Prijava

Ma ja ne placam nista jbg da ocu da placam kupovao bih novine. Pocela grejna sezona pa mi treba za potpalu.

Imam ja neke jeretičke za potpalu. Ali ti je slaba vatra od njih.

Rasplamsa se ako ubacim po 2-3 lista starog zaveta.

Ja sam ziva vatra vazda

jel citao neko senku vetra?

Ako niste imam ja od 96e do 143e strane kome fali taj deo

Šta pseto trenutačno čita?

Basara je bio dobar do Srca Zemlje, posle je počeo polako da tone, i na kraju je postao pamfletistička senka onoga što je nekada bio. Doduše posle onaj Početak bune protiv dahija nije bio toliko loš.

Šta pseto trenutačno čita?

Lolitu od Nabokova

I "pesme o majci"

Да, добра је то збирка, Ја јевем, Братислав Милановић ретко објављује лошу поезију.

Što Vitruvije gleda dolje i tužan je?

Operi se dolje :).
Ja poceo "u borbi za vazduh" za sad mi se svidja.

Сенка ветра је књига за плажу, што значи - њањаво и лоше. Мада она помло искаче из тога свега, тако да, можда и вреди прочитати је.

Senka Vetra je dobra knjiga. Dečija malo. Što je ok ako nisi još mrtav. To što je lagana za čitanje ne znači sda je njanjava. Ima malo i one prepoznatljive španske note biizarnosti, koja se viđa i u filmovima.
Ne volim da delim knjige na one za plažu ili one za sedenje u kožnoj fOtelji pored kamina, dok ti lula bleji u ustima, a iza tebe se nazire polica sa knjigama od po 20 tomova.

Nije tužan, Vitruvije samo razmišlja kako je došlo do toga da se ofuca do Čiča Gliše.

Управу си, Бушидо. Мада, токо сам је ја доживео. Ни ја их не делим тако иначе.
Све у свему, није лоша књига.

ok, uzecu senku vetra.volim taj zanr a i sad mi se cita nesto za opustanje..bitno je da nije bas toliko plitkla i povrsna knjiga..
procitao Nedovrseni posao- Tomas Ligoti..odlicna knjiga.nije povrsna kao velika vecina zanrovske literature.knjiga je neka mesavina filozofije, grotesknog horora i mracne fantazije..