Prijava

To mu dođe ta bitna razlika :)

Komša objasnio! :-)

Nista niste skapirali :D

Sve je to lepo, sličice i to. Šta je sa Pavlovićem??

ide u kinu, za nas ce igrat od marta vrv

JUGOSLOVEN123

Losa ekipa ove sezone, realno. Mozda jedna od najgorih u 21. veku. Gagic, Muric, Tepic su realno jedini koji zasluzuju da budu u Partizanu. Ima tu jos mladih, dobrih igraca ali nisu jos dovoljno stasali. (Dalo, Andric, Bezbradica, Milutinov, Kuzeloglu itd.)
Zvezda sa druge strane, zbog Evrolige privlaci neverovatno talentovane igrace. Zao mi je sto ovo kazem, ali najebali smo.

Da, pljujte me sad i pricajte kako nisam pravi navijac. Ali sam objektivan. Partizanu je ovo najgora godina vec duze vreme, i u fudbalu i kosarci. (hvala bogu situacija u FKP se popravlja) Nema se para, igraci beze u inostranstvo...

Ако си онај који мислим да јеси, онда је ово можда јадније чак и од оне фанатичне борбе за одабир Снежане лол

Маринковић и Глишић какав је то

Jebote jedva čekam da krene ova sezona. Čisto da vidim ko će da nam igra.

Jedan crnja je ovaj gore, ko je drugi...to je pitanje. Tj treći, al Dalo je već odavno tu.

Jebem li ga, ionako nikada osim Kinzija nisam ni znao ko je crnac koji dolazi tako da tu puno ne lomim glavu.

Ljudi kako stvari stoje potpisacemo kvazi kosarkasa Bogdanovica. Stvarno KKP PROPO kad njega moramo da potpisujemo.. nadam se samo da je neki kratkorocni ugovor da dobijemo na vreemnu za normalno pojacanje..

On i bezbradi na cetvorci nam garantuju katastrofu u napadu..

Stvarno ste u kurcu...pomalo mi je i zao jebem mu kevu, voleo bih da ste ljuto jaki kao onda sa pekovicem npr ali da mi uzmemo titulu naravno.

Po ovakvim stvarima se vidi koja je prednost igranje EL, gazi i dzoni se secaju verovatno kada smo bas ovde pricali o tome. Fazon svi ovi sto su dosli kod nas dosli bi kod vas...

Fazon svi ovi sto su dosli kod nas dosli bi kod vas...

ne bas jedini razlog je EL. Veci razlog je sto Partizan nema da im ponudi ni za pastetu. Dangubicu nismo mogli da damo koliko i vi, a kad se tome pridoda i EL, pa nije lud da dodje kod nas.

Al kod stranca najbitniji faktor sigurno. Zato ste vi vec doveli Vilijamsa i Cirbesa, a mi cekamo skart finalcut-a i pocetak EL pa da uzmemo ono sto niko nije hteo

биће снажног јебања ово године

Nije jedini ali je najveci. Pa pre bi npr taj dangubic igrao el za 100k nego evrokup za 150k...igraca motivisu ili sportski razlozi ili pare a vi nemate ni jedno trenutno.

Jedino bi vas cupalo da se pojavi neki novi grobar u srcu koji se namlatio para ali ne vidim nekog pavlovica na trzistu.