Prijava

pederu, to je samo naslov vesti. Ne znam šta piše u štampanom izdanju, ne kupujem blic, ali ako ovako nešto prenesu onda teško da ne piše da se sprema promena trenera.

Rekoh, to nisam video. Ako je tacno, apsolutno sam potiv, kao i vecina grobara.

Da pelagija nije tako umilno blejala i prizivala me snenim ocima ti sad ne bi kuckao ovuda i ne bi se mi smejali. Zahvalan mi budi zivot sam ti podario

HAHAHAHA NI U TOM SLUČAJU NE MOGU DA SE REŠE ZVEZDE IZ GRBA LOOOOOOL

Rekoh, to nisam video. Ako je tacno, apsolutno sam potiv, kao i vecina grobara.

Što?

Znači ti bi da pre propadne klub nego da se smeni Dule? Nemam ja ništa protiv Dula i voleo bih da ostane, ali ne po cenu opstanka kluba.

Dule je mnogo vise od trenera, jedan od retkih koji laje na ovu izdajnicku vlast. Meni je to dovoljno. Ako svi glasovi utihnu i psihopati se dozvoli da ostvari svoj naum, nece biti ni Srbije ni Partizana. Eto zato je Dule bitan.

Što?

Znači ti bi da pre propadne klub nego da se smeni Dule? Nemam ja ništa protiv Dula i voleo bih da ostane, ali ne po cenu opstanka kluba.

Dokle god necija odluka o OPSTANKU Partizana zavisi od toga da li je Dule trener ili nije, mislim da je mnogo casnije izabrati gasenje nego vikati SMENITE DULETA jer je "neki covek" tako odlucio.

Ja te sada majke mi ne razumem. Znači dao bi da se klub ugasi, ali ne i da se smeni Dule i da klub nastavi sa funkcionisanjem? Nikada ne bi trebalo staviti jendog čoveka ispred kluba bio to igrač, trener ili funkcioner, niko nije veći od kluba.

Onaj grb gore je idealno rešenje ako se ovo sa Fenerom obistini.

Zamolio bih ckm-a da ne razmislja svojom glavom i da zajebe realnost...ne mozes tako na ovoj temi jbg. Uostalom, ima ko da razmislja za tebe ti samo treba da gledas konferencije za stampu i dobro slusas.

Dobro Pseto jebiga, ja ne sporim da svako ima kod Grobara pravo na mišljenje. I mogu ljudi da kažu da su OK sa time da Dule ode. Ali ko zna da li ćete biti u istoj situaciji jednom pa ćeš videti kako ćeš razmišljati. Našeg najtrofejnijeg trenera ikada, želi da smeni političar i to političar kog svi brate mrzimo, pa i vi.

Jebe mi se savrseno da nas kupi albanski koncorzijum, ako ce biti para i stabilan klub. Sve engleske klubove drze muslimani, ionako ce zavladati svetom, citajte trece oko.

Sto se tice dula, ja sam vristao i pre godinu dve da on ide. Ne treba meni neko ko ce da davi ljude, sere po novinama o vlasti i zvezdi, nepravdi itd. Umislio covek da je svetinja, ne moze Partizan bez njega. Putuj igumane, hvala za sve, al si prsko ko lemilica.

Dobro Pseto jebiga, ja ne sporim da svako ima kod Grobara pravo na mišljenje. I mogu ljudi da kažu da su OK sa time da Dule ode. Ali ko zna da li ćete biti u istoj situaciji jednom pa ćeš videti kako ćeš razmišljati. Našeg najtrofejnijeg trenera ikada, želi da smeni političar i to političar kog svi brate mrzimo, pa i vi.

mislio sam na to da je dulo u ptavu i sve sto kaze je istina i vecinom se odnosi na pedera i gm-a ali nisu jedini

A sa crno se slazem tj slagao bih se da navijam za partizan ili da smo mi u vasoj kozi, totalno normalno

Pa pazi, to je ono što znam da ste u istom položaju, da imate trenera koji je toliko uradio za vas isto bi ga brate voleli ko ćaleta :)

Zdravo Rasni, kako si?

Imam još jedno pitanje pre nego što odem.
Da li ćete klanjati pre utakmica, i da li ćete smeti igrati za vreme večernje molitve?