Prijava

било рестрикција док си био у инкубатору?

било рестрикција док си био у инкубатору?

Hvala na uvredi. A ono sam napisao zato što pretpostavljam da su to ljudi za koje ćeš glasati,uz Koštunicu eventualno.

A ono sam napisao zato što pretpostavljam da su to ljudi za koje ćeš glasati,uz Koštunicu eventualno.

Оно сам написао зато што је то једино објашњење за извлачење таквог закључка из оног цитата. Добро, можда је и до генетике.

Sjebao sam se oko citata,hteo sam ceo post da citiram,a posle me mrzelo da menjam. U svakom slučaju, puši ga.

hteo sam ceo post da citiram

Не видим како то мења ситуацију.

Sjebao sam se

Ниси ти крив, то је до електродистрибуције.

puši ga

Расплако си Мају Дивац...

Menja zato što retoriku koju ti koristiš govoreći o LDP-u uglavnom koriste pristalice opcija koje sam naveo.
Dalje, ne vidim zašto imaš potrebu da me i dalje vređaš. A to za pušenje si zaslužio.

Значи, битно је ко још користи "реторику", не да ли је тачно (на страну то да ли стварно користе). Симпатично.

Dalje, ne vidim zašto imaš potrebu da me i dalje vređaš.

U svakom slučaju, puši ga.

A to za pušenje si zaslužio.

Когнитивне способности поново нападају.

e moja snajka radi u stampariji gde Ceda stampa novine sad sto ima, ove pamflete, plakate i ostale picke materine...sef neki kurcevi tamo, moja snajka...privatna stamparija u brace jerkovic negde...

kaze rade sad u 3 smene..i noc i dan...

od 5 do 10 iljada dnevno za stampanje...samo...

da ga jebem odakle....

Skener studio...tako se zove firma..

da ga jebem odakle....

Прошла кампања, неких педесетак милиона нечега беше (не сећам се тачно, знам да су били у врху уз Г17, чини ми се). Званични део. Највише од свих странака. 5% гласова.
go figure

Значи, битно је ко још користи "реторику", не да ли је тачно (на страну то да ли стварно користе). Симпатично.

Dalje, ne vidim zašto imaš potrebu da me i dalje vređaš.

U svakom slučaju, puši ga.

A to za pušenje si zaslužio.

Когнитивне способности поново нападају.

Nisam uopšte rekao da nije bitno šta govoriš(odnosno pišeš), samo sam ti rekao kakvo je moje iskustvo što se toga tiče, npr. nisam čuo da glasač URS-a ili lupam SPS-a govori tako,uglavnom su to bili glasači SRS-a i DSS-a. A to što ti isto tako izvlačiš nešto apsolutno nebulozno iz mojih postova je zapanjujuće. U jednom od prethodnih postova sam ti odgovorio na tvoj prvobitni post o LDP-u i to je to što se mene tiče. Izgleda da si očekivao da ćutim na tvoje uvrede. Ja se za svoju uvredu izvinjavam, iako to ne zaslužuješ svojim ponašanjem. Ovo je poslednja replika na neki od tvojih postova.

Шта ме боли курас на кога тебе то подсећа. Једини аргумент који имаш је гађање војводом, дверима и ДСС-ом.

Не вређају мене ни мало клиначке "увреде". Више се увредим кад видим да причам са неким са скроз ишчашеном логиком.

Ovo je poslednja replika

Лол, ионако Вам је истекло време.

Не дирај ми ДСС, децхко! Коштуница је реално најнормалнији политичар на сцени. Не губи време обавештавајући се разним глупостима типа Цеца у кућној ћорци - Цеца слободна итд. Ради свој пос'о и ако дође на власт, имаћемо кол'ко-тол'ко нормалнију државу. ДСС и Коштуница до побЈеде!

A cemu tolika drama oko LDPa kad je ceo pojam PREOKRETA nastao da bi oni "kontrirali" politici vlade oko kosova, kao satro treba da sklonimo barikade,prepustimo kosovo i tako to,a sve u cilju da bi ispalo da tadici ne radi isto to.

Mada,svako ima pravo da se preokrene i da bude preoKRETEN.

Коштуница би нам само навуко срање , превише је екстреман , по неким ставовима екстремнији од затвореника.Ове екстремне странке уопште не размишљају добро.Као не виде Србију без Косова...ког Косова човече ? Па три гранична полицајца да пошаљемо одма би нам санкције ставили.Какав црни рат.И као да баталимо ЕУ и да се окренемо Русији , Бразилу , Индији...који курац јеботе , то нема никаквог смисла.Не може без Еуропе ништа колико год тамо сјебана ситуација била.Е сад што немамо способне људе да нас уведу у Еуропу то је нешто друго.

Koliko ja znam srbija se nalazi u Evropi. Ne vidim zasto bismo isli bilo gde?
Evropska unija je nesto sasvim drugo. Da se bez nje moze najbolji je primer svica , pa i norveska.. Doduse,i oni svoj standard grade na uzimanju kredita,al tako rekao MMF da mora.

Mada,svako ima pravo da se preokrene i da bude preoKRETEN.

Хехе, како си искусно нагласио... За сваки случај, да нам не промакне пошалица.

Gazimudo
Mada,svako ima pravo da se preokrene i da bude preoKRETEN.

Koja ironija lolo.

Viva la muamer al zukorlic!

Газимудо, кобјаснијо си!

Коштуница би нам само навуко срање , превише је екстреман , по неким ставовима екстремнији од затвореника.Ове екстремне странке уопште не размишљају добро.Као не виде Србију без Косова...ког Косова човече ? Па три гранична полицајца да пошаљемо одма би нам санкције ставили.Какав црни рат.И као да баталимо ЕУ и да се окренемо Русији , Бразилу , Индији...који курац јеботе , то нема никаквог смисла.Не може без Еуропе ништа колико год тамо сјебана ситуација била.Е сад што немамо способне људе да нас уведу у Еуропу то је нешто друго.

Шта, је л' по теби свака партија, која се неће лако одрећи Косова и која је против уласка у ЕУ, екстремна? Сад сваки Србин, који се поноси што је Србин, је екстреман. Док је у осталим земљама нормално да се људи поносе својом земљом и нацијом, овде код нас си због тога екстреман. Друго: шта фали сарадњи са Бразилцима, Русима, Кинезима и сличнима. Знаш ти у какве економске гиганте се полако претварају Бразилци? П.С. Коштуница говори и о сарадњи, као и о добрим односима са Европском унијом. Само не поздравља мешање исте у наше унутрашње послове. Свака озбиљнија држава има сличне принципе. Нормално.

УБР: На српском се каже "Европу", а не

немамо способне људе да нас уведу у Еуропу

Еуропу

како си ти рек'о. Мис'им, само кажем.

Излазим на листама СРС, логично за њих и гласам ;)