Prijava

http://mondo.rs/a758235/Sport/Kosarka/Vujosevic-i-Todoric-o-sudijama-i-rvanju.html

"Hronološki gledano, deluje da 'bolest' napreduje, ha, ha", prokomentarisao je Duško Vujošević

Ми то причамо годинама... лоооол

- Nek sere ko sta hoce, nas klub je vrh pa pobogu proglasise nas opet naj brendom

+1000

Kako ovo niko nije izdvojio iz Danilovicevog intervjua?

Ko vam je direktno priznao da ne sme da pomaže klub?

- Ne mogu da ih pominjem. Jednom je rečeno je ko nam je platio čarter, pa mu je sutra došla neka inspekcija u firmu.

Znate da je to "ne smem da Vam kazem" cista utaja koju godinama sad vec profi radite... Kao onih 50 000 sto je neki privatni biznismen pred pocetak sezone "poklonio Partizanu"...
On mora da upise od koga je dobio novac u knjige, a ti sto "idu od vrata do vrata sa inspekcijom" mogu tu da procitaju imena ako zele, ne da citaju novogodisnje besede Danilovica.

Ne lupaj gluposti po starom obicaju, niko te ne sprecava da kupis 20 avionskih karti sa racuna svoje firme.

Zašto kenjaš kad pojma nemaš?! Svaki dinar ubačen u neku firmu, mora da piše odakle je, ko ga je dao i zašto. Nebitno da li je to donacija, kredit, kompenzacija, mora da piše. Ili u vašem slučaju ne mora...

Dakle ipak si ogranicen, pa ne mozes da shvatis. Kupis 20 karti od Etihada, na primer. Platis direktno sa svog racuna fakturu Etihadu. Karte posaljes u Humsku. Gde to treba da pise donacija, kredit, kompenzacija?

Јесте Дио, него шта је са овим кредитом? Како ће се то враћати?
http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/72374-ovia-Mihajlovia-miliona-evra.html

Иначе, Тепић дефинитивно игра? Не игра?

Ne zna se jos za Tepica.. S obzirom da je blaza povreda, i da ima skoro 7 dana od povrede de meca, vrv ce igrati al manje.. znaci nekih 25 minuta lolo

Dakle ipak si budala Jericho? Ili? Ne postavlja se pitanje otkud 20 ljudi iz Srbije otislo u Krasni, kako stigose stopom tako brzo? A nemoguce je i proveriti ko je kupio 20 istih karata u isto vreme rezervisano na jedno ime? Il si glup il se pravis, vlast moze da proveri kolko si popusio cigara danas ako im se digne. A Danilovic postaje kao DV. Oduvek sam mrzeo kad veliki igraci budu ret treneri/zaposleni u upravi i sl.

Dipper koliko puta da kazem da mislim sve najgore za Covica? Nije problem evo opet, ne znam sto ga uopste spominjes u kontekstu sa mnom, isto kao da si Gaziju spomenuo njega. A Mihajlovic je iz iste garniture, znam da je mutan, da se ne zna odakle mu pare za stampariju Valjevac, koja je u vreme osnivanja bila jedna od najmodernijih u Evropi, vile na povlenu, gde se orjentisu ljudi u odnosu na nju... etc. A znam da se on tamo "krije" ima obezbedjenje da kao neko hoce da ubije, ali to je glupost. Isto tako 2000-ih je dao nekih 3 000 000e drzavi kad je bila u dubiozi najvecoj. Al ne verujem da je dao tek onako, pre ce biti da je to bilo pokrivanje tih muvanja na koje mislis...

Koji smarac, treba da mu nacrtas nesto da bi ukapirao, razvlaci pricu i u duzinu i u sirinu da ne bi odgovorio na prosto pitanje.

ja se iskrivih odsmija
http://www.dodaj.rs/f/1Z/CY/1b1TikzP/screen-shot-2015-01-01-a.png

I ovo ce ladno na kraju godine da bude sampion

Jebi ga, kad nisu glavni faktori koliko si pobeda imao u sezoni u ABA ligi, nego sta ti je Dule utuvio u glavu, sto pricom, sto kurcem, sto Prokletom avlijom.

Jericho, pre će biti da si ti glup ko kurac, i da ti ni posle obimnog objašnjavanja najprostije stvari nisu jasne.

Ja tebe nikad ne bih uporedio sa kurcem, preko kurca moze covek osetiti poprilicno zadovoljstvo, a od tebe se dobija samo smaranje, mnogo si blizi recimo tarzancicima - ne sluzis nicemu, samo smaras i smrdis.
Ne treba ti nista da obimno objasnjavas, tarzancicu, vec da odgovoris na moje pitanje. Pitanje, to ti je ono sto se zavrsava sa znakom pitanja. Hint: "?"

Stvarno nisi tačan. Kontam da je lakše mačku dresirati nego tebi objasniti. Jbg, ograničenost je veliki problem...

istina je jedna, a vas je dvojica, jedan od vas dvojice je obican pickonja