Prijava

Ajd da se kladimo da će Jan Veseli i Lovernj da se jednog dana vrate kod nas. Ubeđen sam u to.

Lovernj oce garant

Lovernj i Bogdan su obecali.
A posto do sad nijedno obecanje nisu pogazili, ne verujem da ce i ovo. Doduse, vrv na zalasku karijere,al taman da poduce neke nove klince i naprave idealan spoj mladosti i iskustva..

Jbt, gledam ovog Lovernja i razmisljam, pre 2 dine covek nije postojao na kosarkaskoj mapi Francuske a sad je igrac sa najvecim indexom u celoj repki. Ok, cinjenica da tu fale neki kosarkasi,al svakako podatak za divljenje.
I uz sve to, covek i dalje govori da je kosarkas postao u Partizanu.

https://pbs.twimg.com/media/BxKnIdGCAAEe9gZ.jpg:large

need a new haters, the old ones are starting to like me

Lolo

Tema nek promeni naziv u GAZIMUDOVI MONOLOZI

Ćao Gazi kako si?

Uh dobro je, poceo sam da mislim da sam u onoj epizodi saut parka kad svi kuliraju kartmena pa on misli da je umro i onda ode kuci a tamo mu kevu teslaci crnac a ona vice o boze o boze pa kartmen misli da ona place jer je on umro. e tako isto i ja sad ovde pisem pa mislim da sam umro ili da su moja slova nevidljiva posto ne dobijam apsolutno nikakvu reakciju od strane vukajlijasa pa sam mislio da sam nevidljiv

tu sam da ti se nađem lepi

Stigo Edo. Sad će još par bombi...:-) Gazi samo tebi verujem kad su pojačanja u pitanju...IZVEŠTAVAJ!

E i da vam kazem ovo: Obratite paznju koji ce broj uzeti Muric.

Ako to ne bude osmica, koju nosi ceo zivot, pa... zakljucite sami :)

Jeftino smo prodali bogdana jbg

Brate, kad ovako pogledam, nije mi zao i da je za dzabe otisao.
VOlim ja Partizan i za ove prostore smo alfa i omega, al prerastao je on ABA ligu.. Neka ga godinu dana u Feneru a onda nek ide u NBA da objasnjava tamo kojekakvim karijima kako se igra

pretera ga ovaj lovernj, dosta vise id u picku materinu...

koji si kurac isao u Himki jebem ti

Ma ok je ta ljubav i hvala mu svaki put kada se seti, malo i pretera ali dobro, bar se seti.