidjela glupost, ali mi se nije dalo tražiti onu temu za brisanje i raditi kopi/pejst...

realno glup je razlog ako je samo zbog toga uklonjeno

sedplas
realno glup je razlog ako je samo zbog toga uklonjeno

Pretpostavio sam, ja sam ovde 3 meseca, neka ti kaže neko iskusniji...

Ja sam za to da pre postavljanja definicija novajlija mod proveri i ako nevalja da mu odgovori nemeš taj đubar ovde istovarat lololo

Elem imam jedan predlog pa vi recte šta mislite
Hvala bogu što kaizen nie uveo onu opciju polumod jer mislim da bi se onda previše brisalo što open ne valja ko ni sadašnje stanje kad modovi ne mogu da postignu toliko koliko posterdzije mogu da napišu gluposti.
Mislim da ne bi bilo loše uvođenje one opcije predloži za brisanje al samo da se da određenom broju ljudi recimo 50,60 aktivnih i popularnih autora dakle kad dobije odrećen broj predloga za brisanje modu iskoči neđe i lepo lupi iksić i gotovo.I recimo uvesti da definicije iziđu u javnos 15 minuta po pravljenju ako prežive ovaj scenario

mislim, ta opcija je mnogo korisna i ako je to jedini razlog zbog kojeg je sklonjena onda bas sranje, jer ko sto dejs rece, svaki sistem cemo da zajebemo na ovaj ili onaj nacin

Komplikovanje... Uvesti dugme za brisanje, za prvih 500, 1000 ili 2000 autora... I onda ako ima jedan glas ide kod moda na razmatranje... Ako dobije 5 glasova u 5 minuta, znači da je teški šit od defke, da je prozivanje moderatora ili LJubav je- reč od 18 samoglasnika, 13 vokala i dve budale! AUTOMATSKO BRISANJE!

Vratiti DUGME!

EDIT. I da ako stavimo do 500 ili 1000 autora, počeče ljudi malo bolje defke da pišu! Tripovaće se da mi imamo velike mogućnosti! Ući u neprijateljsku glavu :D hahahah

Добра времена, кад је постојало дугме за брисање..

KAZANE, VRAĆAJ DUGMENCE!

Женски посао.

Ja ponavljam, godinu dana bejah van sajta, upravo u periodu uvođenja dugmeta za brisanje. Tako da, ovo što ću reći, možda je tako i bilo, nemam pojma. Ali evo kako bih ja to zamišljao:

-Imaš dugme za brišanje pored +/- dugmeta. Vidiš govno. Klikneš. Ako je stvarno govno, kliknuće još ljudi. Ako je problem bio to što su ljudi svaki put kliktali na to umesto na minus (tako mi neko reče juče na forumu), onda neka se to dugme za brisanje ne pojavljuje dok ne oceniš defku.
-Sve defke označene za brisanje idu na neku listu dostupnu modovima. Tu se sortiraju po dva kriterijuma - 1.broju autora koji su je označili za brisanje i 2.vremenu kada je defka napisana. Ali tako da je vremenski faktor dominantan. I to - prednost imaju novije defke! MNOGO JE BITNIJE OBRISATI DEFKU IZBAČENU PRE PAR MINUTA, JER ONA GURA NORMALNE DEFINICIJE SA PRVE NA DRUGU STRANU! Starije đubre je već nakon sat vremena stiglo na treću-četvrtu stranu, koju skoro niko i ne gleda. Te neka ostanu, pa će biti počišćene kad modovi stignu, to nije hitno.

Ne vidim kako bi ovakav sistem neko mogao da zloupotrebi...

Molio bih nekog modulatora da mi odgovori na ovo.