Prijava

džikić je debela svinja odvratna, serem mu se u onaj njegov britki džile hehe imidž. kakva debilčina poslušao sam mu par konferencija kakve su ono transferčine blama

али је човек стручњак у ономе што ради. то треба ценити у овој нашој малој србији, дођу странци из америке у малу србију и уче нешто о кошарци и онда иду тамо и примењују. србија је мала, али је велика! а џиле је велики!

ne znam dal je stručnjak, ne pratim ga, a u poslednje vreme ni košarku uopšte. Mada sam video da ste karali Ćokibasket. Šta li je ljudi koji su osnovnu završili sa prosekom 3,80 bilo ucveljeno. Verovaću ti na reč da je stručnjak ali to nije bila poenta mog posta, verujem da grobari sada drkaju osim njegove struke i na njegovu intrigantnu ličnost pa reko da se izrazim :)

сад да ја теби верујем на реч, пошто нисам гледао његове конференције. и онда смо квит.

хахаха, добро, јесте мало блам. али на страну то, добар је лик џиле. један од оних за које ћеш да издвојиш време да послушаш емисију у којој гостује. бар је такав био раније. има шта да чујеш, што би се рекло, хехехе.

кад би радио на некој америчкој спортској тв, имао би саветнике шта да избаци из наступа, шта да нагласи и мислим да би био врх коментатор. каква нам је лига, такве су нам и конференције.

https://www.youtube.com/watch?v=z5O8GrQ_y9I

Ev, limenke, pokažite Čoviću. Trebaće vam, da ne gubite sljedeći put od nas.

e a šta ćemo sa onom pričom da je džile objektivan lik što se tiče plata igrača i kao koja njegova korist da govori da zvezda plaća nenormalno igrače i onda postane trener partizana? HM?

Ček, a nisu najplaćeniji na Balkanu?

NEZNAMJA nisam video nigde da pise kolko ko dobija

e a šta ćemo sa onom pričom da je džile objektivan lik što se tiče plata igrača i kao koja njegova korist da govori da zvezda plaća nenormalno igrače i onda postane trener partizana? HM?

хахаха, да ли си реалан, сапуне? џилету је велика корист да прича о звездиним платама зато што ће да постане тренер партизана. ово само у неким затрованим главама може да буде КОРИСТ.

ajde bre mejmune jedan što mi rušiš sneška pusti me da pokrenem neko vređanje vidiš da se smirila tema

како да не, ископао си неку нормалну конверзацију где није било прозивке, па си бацио ту као удицу да се неко упеца и почне да се расправља око тога да ли је џиле као свој први професионални задатак поставио да лаже око примања играча звезде.

http://i21.photobucket.com/albums/b262/sdseagles/StephenA_zps27c9db32.png

Ja sam samo dosao da pitam dokle su #hijene stigle sa siljenjem djokice na cirbesa?

SUtno covek juce na 10 razlike kad su svi stajali, PROTIV METALCA.

Al zato floper hteo da polozi loptu u derbiju he he, govno odvratno

:ceka objasnjenje kao je sutnuo iz sprdnje a ipak je on centar a sutno trojku pa nije realno da pogodi, sutno iz zajebacnije a ukenjalo ga:

Check

:prelazimo na cekanje pitanja "sta se to desilo nemam pojma":

против мзта су играли