Prijava

Елем данас смарам се на психологији кад погледам на телефон 21 пропуштен позив, све исти број :)
Прво се усрах да ми неко није рикнуо па ме неко покушава добити. Пошаљем поруку представи се на часу сам, оно опет зове, већ ме хвата језа и одем у вц зовем тај број, кад оно јесте ли заинтересовани за наше услуге. Еееее па јебао сам им све по списку.

Ti devetaru nisi slušao čika Dačića da se ne javljaš i odgovaraš nepoznatim pozivima na mob :)
Nije stvar u anketama i telefonskim ili mejl pozivima, nego čoveče lično, adresat adresant i ono nešto šalje...
Drugi primer, ajd kad već spominjete telefone, priča mi prijateljica neki dan kao hoće nešto da kupi na tele-šopu, zove lika i lik joj se obrati imenom i prezimenom i kaže Vi ste kod nas kupovali pre 9 godina. Pre devet godina, jebote! U međuvremenu je promenila broj (fiksni je u pitanju)telefona i on joj se javlja na novi/jer ima garant identifikator poziva/ i on zna da je to ta i ta od pre devet godina s drugog broja kad je zvala.

Tulumbac
Zato ja nisam upisao faks. Studenti su pičke. Je l' tako, tajo? Tako je, sine.

Ћути ти мали. :р

Ti devetaru nisi slušao čika Dačića da se ne javljaš i odgovaraš nepoznatim pozivima na mob :)

Помислио сам на најгоре. Еееј 21 пут о.О

Помислио сам на најгоре. Еееј 21 пут о.О

Pa vala dok se ti javiš čovek i umreti može ;)

Нису ме пустили у вц :) говна професорска :)

Стварно фрајери, ОТКУД ВАМ МОЈ БРОЈ???

Мени слали Хрвати и Мађари да се слободно изјасним као 'Рват/ Мађар.

Мени СПО синоћ платио два пива. Могло би се рећи да сам најбоље прошао.

Допуна:

Да појасним. Неки буцко није знао где је продавница и ортак и ја му рекли да ћемо га одвести, пошто идемо по још једно пиво. А он нам увалио паре да му купимо стомаклију и покријемо своје трошкове. И рек'о нам да је "ту, у овом улазу". Кад смо донели, видели неки људи држе састанак, а на вратима писало СПО. И тако ти ја отишао до ортака у крај да му вратим књигу, попио два пива и вратио се кући са 50 кинти више него кад сам кретао. Одлучио сам за кога ћу да гласам.

БЕЗ ВУКА НЕ ВАЉА!!

Мени слали Хрвати и Мађари да се слободно изјасним као 'Рват/ Мађар.

Stari si ti Bunjevac ;)

Ц. Србштина са родословом од 400+ година црно на бело. Проклето буњевачко културно друштво, 'оће да ме помаџаре!

Neki dan na pijaci stoji lik i ubeđuje prodavačicu da je ona Hrvatica, stoji čovek k'o Mesija i drži propoved. Kaže žena- Pa ja sam mislila da sam Bunjevka. E NISI, TO NE POSTOJI i razvezao...

Мени 12. маја, то јест на рођендан зазвонио телефон и ја се јавих, кад оно Новак.

Пусти ти то, ми Војвођани смо мултикулти друштво и тисућљетно културни, остав' се тих барбара кај су так нетисућљетно културно неовисни.

Jesi mu rek'o reme- E a da se i tebi nagovorim- pun mi te kurac po Vukajliji još me i na rođendan zoveš?

Благо вама, вас неко зове. Мене не зову ни Хрвати, ни Мађари, а ту сам где их има највише :'(
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg?1288903617

Jesi mu rek'o reme- E a da se i tebi nagovorim- pun mi te kurac po Vukajliji još me i na rođendan zoveš?

Јок бре, рекох му да сам у најмању руку очекивао да искочи из фрижидера, а он рече да се заглавио и смрз'о к'о пичка.

Благо вама, вас неко зове. Мене не зову ни Хрвати, ни Мађари, а ту сам где их има највише :'(

Polako sinko, bićeš interesantan dok dobiješ pravo glasa na izborima.

Reme reanimacija u mikrotalasnoj.

@ Marko Ич се ти не брини. Тебе ће исто да до'вати дуга рука буњевачког културног друштва.

Тебе ће исто да до'вати дуга рука буњевачког културног друштва.

hahahhaha hahhhah idu kurac hahhahah