Prijava

Знаш како, најједноставније ти је да скуваш нпр јаја, ставиш их у фрижидер и тако могу 2-3 дана, и за случај да идеш неђе тако, узмеш са собом да поједеш тамо кад будеш... За ух, не знам, можда банана, чисто ето... :)

добар хас ћеш тешко обезбедити напољу осим ако сам не спремиш неку пилетину, пиринач и све то гурнеш у неку посуду. јбг купи шејкер и канту веја, протеин може цео дан да блеји у шејкеру а у сваком тренутку можеш да наспеш воду и попијеш. од осталих ужина сем веја које можеш да унесеш кад ниси гајби је кесица од 100г кикирикија или воће (ако ниси на некој дијети без УХ)
ја сам знао често да док сам у читаони одем и купим на паузи банане и онда то хасам, док остали око мене купију коце, чипсеве, кексиће и гледају ме ко дебила лоло

А што, мислиш да мене не гледају ка' дебила док сам на поса' носио пиринач и бијело или туњевину, или идем улицом и пијем млијеко, јер боже мој кул је пит' кока колу, а млијеко је невјероватно да неко пије, или не дај боже банану да једеш...
Али оно, кога и боли курац уопште :)

Dobre informacije, al glavno pitanje ste zaborav'li :)
Ak nis jeo u toku dana dal da se nakrkaš u toku noći da nadoknadiš il je kasno? IL SAM VEĆ KATABOLIZIRAN UAAAAA :/

Катаболизам је превише исфорсиран, вјероватно од стране фирми за суплементе, да подигну продају својих производа, нећеш пропас', не бој се...
Наједи се, само имај у виду да ти преједање неће донијет' ништа ако поједеш типа пола кила меса или тако нешто што садржи, лупам 60 грама протеина или тако неке огромне количине јер га неће апсорбовати, немој да мислиш...

Е сад, до у детаље што и како не бих зна' што да ти кажем, нисам размишља' о томе, али с обзиром да док сам трпа' на масу, дунуло ми је у 2 по поноћа да ми се једе кремић и појео сам 5 парчади љеба са кремићем и баш ми је онако пуца' курац, НЕЋУ НА БИНУ.
Тј не још увијек :Р

не знам шта хоћеш од свог тела али ја нисам за надокнађивање
а ово ти причамо како да не дођеш у ситуацију да ништа ниси убацио у стомак цео дан :Д

Danke šen.

Тј не још увијек :Р

Ma 'oćeš, odma ljevo do Katlera hue hue :)

Ја у средину, поред мене Катлер и Хит :)

од преједања немаш ништа јер неће сварити протеине него исрати
боље је да у току дана 5 пута унесеш по 30г протеина него два пута по 75

А кад унесе 75 кол'ко сам упознат' не апсорбује све, само 30, основи физиологије. :)

па то, зато кажем 30

saće željko da vam pojasni

Cuo sam i za to kolko se moze apsorbovat, kazu da moze i do 40g na sat.
Naravno, maksimalna dnevna iskoristivost za nesteroidase je oko 200, jelde?

Лери, јеби се... Прочитах пола и баш не могу да се наканим да прочитам остатак е'о два дана, чекам велику доконост, а добар је текст.

https://www.facebook.com/IFBBbenpakFANPage/photos/a.135182119826610.23309.131889540155868/852335101444638/?type=1&theater

Гледам ово питање од Пакулског и проваљујем да сам ја цркотина и да нисам на таман јер видим ови знају само једног лика и то сви истог, а ја знам двије особе које су под уговором са Сајтеком...
Нисам ја читав, среће ми.

Можда сам на прагу да пронађем оно што одговара мојим бицепсима...
Мислим да су то супер серије...
Радио сам данас
Двоструки прегиб кривом шипком
Обрнути двоструки прегиб

Прегиб на машини уски хват
Хамер прегиб

Оно срање са сајлама са испруженим рукама и вучеш према глави, не знам ни како се зове...
Нисам има' кад да одрадим све :)

Ajd neko stručan nek mi objasni koje vežbe su pogodne za ovaj deo grudi, i ako može neka pošalje u PVT jer neću biti verovatno aktivan

http://i.imgur.com/UENEVsk.png

Nek stavi ovde i mene zanima.