Prijava

Jasno.
Ako je nađem po gradu.
Ako ne proći će do subote valjda.

http://www.jutarnji.hr/moj-petar-ne-dila-steroide--zavidni-ga-blate-ne-bi-li-mu-srozali-ugled/1307723/

Продаје... А ђе продаје, све ће оно да сручи у себе прије такмичења, 'бем их неинформисане, оће чо'ек про кард :Д

Smare inoplemeniče, izdefinisao sam se ko konj u zadnja 3 meseca, imam po 4,5 obroka dnevno, dobra obroka,pijem protein ali masa ni gram gore - kako je to moguće

da pitam ja tebe ko to finansira je li siso

imam brda dobru platu

ako je zaradi otkuce 2000$ nedeljno daj deder ubaci me nekako

nemoguce da ne napredujes bar malo brate sta radis kako daj detalje neke

Smare inoplemeniče, izdefinisao sam se ko konj u zadnja 3 meseca, imam po 4,5 obroka dnevno, dobra obroka,pijem protein ali masa ni gram gore - kako je to moguće

Не мереш се и дефинисат' и раст у исто вријеме болан. Појачај мало угљене хидрате, па прати... Ако не, појачај и масти :)

ja upravo ubio konzervu tunjevine sa testeninom nekom, jos dodao neki masan sir prelep je morao sam, ako nisam soma i po kalorija sad sabio mozda i 2 jbg, ima pomalo i sala al bar ima i mase !

Možeš.
Primobolan i winstrol i propionat i rasteš tebreks a topiš se.

Ne, ne, kažem ti, jedem i vežbam ko konj, oću masu al sve ode u definiciju. Skino stomak i sve al masa slabo ide..

Armine nije baš 2 soma al ono, nije daleko.. Ubačio bih te da ne pljuješ toliko Liver i Džerarda lolo

aj kasnije ću napisati detalje, al ono klasika, povećavam težinu iz serije u seriju, pratio sam šta se piše ovde, ništa revolucionarno

povecaj jos vise, vece tezine, manje ponavljanja , sve je u glavi, mislis ne mozes, ali bog te je stvorio po uzoru na sebe ne daj se druze DISES=MOZES !

prepustam iskusnijima, dok nisam lupio nesto, mada tako jeste kod mene istrupujem se toliko samo mogu, onda probam i bez problema dizem i mnogo vise... sta znam

moram da pitam odje posto ne vjerujem seratorima oko mene, a ja blage nemam imam brata 16 god visok oko 180 tezak oko 62,3 kila

koje vjezbe on da radi otprilike ako krene u teretanu, da bi malo snage i tezine nabacio ako to uopste moze, laik sam potpuno sto se toga tice

Nek radi neki 5x5 program. Evo moze stronglifts 5x5 . Mada u sustini dok jede ko nenormalan moze da radi bilo sta, ishrana je prva pa onda sve drugo.

Bukmarkovao sam ovo Rabine, pogledacu posle

Armine pa ne mogu jos mnogo da podizem, onda necu moci da izguram vise serija..Ranije sam masu lako nabacivao, ne znam sta je, dal mi se ubrzao metabolizam, ne znam de mi ide sva ova hrana, da sam ranije ovoliko jeo imao bi 100kg..

Можда мало једеш а мислиш да једеш доста. Можда не вежбаш како ваља. Напиши све како радиш, серије, понављања, тежине оквирно, колко си ти висок и тежак, и године. Доста се да закључити из тога.

Па не можеш доживотно лако масу да набачиш :)
Ако си имао типа 70 кила, јео си тако, поправљао си се, а онда почиње стагнација, нормално, нису ти прохтјеви за нутријентима исти кад имаш 70 и кад имаш 80 кила, мада има доста фактора који могу да утичу :)

https://www.youtube.com/watch?v=xSTuyr0_nbM&fb_action_ids=598678390263975&fb_action_types=og.shares

Хахах какав је ово Бог патетике. 6:43 плакање јебено хахаха

Ahahahah koja prsotina

А ђе, прска' је лик дибидус.

Али најгенијалније од свега је што сад пљује мртво дизање јер је срање вјежба бла бла, а гледајте ово, качио сам већ чини ми се
https://www.youtube.com/watch?v=u-w-959N7_E

Форма видимо се :)

Био јутрос на тренинг... Из кревета, шибнуо креатин и кофеин и опичио дурадим рамена... Могу рећ' једно баш позитивно искуство, потврдио сам оно што сам и мислио, никаквих сметњи у виду мањка енергије или снаге итд, дакле ка' на празан стомак, ка' кад једеш у току дана... :)