Prijava

Samo mi nije jasno kako radonju dosad nije otero.Možda je radonja svedok u otimanju para deci sa kosova pa ne sme jbg

Ma taj izraelac IamDPick lupa ko maksim po dizviizji. Covek ispise 514240124 spekulacija i onda kad se neka ostvari napise ESAM VAM REKAO i citira svoj post. Nubara klasicna zidovska

Možda je Radonjić umešan u pravljenju nekih stvari od lima i samim tim mu koristi u fabrici.

Moguće.Jakovljević ćorav pa pomešao nešto sa limovima i ovaj ga otero.

Eee, kad kreće podjebavanje na temama?

Nemam pojma, valjalo bi možda da pustimo da počne ABA liga, jer ispucali smo se za prošlu godinu, a ove prijateljske su suviše mlake za prozivanje. Ja glasam da krenemo od sredine oktobra.

Cigani nek krenu kad hoce, a mi grobari uvek prozivamo u maju i junu.

Sampioni pripremih perioda i najbolja forma decembra su titule koje nas ne iteresuju

E do kurca, ode Sasa u Kinu ipak.. :((((((

Ozb? Jel bar uzima milionče? Ono što je bilo 1 000 000 dolara za šest meseci?

Pošteno, drago mi je kao Zvezdašu, ali žao mi je k'o "ljubitelju košarke". A i ti kakve su ti informacije, prvo sigurno ostaje, posle 5-6 sati, odeee.

Gazimudo skil za pušenje ti je opasno opao moraš da popraviš to što pre :)

Gazimudo moraš na časove kod neke starlete, slabo ti to ide. Nemoj sad da posustaješ moraš da radiš na sebi to je sve zbog Partizana.

kaningem kolko nije bio zadovoljan gazimudom rekao je da nas ni ne poznaje cak!

Nemam pojma, valjalo bi možda da pustimo da počne ABA liga, jer ispucali smo se za prošlu godinu, a ove prijateljske su suviše mlake za prozivanje. Ja glasam da krenemo od sredine oktobra.

Paaa, mogli smo i u pripremnom periodu početi, tad jebemo, al' dooobro, kad krene ABA.

kaningem kolko nije bio zadovoljan gazimudom rekao je da nas ni ne poznaje cak!

Hahahahahaa

План за ову сезону је да се јебе снажно.

Pa usta vas jebem, popusite i vi neku karu a ne da budete samo selektori iz fotetelje

Ej grobari
Nemoj da ste
Tuzni i zabrinuti
Ovo je deo sezone kad mi
Nalazimo otpad
Iz svih valjanih liga

Grobari su kao voda
Uvek nadju put
Dule ce sve to da nastimuje da jebemo
Straobalno

izijem flips
kaningem kolko nije bio zadovoljan gazimudom rekao je da nas ni ne poznaje cak!

EPIC :D