Prijava

ZATVORITE IH U BLENDERE I DRŽATI IM SLANINU DA GLEDAJU I PLAČU

Ја сам несрећан. Боцкајте.

Е да, под дебеле не мислим на на пример, рибе које само изгледају ЗДРАВО, а истриповале су да се дебеле. Зна се шта је дебо човек.
Што се тиче млоохавих људи, који не воде рачуна о себи, о њима само могу да створим неко мишљење на основу тога што су немарни према свом телу.

PA NEĆEŠ SAD, AL KAD NAVEDU MOJE I TVOJE DETE DA BUDU DEBELI, ONDA ĆEŠ IH GLEDATI U KUĆI

Божићу, што дозвољаваш себи да будеш дебо? Јел ти непријатно да се скинеш на плажи или кад си се већ скинуо јел размишљаш о својој килажи?

Е, ви се зајебавате, али стварно бре пун курац дебелих клинаца, да ти се живот згади.

A da li treba da usvajaju decu?

PERSONALNO I OSOBNO MISLIM DA NE TREBA, JER POJEDU SVU HRANU GAMAD ALAVA PA DECI NE OSTANE NIŠTA DA SE JE! A ONDA KAD IM UZMU DETE ĆE DA JEDU PUNO, I BIĆE DEBELI

Ja imam 70 kila i punkurac sala, nači nemam pojam vrste nikakvog kad sam stigao da se tako usvinjim. Što je najgore, ne primećuje se kad me glediš
Ljudi obično pomisle da sam krupan čkode

Искрено, боли ме курац, ја се скинем скочим у воду и сви мисле да се кит насукао.

Ja sam debeo. I ponosan sam na to. Svi me vole zato što sam takav.
Ne jebem, ali sam zato mnogo pametan.
Pravda za debele.
Svojim ogavnim komentarima ste potpuno diskriminisali jednu manjinu.
Hoćemo paradu...

Девојке су зле, јер не дозвољавају мени дебелом да зађем у вагине.

Ајде, да не буде, не зајебавам их увек директно и не све, већ људе које познајем. И није то као део изгледа који не може да се промени - као што је велики нос на пример.
Али у присуству ђембелих нећу да водим рачуна о њиховим комплексима и о томе шта ћу рећи.

Чекај, а шта ти тачно имаш од тога што ћеш директно да их зајебаваш?
И да ли то радиш тако што ти случајно нешто излети или циљно идеш са том намером да подјебаваш? Ако излети случајно тј ако си рекла у разговору "јаој, види сланчугу каква је, таман за неког ђембелог да је смаже" а са тобом је другарица са 30кг вишка, скроз је ок. Међутим, ако ТИ ЦИЉНО смишљаш коментаре и боцкаш, ту већ није реч о њиховом комплексу, већ заправо, о неком твом.

Чекај, па има људи који су и мршави и паметни?
Ти сад никад не можеш бити нови Тесла на пример, све и да измислиш телепорт, зато што си дебео, јеби га.

ŠTA JE SISO DEBELA, OĆEŠ DA SE NAĐEMO NA TROŠARINI, DA TI DŽIGERICU POVADIMO PA DA PRERANIMO AFRIKU, AJDE PIČKO PRODANA EVROPEJSKA MASONSKA LIBERALNA
SRBIJAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ја их зајебавам са слашћу.... На липосукцију нека се гоне ходајућа брда масти....

Стварно ме ова Вукајлија одушевљава. Мислио сам да сам прозивке на основу гојазности превазишао у шестом разреду, можда и мало раније.

Стварно ме ова Вукајлија одушевљава.

Није то до Вукајлије, МИ СМО ГОВНА!

Дај бре Божићу шта ти је, видиш да конструктивно развијамо мишљења? Ако сачекаш још мало видећеш како заводим Милицу и сугестивно јој натичем углаву да погрешно размишља.

Останите уз нас.

Међутим, ако ТИ ЦИЉНО смишљаш коментаре и боцкаш, ту већ није реч о њиховом комплексу, већ заправо, о неком твом.

Па нема никаквог комплекса, мени је забавно да их подјебавам. Могу баш духовите форе да се смисле на конто ђембелих. Мени буде забавно, а приде мислим да ће то и њима повећати свест о томе да треба да смршају.
Како да ти кажем, није ми их жао.

A MOŽDA I DECU KOJU USVOJE JEDU?!