Prijava

Gledam nam baš raspored i kapiram da smo sigurni za 4 mesto.Jedino će biti jebeno gostovanje ciboni jes da se raspadaju al će opet biti jebeno.Isto zadnje kolo budućnost al tu kapiram da će sve biti jasno tako da neće imati poseban značaj
http://www.abaliga.com/n52/League/Calendar

Treba ići na treće mesto, juriti sve pobede i za tri sezone da nabijemo 110-0 skor u pobedama u svim takmičenjima.

Ма јок, требало би лагано да добијемо у Загребу. Баш се распадају, ево и Лалић им отишао. Под кошем сад само имају Куриџу и малог Жижића, споља Илијевски, Мавра, Сиришчевић и Розић. Танко је то много.

Nikako treće celu sezonu čekam da jebemo fmp a na kraju da jebemo kozojebce nemore

Sada smo previše tanki pod košem. Mačvan, Gagić i Milutinov, tu je i Bezbradica, ali ne znam koliko on može, mada će konačno imati prostora za igru, 7 do 10 minuta po utakmici.

Ili ovo znači da će možda Murić igrati lažnu četvorku ponekad. A možda i dovedemo četvorku. lololo

Koji naš bivši igrač igra na četvorki a da je dovoljno udaren uglavu da se vrati lolo

Možda Branislav Đekić

xaxaxxaxaxa

VRAĆAJ ĐEKNU LOLO

Ili ako treba da se širimo može i Lorens Roberts, svakako je sad u nekom Turskom drugoligašu čini mi se.

EDIT: Sad videh, negde je u Francuskoj.

E da, nasi u kontaktu sa Vili Vorenom, a ako se ne dogovore sa njim ima jos neka dvojica koja su nam ponudjena..
Ako dovedemo Vorena, bice extra!

Jel u ponedeljak dolazi :)

Ja bih vrati rakoča, jebeš đenku, da Milutinov ne bude najlošiji izvođač bacanja.

TREBA DA VRATIMO SLAVKA VRANEŠA !!!

Tresu vam se gaće od Zvezde pa pored ovako skupog tima dovodite Vorena koji je skuplji od Vilijamsa. Svi novci vam neće pomoći. :) :) :) :)

To sa Vorenom bi bilo vrlo dobro rešenje, ali mislim da je to mnogo, mnogo daleko od istine.

fanaticni_hromozom
Tresu vam se gaće od Zvezde pa pored ovako skupog tima dovodite Vorena koji je skuplji od Vilijamsa.

Ostavicu po strani to sto lupas ko maksim po diviziji i reci cu samo
AHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
kako volim kad nas svake godine provalite jedno 3,4 meseca unapred al na kraju opet budete jebani.
To nesto kao sa zvanjem ribe na kafu. Zna da ce biti jebana, ode, bude jebana, i posle prica kako je mislila da on stvarno hoce samo kafu :)))))))

Dulo mag, skapirao da mu za ovu paorsku ABU ne treba ni plej, i sad ce lepo da dovede lebrona, plati ga 4 meseca (i usput mu tempira formu samo tako) a radonja dovede karija i placa ga cele godine da bi onda kad je najvaznije PROPO :**

@CKM
Nasima je Voren prva opcija trenutno,al posto postoji mogucnost da nas odjebe postoje i jos dva koja su nam ponudjena

MOŽETE SAMO KURCA DA SE NAPUŠITE LIMENKEEEEEEEE LIMENKEEEEEEE