Prijava

Само се ви смејте. Питајте Кривофејце како су прошли када су се качили са БУД-ОМ!

Piši definiciju! Odma'! Al da bude naslov Duga ruka Bunjevačkog Umitničkog Društva.

ОКРЕНИ МОЈ БРОЈ ТИ
ЖИВОТЕ МОЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈ

КОЈА КРШ ПЕСМА ХАХАХАХА

Samo da javim da mi je Čanak opet poslao obavest DA SMO USPELI DA VRATIMO DELIMIČNO DODUŠE IMOVINU VOJVODINE (u tekstu nabrojana vraćena imovina i imovina za koju tek treba DA SE BORIMO).
Hvala, gospodine Čanak.

Tuži marvu za uznemiravanje, kažeš da si Bosanka i da te šikaniraju na nacionalnoj osnovi.

Hvala ti Tito moj, pošto sam pravnica po vokaciji, a privatni preduznik po zanimanju- nema ništa od toga.
A pravo da ti kažem što da talasam? Ja sam Srpkinja al kad vidim neke postove ovde dođe mi da budem i Vojvođanka. A iskustvo mi govori da mi je bolje da se kao žiteljka Subotice izjasnim kao VvvvvVVVvojvođanka.

E, ova tema mi treba.

Pre neki dan mi stigne mejl sa tekstom da sam dobio trajnu zelenu kartu za SAD.
Dalje u teksu se spominje da, naravno, treba da platim troškove toga i toga u iznosu od 800 i nešto dolara i mail je poslat sa sajta kom ne može da se pristupi.

Sad, kako je to prošlo spem i scam sistem i stiglo mi u inbox, ne zanima me. Ono što me zanima je odakle im moja adresa, broj fiksnog i mobilnog, pored imena i prezimena.
Priznajem, kao što i znate svi, ne trudim se da sakrijem ko sam na netu. Ali ove informacije ne delim ni sa kim. Broj fiksnog i adresu nikada nisam napisao nigde na internetu.

Neko razumno objašnjenje?

Što ne tužiš one kome si dala podatke? Neđe su se zarekli da će tvoje generalije ostati tajne i ti kurci.
A ako nisi čitala terms ov juz - jebajga sad, ćuti i trpi.

A najlakše je da nazoveš centralu tih ojebina i da kažeš, fino i kulturno: "nemojte ljudi, koj vam je kurac, aj sjašite malo."

Što ne tužiš one kome si dala podatke? Neđe su se zarekli da će tvoje generalije ostati tajne i ti kurci.
A ako nisi čitala terms ov juz - jebajga sad, ćuti i trpi.

???
Ja nikad nikom nigde nisam dala svoje podatke.

Ništa peticije, formulari, ovo-ono?

Ma nea sad to veze, nazovi bagru i razjebi im zabavu.

Pre neki dan mi stigne mejl sa tekstom da sam dobio trajnu zelenu kartu za SAD.
Dalje u teksu se spominje da, naravno, treba da platim troškove toga i toga u iznosu od 800 i nešto dolara i mail je poslat sa sajta kom ne može da se pristupi.

Sad, kako je to prošlo spem i scam sistem i stiglo mi u inbox, ne zanima me. Ono što me zanima je odakle im moja adresa, broj fiksnog i mobilnog, pored imena i prezimena.
Priznajem, kao što i znate svi, ne trudim se da sakrijem ko sam na netu. Ali ove informacije ne delim ni sa kim. Broj fiksnog i adresu nikada nisam napisao nigde na internetu.

ovo je vjerovatno za onu neku nagradnu igru, u kojoj kao amerikanci nude svake godine 50000 turističkih viza na 10 godina i ta sranja... e sad, da se nije neko našalio s tobom ili tako nešto, pošto se za istu moraš prijaviti...

Ma nea sad to veze, nazovi bagru i razjebi im zabavu.

?? hmm ja odoh za Dominikanu, a ti?

Ја кад сам видела наслов, мислила нека јебачка тема, кад оно међутим. :)

Bolje da ne govorim gdje...

'Оће Чланак да убеди ове 'Рвате и Маџаре да прекину да ми шаљу позиве да се изјасним као Маџар/ 'Рват?

Hoćeš da ti ja to sredim preko Neše,a GESerb?
Vidiš kako mene vole čika Neša.

Помагај, Аурора, овде не помажу ни Буњевци!

:tefteri GESerbov slučaj da na sledećoj sednici LSV-a iznese problematiku s kojom se mora suočiti naš hrabri Neša:

: тутњава Аурори пе'сет евра :