Prijava

ali i da se jebava po americi

Ја сам исто чуо да Американке само чекају Србе да дођу и да их изјебу...

Ti imaš predubjeđenja što se tiče Amerike. ONi sigurno imaju neki cilj,ali nije toliko strašan kao što govoriš.

Немам ја никаква предубеђења, само сам довољно намазан, па не могу и мене да мажу као остале.

O čemu ti pričaš? Da provedeš godinu dana u bilo kojoj stranoj zemlji,još ako se ophode dobro prema tebi,nećeš sigurno da mrziš zemlju.Ali to ne znači da ćeš da postaneš jedan od njih. Samo ćeš dobro da se provedeš. Nema u tome ništa loše.

То и јесте поента, имаш да се заљубиш у неку земљу, а свако ко се заљуби у нешто, вид крене да га јебе доста, тако је и тамо онај народ у глобалу много глуп, ал нису они криви, већ неко манипулише на тај начин годинама њима. Управо ћеш на тај начин да одеш горе, а касније да се хвалиш како су добри и да заборавиш да је у твојој земљи рак повећан 5 пута од 1999. године јер тамо неки народ није желео демократију. Оправдаваћеш их кад оду у Либију јер Гадафи је лик који не воли свој народ, то тако иде дарлинг.

Јесте Шанзам, ал то је више везано за Холивуд данас. Ипак је тамо створен филм и тамо добио на експанзији, па су некада правили одличне филмове, данас је друкчије. Треба да ми дође онај геј Клуни и говори ми како је политика шит, а режисер је демократа, који ЛОЛ. Није та Америка и тај запад толко злато, све им се распада. Не мораш да идеш у њихову земљу да би видео како шта функционише, имаш књиге, имаш интернет и све можеш да провалиш ако си иоле нормалан, одмах се бре види шта је шарена лажа, тамо ће да ти замагле очи само.

Coek, nismo mi zivotinje koje samo cekaju da budu izdresirane na necije komande.
Znam da je raspadj u jebenoj Americi, ali sta je toliko lose da odes da upoznas ljude i nesto vise o njima. Jebote stvoris nova prijateljstva.

Opet ti kažem,jako lijepo izmišljaš priče.

Da brate, sad cu iz Amerike da se vratim sa ogrlicom mekdonaldsa, Americkom kapom, majcom, sorcem i znacu himnu amerike od a do sh!

Coek, nismo mi zivotinje koje samo cekaju da budu izdresirane na necije komande.

Већ сам реко, у доба адолесценције ствараш своју личност, тако да свашта могу да ураде са тобом хранећи те нечим, мало по мало. Много ћеш лепа пријатељства да створиш са њима, лоло. Па они мисле да си српски крвожедник који има пиштољ у ранцу, тако су им говорили. Мој најбољи ортак бивши има буразера у Америци, не знам по ком роду, јебем ли га. Елем, тај је лик негде моје годиште и невероватно, али невероватно је глуп и затуцан. Носи нека црначка срања на себи и дечко не уме да састави две реченице нормално. Не кажем да су сви прототип њега, ал кад сам га видео онако ретардираног, мого сам да мануплушем њиме колко оћеш, ал није он крив, јадан.

Coek, nismo mi zivotinje koje samo cekaju da budu izdresirane na necije komande.

slobodna volja je velika moderna zabluda kojom se kontrolise milom i polagano.

Pa sa mnom ne moze. Ja znam da sastavim dve recenice i dokazacu im da nisam manijak koji u rancu nosi pistolj. Ako su vec toliko glupi, zasto ja njima ne bih manipulisao?
Zasto ja njima ne kazem kako je Srbija odlicna i prelepa zemlja puna dobrih ljudi?

Ako su vec toliko glupi, zasto ja njima ne bih manipulisao?
Zasto ja njima ne kazem kako je Srbija odlicna i prelepa zemlja puna dobrih ljudi?

Eto tako.

slobodna volja je velika moderna zabluda kojom se kontrolise milom i polagano.

Имаш и ону Гетеову која је исто добра, иде нешто овако: Нико није тако безнадежно поробљен, као они који погрешно верују да су слободни.

Zasto ja njima ne kazem kako je Srbija odlicna i prelepa zemlja puna dobrih ljudi?

То ћеш убаци у главу двојици који мисле да је Србија нека азијска земља.

Zasto ja njima ne kazem kako je Srbija odlicna i prelepa zemlja puna dobrih ljudi?

Толико су им срали о Србији, па онда још бомбардовање за наше добро. Нема БОГА да их убедиш да је Србија одлична и прелепа, можда пар њих само.

Толико су им срали о Србији, па онда још бомбардовање за наше добро. Нема БОГА да их убедиш да је Србија одлична и прелепа, можда пар њих само.

Pa kako onda da oni ubede mene da je Amerika mnogo lepa zemlja i sve to?

Ja sam potpuno zaboravila da sam iz Crne Gore. :)

Веснам, зар стварно мислиш да они знају где је Србија? 90 посто њих? Зна моргент. Па ни Србин не зна да покаже на карти света где је север, где исток, могуће да не знају ни Србију да нађу. Кад бих ја тамо отишо, однео бих им раџу и пишао бих им у Џек и виски.

Ako ne znaju đe je Srbija,još manje znaju đe je Crna Gora.

vesnam

Ja sam potpuno zaboravila da sam iz Crne Gore. :)

Тај рад. :) Кад им на карти света покажеш своју земљу, мислиће да је то неко острво, прст ће да ти заузме цео Балкан. За вас и они који су чили, мисле да сте увлакуше тешке. :)

За вас и они који су чили, мисле да сте увлакуше тешке.

Pa je li bolje da budem iz Srbije ili Crne Gore?

http://www.youtube.com/watch?v=1dFity7pmWM
Oni Crnogorce poznaju ovako i po tome što ste ukrali Makedonsku zastavu lololo

gde mogu da skinem mape za GPS?