Prijava

Пре неки дан решио мало да се зајебавам са пампом, па на крају тренинга узео и одрадио 10 серија бицепс прегиба са шипком у суперсету са трицепс пушдауну, пауза без. Бицепс имао упалу трицепс не хех.

Код мене вазда обрнуто :)

Ja ne mogu da aktiviram listove, znači isprobao sam u posljednja 2 mjeseca sve i nijednom nisam odradio tako da imam upalu.

Причај ми о томе...

Фокусирам се максимално и одрадим их, по два пута их радимнеђељно, али пар дана су ок, онда никакви, понекад полудим што их радим уопште који мој...

E nisam vas pitao još nešto za aminokiseline, koliko u koliko vode razmutiti?

У онолико колико ћеш ппопит' током тренинга

Znači u bojler lolololo

Kome je dosadila klasična tunjevina i mrcvarenje sa njom:
-Tunjevina (konzerva ili filet, sve zavisi šta imate)
-5-6 kiselih krastavčića
-jedna ona kisela pečena paprika
-biber
-peršun
-malo karija
-sok od 1-4 limuna
-malo soli
Sve to roknete u onaj blender, secko, štapni mikser jebem li ga šta imate i za 3 min gotovo. Jebe koliko je dobro...

Открио сам тајну свог бицепса, три вјежбе, четири серије 14-15 понављања пумпа боља него икад.

Kako treba da izgledaju tečne aminokiseline inače i kada se razmute? :D

hahaha imam osećaj da ove moje nisu kako treba lolo
edit: ima boju ko onaj sirup za kašalj, a kada se razmuti neka žućkasta boja

Ima neko neke tegove damu ne trebaju?

Ја ове што сам правио изашли по 13 кг, могу ти дати ове мале од по 5-6 кг :) не требају ми више

Ee moze :)
Si i te pravio ili?

Ма да, хом мејд :)

Zemo zemo :) kolko para? Koko si ih oznojijo?

Јеа јеа јеа. Иначе, гледам овом дерана https://www.youtube.com/user/MegatoadStonie/videos је ка во, а мршав ко грана. Е сад, да ли има десет пантљичара у цревима, или све поврати одма после видеа, или је неки феномен. Кад би ја рецимо сваког дана за ручак одрадио једну његову епизоду... брзо би догурао до 100 кила, а онда умро.

Ја мислим да бих прво умирао од стомака, али онда ако би ми се организам навикао набио бих 200 кила и пука' бих таман...
Али фора је што мој стомак не би поднио ништа и липса' бих ка' пашче :)

ima boju ko onaj sirup za kašalj, a kada se razmuti neka žućkasta boja

Upravo.