Prijava

djera mungos obelezio je pazovu zauvek,isli smo zajedo do drugog razreda,okinuo prvi jbga.Do neke 12-13 mogao se pohvaliti kojom sitnom kradjom odakle i dobija nadimak Djera mungos.Sad kad kroz glavu duva zestoka promaja povlaci se sa scene sitnh lopova i prelazi u visegodisnje ispitivanje javnosti sa :Brate imas jednu pljugu...

Писки из Кнеза.

Ал' немам појма шта је с њим данас...

aleksandar knezevic knele

Znam za jednog lika kog zovu Aspirin. Fali mu daska u glavi, stalno bleji po gradu i stalno jede pljeskavice, Boga pitaj otkud mu pare.
Jednom su ga izbacili iz Merkatora, a on im se posr'o ispred vrata i pobegao. Inače, karakterističan je po tome što trči jako brzo i ima aerodinamičnu glavu sa krilcima 'mesto ušiju.

Isto je bila i neka pijandura Kale. Mota se oko jedne osnovne škole, deca su ga obožavala, a nastavnici mrzeli. Pričao je retardirane viceve poput "sezona branja je kad komšija nije kod kuće", upadao u zbornicu tražeći da nastavnici budu finiji prema deci. Deca su ga zauzvrat vukla sankama zimi kad je bio toliko pijan da nije mogao da skreće. On je bio veoma bogat, ali je počeo da pije kao nenormalan. Izgubio je porodicu, kuću, auto, sve. Nemam pojma šta je sad sa njim, ni da li je živ uopšte.

Arkan iz Kraljeva, njega zna ceo grad a i okolna sela. Inače je zaostao u razvoju i ima metar i po. Redovno visi po kladionicama gde mu daju kintu za tikete i ovako da ima pošto ga ljudi vole a i kaže se da donosi sreću. To je takođe lik kojeg možete da vidite bilo gde i bilo kada. Ja sam ga video jednom kako stopira u pola 5 ujutru na putu od Kg-a ka Kv-a. Stao mu je neki lik ispred mene. Kada počnu turniri u malom fudbalu oko Kraljeva Arkan je redovan na svakom, takođe zna sastave svakog našeg domaćeg tima i kažu da ga hoće na kladži. Nažalost uvek ima retardiranijih od njega pa na jutjubu ima snimak kako se maklja sa još nekim likom koji je sličan kao on, isto legenda Kv-a, dok ih debilčine pujdaju jedan na drugog. O tom drugom liku ne znam ništa.

Jao da, znam ovog lika sad se setih. Kad sam se vracao iz Novog Pazara sa utakmice, bus sa navijacima je bio pun i svi su pricali o nekom ludaku Arkanu kog su nasli u gepeku od kola, u NP valjda. I tako silazimo mi negde na periferiji Kraljeva, kod neke pumpe, jer samo dotle smo moglu da se vozimo, i udjemo u neki bus da nas vozi do centra, pa posle u Cacak. I tako ulece jedno 10ak likova unutra, mi za njima. Taman sedosmo ulazi neki lik od metar i po i vice `` de ste picke grobarske?``. Ja pao od smeha, a ovi mu skandiraju Arkane delijo, jebu mu mater cigansku, i na kraju ga isterase iz autobusa. On stoji pored i pokazuje srednji prs`, jebe majku i sve zivo.

E da se jos ubacim.
Ima jedan lik ne znam kako ga zovu, ali dosta je poznat po svojim pricama.
Das mu pivo i on prica. A sto je najgore ako se nasmejes, krece da siba.

1. Sednem ti ja pored Rasine, zabacim udicu i cekam.
Kad ono nesto zateze! Ja cupam, ono nece. Opet cupam, nece. Opet cupam, kad ono izbacim sporet!
I ja vidim ono neto u rerni, otvorim. Kad ono vruca proja! I sta cu ja uzmem i jedem.

2. Otiso ja kod devojke na 9. sprat. I skinem se ja, skine se ona.
Taman da joj ga ubacim, kad ulece cale na vrata!
I sta cu ti ja obucem se za cas, skocim sa prozora i direktno na moj skuter!
A oni me gadjaju, klavirom, friziderom i tim.

3. Sednem ti ja da gledam ligu sampiona, kad neko zvoni na vrata.
Ja ustanem, levo, desno. Nema nikog.
Taman otvorio pivo, kreno da pijem kad ono opet neko!
Ja ustanem, levo, desno. Nikog.
Poce utakmica kad opet neko zvoni!
Opet ja ustanem, levo, desno. Nikog.
I ja ti se ustekam kod vrata.
Oni pozvone, ja otvorim, kad vidim pcele beze!

I ima jedan iz Vrnjacke banje.

