Prijava

ah, muzika moje mladosti.... drago mi je da vidim da i neki novi klinci cene klasiku.

što neko reče, sa gansima se počinje, uvod u hard rock i metal.

volim ih, i redovno ih koristim. počeli su u vreme kada hipsteri nisu postojali, pa je bilo skroz ok da r'n'r, hard rock i metal budu komercijalni, to tada nije bilo sramota.

omiljene pesme - grad paradajza i slatko dete moje. kad ih čujem, uvek mi bude toplo oko srca.....

nervirame zato sto svi rokeri sa stazom od godinu + dana kad im spomenes ganse pocnu da se krevelje kao da su zagrizli limun i da se zgrazavaju, kao fuuuj to je za klince, ja slusam samo doorse i ekavea

pezos po običaju objašnjava

meni su gnr idiot detector. kad mi neko veli ''fuj precenjeno, eksl peder, sleš vrti 3 ista licka svaku pesmu njaaa'' odma ga stavljam u retard folder za sva vremena

Pretpostavljam da jes, album možda izađe ove godine, nego mi je seljački ovo "pošaljite poruku da prvi dobijete vijesti", ka Veliki brat da su.

Nova pjesma koja je procurila, Eksl pjeva prateće vokale.

http://vimeo.com/72864173

Jes džiberski. Fin pesmuljak.

Komercijalni kažu. Pa šta treba, cio život da provedu u garaže i podrume i snimaju demoe na kasete. Većina ljudi što ih sluša sluša samo 3 njihove pjesme, Paradajz city, Sweet child of mine i onu ljigavu Don't cry. Sleš je snimio solidna 2 albuma sa Velvet Revolverom, svirao je prije toga u nekolko bendova al to što sam čuo mi se ne sviđa. A ova dva zadnja albuma pod njegovim imenom su mlaka.

meni su gnr idiot detector. kad mi neko veli ''fuj precenjeno, eksl peder, sleš vrti 3 ista licka svaku pesmu njaaa'' odma ga stavljam u retard folder za sva vremena

Realno jebote, šta kao sad smo mnogo kul? Ja sam ih slušao ranije mnogo, sad manje, ali i dalje nekad pustim neku pesmu i kad čujem i dalje su dobre pesme. Sere mi se od antipozera i hipstera nekih i level 1 metalaca koji ne slušaju "obične" bendove. I što kaže Meśa, šta sad, treba da sviraju u Dangubi ceo život?!

Ahaha, jes obični bendovi. To je onaj tip ljudi što kaže ja sam to slušo nekad dok je to bilo to, sad to nije to.

Taj rad. Kao da su te pesme koji si tad slušao sad drugačije. Kapiram one što ne slušaju na primer nove stvari, ajde ne sviđaju im se i često su sraćkaste. Ali ako si slušao nekad albume GnR iz 90ih, i dalje možeš da ih slušaš, možda ti neće biti toliko dobri, ali i dalje su skroz ok.

Slušaš šta ti se sviđa i boli te kurac. Al to nije nikakav imidž, jbg.

Jebiga, to nije kul, kako da se pojaviš na Trgu i sedneš na stepenice kod muzeja i da kažeš da ti se sviđa Sweet Child O'Mine, ne ide.

Meni ide na kurac što se okupe klinci pa se obuku ko Eksl pa se zabiju u ćošak u pabu i onda škripe i vrište jer se trude da skinu originalnu Ekslovu intonaciju. Pobijo bi govna vrljikom.

Za dobar imidž megametal rokera treba da kažeš da slušaš neki anonimus krš bend. Dodatni plus je ako je taj bend sam sebi smislio žanr. Neki Deth alt trans hard symfonik dum rok. Nije neophodno da ti to slušaš.

Sleš je snimio solidna 2 albuma sa Velvet Revolverom, svirao je prije toga u nekolko bendova al to što sam čuo mi se ne sviđa. A ova dva zadnja albuma pod njegovim imenom su mlaka.

u pravu si, sleš je stupio na rnr scenu 90ih kao, fazon, novi džimi pejdž, da bi 20 godina kasnije postao suvi prosek, koji i dalje zaradjuje milione zahvaljujući jednom jedinom albumu. neverovatno je da je izgubio želju da se gitarski dokazuje, napreduje i evoluira. jedina pozitivna stvar iz cele te njegove solo priče za mene je što sam preko njega saznao za majlsa kenedija master race vokalistu.

He, sećam se u OŠ bio sam u odeljenju metalika i baš je bilo ono kao njah slušati Ganse. Samo Napalm Ded, Pantera, Sepultura, Metalika eventualno.
I vidim jednom kod drugara Gansi među kasetama, on veli kao ma tu su mu onako, slučajno, ne sluša on to nešto i tako :D

Ali ako si slušao nekad albume GnR iz 90ih, i dalje možeš da ih slušaš

A tek ako si slušao devedesetih albume iz devedesetih, uđu ti u krv.

Hahhaa, imaju ukupno dve pesme dobre, a to su dve obrade Pistolsa :)

VALDEMARU POZERU I NAPALJENI SREDNOŠKOLSKI METALU!

Hahhaa, imaju ukupno dve pesme dobre, a to su dve obrade Pistolsa :)

ako se neka pesma pistolsa moze nazvati pesmom.