Prijava

Ти имаш 15 година, колко већ, нема изграђену личност и до је најважније, дакле ниси конзервативан и то је некоме ко се бави пропагандом јако битно, сензитиван си и кљуц по кљуц, кад дођеш за годину дана, носићеш мајицу ВИВА АМЕРИЦА, веруј брате пријатељу.

Tvoje misljenje :)
Po tvom misljenju po pritiscima sa strane ja bih trebao da se opijam ko stoka, da se bije, da lomim, da se drogiram, da pusim...
Ali ne brate.. Ja imam svoju licnost.. I ono sto me ne zanima i sto ne zelim da radim NECU..
Ako mi se ne svidi tamo.. Kurac cu da im propagiram nesto ovde...

Da, imam 16 godina.

Po tvom misljenju po pritiscima sa strane ja bih trebao da se opijam ko stoka, da se bije, da lomim, da se drogiram, da pusim...
Ali ne brate.. Ja imam svoju licnost.. I ono sto me ne zanima i sto ne zelim da radim NECU..

Al ovo izgleda kao jedna od onih lajk strana sa feja :)

Tačno, zajebani su demogozi. Drugar, vratio se sa pričom o američkom snu, o tome kako bi ponosio da je Amerikanac, o njihovoj demokratiji, veličini, snazi, pizdama materinama. Bilo je potrebno dosta vremena da baci njihovu zastavu i između materijalisičkog zapada i duhovnog istoka valjano opredeli.

Što ne pomeneš bar jednom kako će nam biti lijepo ako odemo. Viđećemo tamo njihove muzeje ili tako nešto. No ti odma najgore.

Пази, да те неко зове на размену у Шпанију, па и ајде да се пријавим, имају музеје, културу и тако то, али АМЕРИКА. То је земља која је стара 200 година, нема своју културу, традицију, храну, музеје. Имају писце које на неприродан начин форсирају и стављају на бестселер листу, имају мекдоналдс и пишају на кинеску рану. Имају неке научнике које плаћају да тврде како није, а на пример кинези имају медицину старију од Исуса, коју и даље форсирају и живе 100 година. Немају цркве па пале наше. Немају они никакве музеје, и оне које имају покрали из Европе у Другом светском рату. Ништа тамо нема да се види, осим Џенифер Енистон и мало Холивуда, које је до пред 90 година било село од 5000 становника. Ништа тамо нема да се научи људи моји, немојте да вас фарбају.

Tačno, zajebani su demogozi. Drugar, vratio se sa pričom o američkom snu, o tome kako bi ponosio da je Amerikanac, o njihovoj demokratiji, veličini, snazi, pizdama materinama. Bilo je potrebno dosta vremena da baci njihovu zastavu i između materijalisičkog zapada i duhovnog istoka valjano opredeli.

Po tome ja bih vec trebao da imam u glavi tu pricu o americkom snu, o tome kako bih dupe dao da sam u americi itd, itd.. PReko njenih filmova.. Pogledao sam TOOOONU nekih filmova o tome kako je amerika divna itd itd...

Brate, ja sam Srbin.. Da zelim da budem deo neke druge drzave.. Ne bih za koju godinu isao u vojsku i ne bih se skolovao u Srbiji.

Ја се за вас двоје и не плашим, вас неће ни да зову. Мислим да би Келт дао боље и исправније мишљење од мене, пошто он ипак тамо живи у иностранству, ал нико не може да ме убеди да сам се тотално зајебао. Њима тамо не треба неко ко размишља својом главом, него неко ко је довољно паметан да учи и да спроводи њиову политику на прави начин.

jeste. i to ne lupam iz Srbije sa svakojakim pretpostavkama. ako nesto placa stejt department, cia, fbi, i ti kurci, to je sa ciljem da sire americke interese. cilj je da se provale ljudi koji ce biti sto uticajniji kasnije, i da im se pokaze jos u srednjoskolskom dobu kako izgleda tamo to. godina dana je taman da se naviknes i da ti se zasvidja neko mesto, a premalo da mu vidis mane. tako funkcionisu ljudi.

ti mladi ljudi, koji se vrate u svoje zemlje ce se vecinom vratiti sa odredjenim lepim memorijama za ameriku, i kasnije kada budu uticajni ce vuci na tu stranu.

to je surova, ogoljena poenta price. americka drzava NE PLACA talente i razvoj nauke itd. americka drzava NE UCI srednjoskolce nauci. to rade privatne skole, fondovi i fakulteti.

ne kazem da je ovo nesto lose, nije americki pristup toliko los ko sto se kenja, ali cisto za one koji gledaju tamu a nisu srednjoskolci koji jos i ne razmisljaju o svemu ovom...

