Prijava

Grk potpisao na 4 godine. Eto nama nove zlatne koke za 3 dine

GTR

Pošto kao narod imamo običaj da slavimo i veličamo samo i isključivo mrtve, jedan OMAŽ jednom još uvek živom čoveku.
Bože, zahvalni smo ti što živimo baš ovde u eri Duška Vujoševića. Zahvalni smo što živimo u eri ne samo najveće legende u istoriji JSD Partizan nego istaknute društvene ličnosti, košarkaškog umetnika i najvećeg ANTINARODNOG ELEMANTA koji ima hrabrosti koju niko drugi od nas nema, koga je sva mržnja koja je uperena u njega dovela do bolesti, koji se bori sam protiv svih, koji se prvi suprotstavio Vučiću i svom zlu u ovoj državi, koji je napravio gomilu velikih igrača i ljudskih veličina, koji je ciganima upropastio mladosti, živote i starosti, čije izjave nadahnjuju mnoge među nama, koji je napravio ključnu razliku između njih i nas i pokazao da nismo niti ćemo ikad biti isti, koji je ugasio KKCZ i naterao cigane da navijaju za FMP i da dobijaju tikove i predinfraktno stanje na pomen njegovog imena, i , iako je par puta napravio grešku u koracima, to je mizerno u odnosu na džinovske korake koje je napravio ka večnosti

Jesmo li našli pare za jebenog Klobučara? Bar da je neko ko je ostavio trag...

Ovog Grka ćemo jednostavno zvati Grk i to je to.

Da, Grk. I meni je to totalno OK.

Muric potpisuje na 2+1 godinu

Taman da ga isklešemo u ozbiljnog igrača. Uzme dve titule, dve ABA lige i ode da igra za neki Real. Pametan dečko.

Jebeno je to. Ja sam se nadao da ce 3 ciste godine. Ovako moze posle druge da ode za dz, sto nam se nikako ne isplati.. a ova +1 ne znaci nista ako on resi da ode

Ja bih to kao na menadžeru, obnavljao ugovore na kraju svake sezone na maksimalnih 5 godina, + stavljao otkupne klauzule. Ne znam zašto to ne rade.

Zato što kuburimo sa parama, ne možemo da ispoštujemo ugovore i onda ne možemo ni da zakeramo preterano, a stalno smo na ivici i nikada se ne zna kada će klub da pukne.

OK, a zašto to ne rade u fudbalskom klubu. Bar te klauzule, Španci sa njima objašnjavaju.

Zato što želimo da ih prodamo za milion ipo iako će koštati za tri godine 25 miliona, da bi Đura uzeo 300 hiljada, Dačić 300 hiljada, a ostali svi lešinari da dobiju po 50 i 100 hiljada.

Ja bih to kao na menadžeru, obnavljao ugovore na kraju svake sezone na maksimalnih 5 godina, + stavljao otkupne klauzule. Ne znam zašto to ne rade.

Stvarno brate?
FM je jedno i tu je to odlična strategija da zadržiš igrača, ali stvari malo dugačije funkcionišu u stvarnosti, npr kasne plate, igrči te tuže za 3x puta veći iznos koji su zaradili itd...

Zašto život nije igrica, zašto...

I jeste, samo što KK Partizan je do sada igrao na "hardu", a ove sezone igra na "insejn".

FM Menadžer je "Izi".

Pa zarm mislis da bih ja pusio kurceve za pojacanja kad bi tako lako mogli da se dovode i zadrzavaju igraci? :D

ALOE E MEDJEDI BUDITE SE DOVELI SMO DRUGOG IGRACA I PRVO POJACANJE! lolo
https://pbs.twimg.com/media/BxAH1u2IYAEQNMI.jpg
A ovaj Zofri lud ko struja. Ovaj desni je neki francuski novinar, ako ovako nastave Leo , Zofr i Dalo za par godina ima 99,9 posto francuskih ljubitelja kosarke da navija za KKP pored francuskih klubova. Onaj 0,1% ce biti Simonov ekonom iz Orteza i njegova baba koja je pobegla u Pariz nakon WW2