Ja legnem da spavam, kad nesto sa desne strane duva, duva, cepa. Kad ono, ja mislim nije vetar ovo.
Okrenem se ja, kad ono orao sa rasponom krila od 2 metra!
I sta ja da radim tu uzmem zakoljem ga i nabijem u zamrzivac.

I sta ja da radim tu uzmem zakoljem ga i nabijem u zamrzivac.

e dobro ga nije pripitomio radi rasploda :)

Ima jedan lik u kraju do mog. Lik prilazi svakome iz čista mira kaže "ćao čovek, šta radiš? Ja izašao malo da se prošetam" i ode. Meni jednom prišao dok sam kupovao pljedžu a ja utripovao da ga moj drug zna pa da nam zato prilazi. Kaže on ovo njegovo ja krenem da mu pričam fazon "evo ništa kupujemo pljeskavicu i tako" a on čim je završio svoje odlete.
Imamo i jednog lika koji je dok sam bio klinac, znači nekih 12g on fazon tad imao dvadesetak igrao lik s nama žmurke i posle nam pričao kako je sekao kurac zbog učiteljice pošto mu je bio mnogo veliki a ona voli mali, na kraju ispalo da ona neće da se seksa sa njim.

Rajo, da tebe taj dvadesetogodišnjak nije vodio u mračne ćoškove i pokazivao svoje rane, a?

Само да се запљунем. Писаћу.

Ima jedan Špiro zove se, u mom selu. Bila je čak i neka slika na netu, ali je sad ne mogu naći. Uglavnom, čovjek je prava ona propalica, a ujedno i legenda istinska.

Joj, ima jedan lik koji mi je pravo smiješan, zaboravio sam kako ga ono zovu. Nisam ga dugo sreo. Inače, ima nekih 45 godina, ali iscijepa prikolicu drva k'o iz pičke. Ali nije mu to jedina vrlina. Zna napamet sastave od svih poznatijih klubova, počev od tamo 70-80-ih godina do danas. Bukvalno svaku generaciju. Jednom sam bio svjedok kad je iscijepao jednu oveću kamaru drva, ma jebo mater ako je prošlo pola sata, pukla je k'o ništa. I pitao sam ga za sastave, bifla k'o lud. A i djeluje malo šašavo. Kaže da zna sastave zato što kupuje svaki dan novine i čita ih više puta na dan.

Ima jedan Tika, živi kuća do mog druga (tj. tu mu je nekad bila kuća). I taj moj drug bio mali tipa 3-4 godine, on dolazi kod njega u kuću kaže roditeljima "morate da vaspitate to dete obalilo mi kazan sa pasuljem ko će to meni da plati?".
Inače doktor, ali skrenuo pameću. Ovo nisam video, ali mi pričao taj drug da je uzeo diplomu i neku medalju koju je imao kao doktor i go golcat (samo sa tom medaljom oko vrata) se šetao gradom. Nakon toga je bio u bolnici, negde u Vojvodini i kad se vratio zatekao da mu se srušila kuća. Sad lik živi u buretu, i živi od ostataka iz pekara i od pomoći komšija.

Rajo, da tebe taj dvadesetogodišnjak nije vodio u mračne ćoškove i pokazivao svoje rane, a?

Nije Džela, on je nekako sav blentav veće su bile šanse da ja njega vodim u ćoškove.
Sećam se i da je jedno vreme iznosio šah napolje a jedva figure naučio da gura.

Pera(ludi)

NJega znaju ljudi od pevca pa do slavije. Dobro ne baš svi ali on živi na pevcu i onda udje na 59 pa sve do slavije i tako ga ljudi su ljudi koji su barem jednom ušli u 59 sigurno čuli za njega odnosno videli ga u basu. Lik nije mentalno zaostao, naprotiv lik je pročitao brdo knjiga ima čak i ogromnu kućnu biblioteku ali jednom prilikom mu je žena preminula i on je tad valjda prso. Lik tako dodje na pijac i krene da psuje i da lupa gluposti ili udje u pomeniti bas i priča sa samim sobom.

E ima i jedan lik koji nije iz mog kraja ali sam par puta bio sa njim u basu.
Lik je prava legenda, svaki put kad udje u bas priča o obući i kako od iste dobijamo retardirane prste. On je inače podvojena ličnost pa jedno vreme priča o pristima a onda promeni glas i govori kako je ovaj prvi u pravu. Sa sobom uvek nosi neki ogroman sat a na nogama neke patofne.

1. Sednem ti ja pored Rasine, zabacim udicu i cekam.
Kad ono nesto zateze! Ja cupam, ono nece. Opet cupam, nece. Opet cupam, kad ono izbacim sporet!
I ja vidim ono neto u rerni, otvorim. Kad ono vruca proja! I sta cu ja uzmem i jedem.

http://www.youtube.com/watch?v=OkUiGwrzJAM

имам тема, ал ме жешће мрзи сад са телефона. биће и од мене