Prijava

Kada uporedis vrijeme kad je partizan bio dominantan svi klubovi su bili jaki... Ovih par sezona kada je zvezda najjaca ima samo par klubova koji mogu da im pariraju... Uslovi ni za poredjenje.

A nisu bili jaki, cinilo ti se

hahahahah da, bas su bili jaki. ako navedes vise od dva uz partizan da su bili tu u rangu partizana ja evo ne znam

fazon olimpija i cibona imali neke timove ostalo sve krs opasan. fmp imao ekipu ko mega sada odprilike, cedevita nije postojala, zadar se borio za opstanak sa zvezdom ali ako se dobro secam pivovarna lasko, mzt i oni madjari nesrecni su bas bili nezgodne ekipe hahaha

Ma da, Cedevita igrala Evroligu i F4 Evrokupa, kurčina od tima...

Ne bih se slozio da je Zvezda bila u borbi za opstanak, to je vise spin, bilo jednom. To kad su propali je bilo vreme Partizana pod Vladom Jovanovicem ako se ne varam kad drzava nije imala zutu banku. Tad je Partizan upao u danasnje dugove i ostao u zivotu jos godinu dve na ime, evroligu i laganje zbog renomea. Nije to bila nikakva prica protiv Zvezde, nisu imali jebene penzije da isplacuju 2011 godine.

Da da, 2011. beše bilo kad je zvezda od tada 12 timova završila na 10. ili 9. mestu, ali to je bio period kad je samo jedna ekipa ispadala iz lige....

Zbog toga su izbore zuti izgubili, Tadic nije jebo oko Kosova, lizao se sa Rusima, i onda nadjose ovog izdajnika da zavrsi sta Tadic nije hteo i tako, udje malo para u budzet.

skocko cedevita nije ni igrala abu do pre 5-6god

To kad su propali je bilo vreme Partizana pod Vladom Jovanovicem ako se ne varam kad drzava nije imala zutu banku. Tad je Partizan upao u danasnje dugove i ostao u zivotu jos godinu dve na ime, evroligu i laganje zbog renomea. Nije to bila nikakva prica protiv Zvezde, nisu imali jebene penzije da isplacuju 2011 godine.

Значи Паћу није сјебао Вучић, него Тадић? Исправи ме ако сам ја то нешто погрешно схватио шта си хтио да кажеш?

Vučić ga je sjebao u meri neravnopravne raspodele sredstava. Prvenstveno u kreiranju atmosfere da je poželjno pomagati Zvezdi. Postoje dokazi za to.

Дај доказе.

Mislio sam da ti kazem, a koji si i kurac da tebi bilo sta dokazujem, ali ajde.

Recimo prvi slucaj u istoriji da premijer jedne drzave poklanja dres jednog kluba umesto reprezentacije, mislim generalno se ne poklanjaju takve gluposti
http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1299758-vucic-poklonio-zvezdin-dres-premijeru-francuske

http://i.imgur.com/GUub6Lt.jpg

http://i.imgur.com/jPdrbol.jpg

Fk Partizan dobija oprost od 17,8 miliona € od NG, a Zvezda oprost od 8 miliona €

Pogle ti kakve zube ima covek koji, navodno, ima milione ili milijarde. Uzas jedan.

Tu gde mu fali zub tu mu u stvari stoji zlatan nego skinuo za svaki slucaj da mu u srbiji ne ukradu

Edit: seltik je

Rasni gluperdo, da li si cuo da neko negde placa PDV na prodaju u inostranstvo?

Dok je SPSa, vi ćete moći milione da kradete od držve.

Gledam sad nesto, kako je Dzaja sitan nasprem ovog Arapina, sav se skvrcio nesto :(

Arapin je blizi aparatu brt