А шта њега боли курац за музеје и културу ?

I ono sto me ne zanima i sto ne zelim da radim NECU..

zato neces ni da dobijes stipendiju :)

Šanzamm

Tačno, zajebani su demogozi. Drugar, vratio se sa pričom o američkom snu, o tome kako bi ponosio da je Amerikanac, o njihovoj demokratiji, veličini, snazi, pizdama materinama. Bilo je potrebno dosta vremena da baci njihovu zastavu i između materijalisičkog zapada i duhovnog istoka valjano opredeli.

Каже чоек из прве руке, а Мурињо није био у тој Америци па реко то још пре 10 минута.

Људи, па и паметнији од вас су се зајебали и окренули, немате ви своје ја у 16 година, то је период адолесценције у ком се ствара личност и такав ћеш најчешће бити целог живота, а кад мени неко говори да је Америка до јаја земља, још кад ми плате тамо пљеџу и 12413 говоре да муслимани нису демократе, ја ћу то да попасем на кеца.

zato neces ni da dobijes stipendiju :)

Pokusaj ne kosta :) Ako me zovu radicu preko kurca...

Ја се за вас двоје и не плашим, вас неће ни да зову.

Ahahahahahahahahahahahahahaha, Murinjo ti si jebeni car!

Ја би угостио неку ученицу са размене из Африке или Јужне Америке , и ноћу би јој улазио у собу и сексуално је злостављао свако вече ....

Ја би угостио неку ученицу са размене из Африке или Јужне Америке , и ноћу би јој улазио у собу и сексуално је злостављао свако вече ....

Pa hej matori, zadovoljavanje a besplatno de ima to!

Jа би угостио неку ученицу са размене из Африке или Јужне Америке , и ноћу би јој улазио у собу и сексуално је злостављао свако вече ....

+

JamesBond

А шта њега боли курац за музеје и културу ?

Лепо је то, видиш уживо Италију, Венецију тебра и канализацију из 15. века (лоло), треба то видети ако се има пара, ал ја се само питам шта то има да се види у Америци? Њујорк и тоне бетона? То можда за некога ком је поремећен систем вредности, па му је битно да има патике од 200 долара, мени јок.

http://panoramatravel.rs/docs/img/odredista/svijet/it/Venecija_07.jpg

Većina ima utuvljenu sliku holivudskog ideala, zapadnjaštva i udobnosti življenja pa pomisle, ako je tamo tako sjajno, leže, žderu, gledaju tv zašto bih se ja mučio u Srbiji za 15000 mesečno. I to je udaljavanje od stvarnosti, prirode...
Pride svaki odgledan holivudski film je izgubljeno vreme i fiksiranje iluzije. Ja ako sam tri filma pogledao za dve godine, upucaj me.
Odok ja, iam ispit. Poželite mi sreću! :)

Људи, па и паметнији од вас су се зајебали и окренули, немате ви своје ја у 16 година, то је период адолесценције у ком се ствара личност и такав ћеш најчешће бити целог живота, а кад мени неко говори да је Америка до јаја земља, још кад ми плате тамо пљеџу и 12413 говоре да муслимани нису демократе, ја ћу то да попасем на кеца.

O čemu ti pričaš? Da provedeš godinu dana u bilo kojoj stranoj zemlji,još ako se ophode dobro prema tebi,nećeš sigurno da mrziš zemlju.Ali to ne znači da ćeš da postaneš jedan od njih. Samo ćeš dobro da se provedeš. Nema u tome ništa loše.
Ti imaš predubjeđenja što se tiče Amerike. ONi sigurno imaju neki cilj,ali nije toliko strašan kao što govoriš.

Pa zar nije dovoljno što ću dok traje program upoznati ljude iz dosta zemalja?
Imaš opciju i da volontiraš kad stigneš tamo. Zar nije dovljno što ćeš i pomoći nekome?
EDIT:Kad tražiš manu,naći ćeš je sigurno.

Јесте Шанзам, ал то је више везано за Холивуд данас. Ипак је тамо створен филм и тамо добио на експанзији, па су некада правили одличне филмове, данас је друкчије. Треба да ми дође онај геј Клуни и говори ми како је политика шит, а режисер је демократа, који ЛОЛ. Није та Америка и тај запад толко злато, све им се распада. Не мораш да идеш у њихову земљу да би видео како шта функционише, имаш књиге, имаш интернет и све можеш да провалиш ако си иоле нормалан, одмах се бре види шта је шарена лажа, тамо ће да ти замагле очи само.