Prijava

Ja uradio prekjuce pislednji trening, ful bodi.... zadovoljan sam za ovu godinu, bice slike uskoro, sad imam kameru hehe.
Zivjeli mi :)

Ajde brate, drš se.

Никша гуру, нешто убоде нешто лупи али приповедачки је сјајан :Д

http://y2u.be/YrVqiFz5OdM

Али ПЕРФЕКТНОМ ИСХРАНОМ, а пеља сардине и љебурине, важи.

Хахаххаха, ово што вели за Зизиса је истина, пресмијах се, таман је болидчина :Д

Је ли он мртав озбиљан, ово за Колберта да је природан?

Sada jedno ozbiljno pitanje. Je l mogu bez sagorevača da dovedem trbušnjake do perfekcije. Pošto nemam problem sa tim da ih radim kao životinja, ali ne bih da skidam više kilograma, na sedamdeset sam.

Зависи што подразумијеваш под перфекцијом...

Али у сваком случају, што је нижи бф, то се трбушњаци боље виде, а тим рађењем као животиња нећеш ништа постић'.
И сагорјевач ће мало што помоћ' ту.

па јебига, ако изузмемо да сам доста нижи, идентична грађа бадр харију, мислим на том сам тренутно нивоу... да не сликам сада себе па качим... а хтео бих да се виде далеко више.

Ахахахаха, а јебем га, били су на порнићарском нивоу пре осам година, када сам тренирао атлетику и имао 60кг, то је све што сам и имао тада :)

Еих, није 60 кила исто што и 70... :)

Кад ми кажу за момка мршавог са трбушним и венама ВРХ ЈЕ ГРАЂЕН, јес', преодличан је :)

Ма знам да није, ал опет. Сада држим од 70-72 кг, без обзира тренирао или ладио. Кад ми бог дао да израстем пола просечне висине :)

шта је ово лебову ти мајку :) ђе га ископа.

Не знам ни сам, неко линкова' на фб :)

Како се брзо и ефикасно решити жуљева? Дошли су до тог стадијума да скоро не могу да вежбам, а не паузира ми се сад само због жуљева.

Сунђери у руке и ћерај...

Па чак ни то не помаже довољно, мислио сам да неко зна неку пречицу.

Pa nema prečice jbg, moraš da odmoriš dlanove.