Prijava

Ja danas procitao u sportu da je produzio ugovor. To je jedan od razloga sto sam rekao da je odlican izbor

San Antonio uzeo Milutinova na 26. piku. Makni se Dankane, novi serif je u gradu lolo

SENZACIONALNO FIBA CE PRIZNATI NOVU ABA LIGU

fuck jea! odlicna liga.

najbitnije je obezbediti regularnost, kaze nam prvi covek aba lige i prvi covek buducnosti dragan bokan. znamo ta podgoricka regularnost gde nas je dovela. ali realno ko bi drugi u fotelju, pa crnogorac.

e sere mi se od igranja lopte sa balkancima. da vratimo mi ovaj partizan u ono spansko selo.

Bravo za Milutinova.

Nadam se da će odmah otići u NBA, jer je to za nas najisplativija varijanta. A i za njega bi bilo fenomenalno da igra sa Dankanom da uči dok još može.

Druga varijanta ako ne ide odmah u NBA, voleo bih da ostane kod nas.

PA ako ostane kod nas jos godinu dana necemo dobiti ni evro.
A po svemu sudeci nece odmah u NBA jer su ga Sparsi uzeli bas zbog toga, jer cekaj uvaljda da trejduju Oldridza sad.

Inace, Dusko Vujosevic i Partizan su jedini na tlu Evrope imali 5 pikova u prvoj rundi.
Partizane moj, ostaj mi veliki i silan!

A komentator kad je Milutinov izabran rekao da dolazi iz Partizana, srpskih Boston Seltiksa!

A naravno, istovremeno imamo organizovanu hajku, ovaj put iz politike. Istog onog lista cija urednica pise ode vucicu
https://pbs.twimg.com/media/CIayZz0WUAAGmmX.jpg

Znam da jure Oldridža, a se spominje i Mark Gasol. U svakom slučaju njima će visoki biti Dankan i taj kog 'pazare', Diao kao rezerva, Splitera oće da reše, spominje se da bi Bjelicu hteli da skupe, i ovaj bi bio tu kao neki 5 visoki u rosteru. Mislim ne bi mnogo igrao, ali bi voleo da ode u SAS.

Ja bih voleo da ode jer je to jedini nacin da uzmemo pare. Ako ode za krompir, dzaba nam sve

E Milutinov ima do leta 2017. ugovor, tako da NIDZO OSTANIIIIIIIIII

Al opet zao mi coveka, jebo ti tu sezonu pripreme za NBA kad igras samo ABA ligu (u najboljem slucaju)

Ostanak u KKPu ima svoje prednosti i mane.

Neće igrati ni jedno Evrotakmičenje, čitaj Eurokup. Znači imaće malo jakih utakmica, sa dobrim centrima. Svešće se na duele sa CZT, Budućnost, Cedevitu i eventualno još jednu ekipu.

Ako ostane, mislim da će ga Dule maksimalno isforsirati da izdominira sezonu. Bio bi nosilac ekipe, i oko njega bi ekipa bila građena. Ne bi me začudilo da se napravi neko sitno budženje statistike(ne kao u slučaju Mege i Jokića) ali da ugura u 10+ppg i rpg jer znamo da Ameri hajpuju statistiku do besvesti. Ali se mora dovesti kasvetan plej da ga hrani loptama.

Jedna stvar je moguća. SAS to jest Pop ceni izuzetno Žoća, pa me ne bi čudilo da ovog prekomandujemo u Fener.

Ako ostane, mislim da će ga Dule maksimalno isforsirati da izdominira sezonu. Bio bi nosilac ekipe, i oko njega bi ekipa bila građena.

Ovo mi jedino pije vodu jer nemamo boljeg u timu,al da se ovo radi da bi mu budzili statistiku nakon sto je izabran na draftu nije mi logicno. Na stranu to sto Dule nikom nikad nije budzio statistiku zbog prodaje.

U sezoni u kojoj se odricemo Evrokupa, sto prakticno znaci i odricemo se i onih koje evroligasi nece pa jure bar Evrokup tim, glupo je drzati ovakvog igraca koji ce SIGURNO otici na kraju sezone.
Meni iskreno sad zao i Tepicu reci da ostane, a ne Milutinovu..

U Sparse će da ode nikad pozz

dje ste ledeno doba?

Možda su i koju na srpskom prozborili.