Prijava

Ovo je vrlo moguce ali mislim da ne treba da pricamo o tome koliko je nerealno zadrzati ekipu na okupu dve godine kad ajkule namirisu kvalitet

Mislim da ste najtanji bili na pleju, nikad nisam nesto cenio vestermana

ali bih voleo da izbacite par dobrih igraca i skinuo bih kapu za to.

isto tako pseto ja bih voleo da sportsko drustvo crvena zvezda izbaci igraca u bilo kom sportu. ikad. jel mislis da je to realno u sledecih 10 godina? posto nemamo tu situaciju u prethodnih 10.

ne hejtam no kazem, dokazi da gresim

ajd ne mora. aj bar da ste ga doveli pa da se vidi neki pomak sa nule, da ga niste drzali na klupi nego odmah u prvu i istrpeli greske. nema ni to? jbg

A sto si opterecen burazeru? Ja nisam napisao da bih voleo da izbacite igrace iz razloga sto ih niste izbacivali nego zato sto, pazi sad neveru, bih voleo da izbacite. Zamisli mislio sam bas ono sto sam napisao, reci koja fora a?

Necu da dokazujem da gresis jer necu da se prepirem.

Edit: ovo mislis na rajkovica sto posto. Tacno je, godinu dana na klupi je sedeo. Moram primetiti da dulo ima isti sistem rada-svaki novajlija presedi godinu dana na klupi(djumic i akojon se ne racunaju jer su pozicije bile deficitarne a pavlaka, macvan i tepara su dokazani vec, znaci kuzeloglu, veseli, bogdan i te munje)

I ajde da ovde stanemo sa ovom raspravom jer si pronasao prozivku tamo gde je nije bilo? Evo ozici cu i ja sa teme da pustimo ljude da diskutuju ok?

pogresio si za Bogdana. Cim je dosao odmah je poceo da igra Bogda, zbog njega je cak i Andjusa odjeban.
Evo ti najnoviji primer je Vanja Marinkovic. Mi popunjeni na dvojci ko boki13 pa je malisa igrao, i to ne malo minuta u nimalo nebitnim utakmicama

Moguce i da sam pogresio, nebitno totalno, uvlaci me covek u prepucavanje bez ikakve potrebe

Mislim da ste najtanji bili na pleju, nikad nisam nesto cenio vestermana

Jeste prošle sezone je počeo duo Vesterman-Dallo, ali je planirano da se dovedo neki igrač kao bekap, tj Tepić, samo se čekalo da Ritas ispuši u grupi. Ispišio Ritas, Leo pokidao ligamente, a vratio se Tepa.

Inače, dobar je Vesterman igrač bio na početku sezone, pogotovo što je opasno nabudžio šut za tri poena, koji mu nije bio najbolji u sezoni 12/13.

Imao je fin pregled igre majke mu ga malene ali (mozda samo meni tako delovalo) mi nikako nije bio siguran na lopti, da kad je kod njega znas da je sigurna...ne umem da objasnim mozda ali mi je delovao kao da sve radi na silu ili zato sto munje receno da tako treba nije uopste delovalo kao da to ide prirodno, da je plejmejker. Opet glupo je porediti igru sa njim i kasnije sa teparom...

Odustalo se od Evrokupa.

hahahha, znaci gasimo se au jbt

реално шта ће нам то

@ESPNSteinLine

NBA draft rumble: Hearing that Partizan Belgrade 7-footer Nikola Milutinov is making a strong push up the board into Thursday's first round

Navodno je Cleveland baš zainteresovan.

Gagi kapitenčina ode u Albu.

jebemti O.o ovo je kraj

Bravo za izbor, pravi klub za njega

Šteta što je otišao Obradović iz Albe, uvek volim kada naši igrači odu kod našeg trenera, oni imaju više razumevanja za njih. Pogledajte samo odnos Mesine sa Veličkovićem i Krstićem. Ali to je dobra sredina za Gagija, svakako bolja od Trabzona. Igraju li EL?

Obradović je produžio sa Albom valjda.
Ne zna se još da li igraju EL, žreb je valjda 8. ili 9.jula, znaće se ovih dana verovatno.

Zar nije prešao u PAO? Znam da se pisalo o tome.

Nije, produžili su saradnju. Danas se pisalo da PAO hoće Đorđevića npr...