Prijava

samo ovu cenim od njih,ništa više.

Потписујем. И то се питам да л' би ми била тако до јаја песма да није саундтрек за Терминатора лололо

Волим их, (али пошто не видим неку поенту у обавештавању налога о свом мишљењу о истима), само да нагласим осталим обожаваоцима да је

у петак у Фесту Ганз ен Роузиз трибјут свирка. :)

Gej i precenjeno. Kad bi svirali upola dobro koliko se ljudi loze na njih bili bi sasvim dobar bend.

Stari gansi su zakon, ova nova sranja su čist promašaj. Inače, "You could be mine" je starija od T2, album "use your illusion", zadnji dobar. Posle toga odoše u kurac. My Michelle, Welcome to the jungle, Paradise city... Na koncerte nisam bio, pa ne mogu da pričam.

Gansi su, uz AC/DC, Metallicu i Mejdene jedan od bendova "sa kojima se počinje".
Gotivim ih i ponekad poslušam neke pesme koje nisu mejnstrim.
Generalno, zgadili su mi ih fenseri koji znaju samo "svit čajld". Sere mi se od te pesme.

Idi u teretanu, jebem ti mater, ili ako želiš, nabavi novu periku. Mislim da ću se oduprieti potrebi da se spuštam na tvoj nivo. O sranje, evo dolazi, ti debeli, zategnuti, nosaču perika! O.K., sad se bolje osećam. Nemoj na trenutak pomisliti da ne znamo odakle su došle te riječi. Tvoj neorginalan, nekreativan mali um, isti um koji se oslanjao na kolege iz benda da pišu melodije i stihove. Tko je prevarant sada, kurvo? Đavola, ja ne bih mogao da zamislim da ljudi pišu za mene. Koliko si albuma izdao, čoveče, i koliko ti je trebalo vremena da sadašnji takozvani “bend” napravi album? Koliko? Kako se usuđuješ! Sram te bilo! Kako se usuđuješ nazivati našeg basistu “beskičmenjakom”. Na turneji smo i promoviramo album već godinu i po dana. Koliko si ti koncerata odradio u zadnjih deset godina? O, tako je - ti si odustao od toliko isčekivane povratničke turneje, ostavljajući svoje obožavatelje?! Ja neću ni navoditi što sam postigao zato što ne treb. Mi ovde govorimo o preplašenom malom čoveku koji je jednom mislio da je kralj, ali kralj bez krune je ništa osim uspomene na šupka koji je nekad bio.

Gansi su, uz AC/DC, Metallicu i Mejdene jedan od bendova "sa kojima se počinje".

Don't mix grandmothers and frogs, Mighty Ming! :D Uopšte ih ne gotivim. Jedino mi je ok Paradise city i to je to.

dule, ova je dušu dala za bludničenje :))

dule, ova je dušu dala za bludničenje :))

A tek sam tada ušo u onaj... kako se zvaše ... pppp.. pubertet... pa pustio brkćiće tipa trči trči pa dlaka :))))

dušu dala za bludničenje

Vidi Pretty tied up ili Rocket queen, u te svrhe :))

slušao sam ih i volio kao srednjoškolac, do "use your illusion" ako sam dobro napisao. poslije ih nijesam više pratio, nije me interesovala ta vrsta muzike.
edit: u could be mine, civil war... cijeli prvi album, i ona što se završava sa where do we go now... yesterday je fina. a što se tiče koncerata, sjećam se da se na TV-u stalno vrtio onaj gdje je axl imao majicu "kill your idols"

i ona što se završava sa where do we go now

Sweet child o' mine
Koncert verovatno iz Japana, a biciklističke gaće nemoj da zaboraviš, paninaro. Axl bez toga nigde nije išao :)

ta. i biciklističke gaće :) tada sam i gitaru svirao i pustio kosu, bejahu to fina vremena :)

Што ти је ово мешјо? Везано за нови албум?

Pretpostavljam da jes, album možda izađe ove godine, nego mi je seljački ovo "pošaljite poruku da prvi dobijete vijesti", ka Veliki brat da su.

Nova pjesma koja je procurila, Eksl pjeva prateće vokale.

http://vimeo.com/72864173