Prijava

Имао сам ја доста таквих ситуација али често је исход био другачији, све зависи од случаја до случаја, некад буде супер, некад го курац.

Карб лоудинг дан, два пред јак тренинг ми доста значи, и мораћу озбиљније да га радим ових дана јер је сваки тренинг баш тежак, почо да фејлујем понављања лоло.

Ја нисам чини ми се никад радио тако на празан стомак без данас и ок ми је било, баш топ... Само што ваља имат' макар веј за овако нешто јер сад док се спреми храна, док што буде... Бем ли га... Ево кувам пет јаја да шинем, па ћу за једно уру после тога месо и пиринач :)

Rizikujem da mi opet napljujete post, ali izneću šta imam.

U pitanju je dugoročni program treniranja. Dobar deo vas verovatno trenira intenzivno u teretani tokom cele godine, ali ja ne mogu iz više razloga: plaćanje teretane, plaćanje proteina, obaveze, to što ne planiram ovim ozbiljno da se bavim već zarad dobre kondicije (da ne budem opet stočar) i nadprosečnog izgleda. I naravno sređivanja ishrane.

Zato mi pade na pamet jedna podela, verovatno je neko već smislio i opisao ovo ali nisam uspeo da nađem...
Šta mislite o ovome?

Prva 4 meseca - intenzivan trening u teretani + jak kardio, dakle sagorevanje masti, uz unos potrebnih namirnica i potpuno odricanje od gluposti. Protein - da.

Druga 4 meseca - trening malo slabijeg intenziteta u teretani, bez nekog posebnog kardia, eventualno bajs... Dakle, neki vid održavanja i budženja onoga što sam za prva 4 meseca napravio. Protein - najverovatnije.

Treća 4 meseca - trening VAN teretane, dakle gladijator sprava (bodivejt vežbe) + teg. E sad, brine me da ne zaserem ishranu u ovoj fazi... Protein - ne, ali ću se trudim da jedem što manje gluposti. Verovatno ću se ugojiti koju kilu jer ću se uželeti gluposti ali onda ide prva faza ispočetka.

Gledam po sebi, već sam završio prve dve faze i ušao u ovu treću. Nametnuo mi se ovaj program zbog stila života, jednostavno ne mogu CELE godine da idem u teretanu i pijem protein.
4 meseca nije malo, ali ako se budem pridržavao oko ishrane i kućnog treninga možda me ta pauza ne ujebe previše.

Mislim da malo precenjujes taj vej protein.

Па, интересантно је то, шта знам, ако тебе ради и одговара ти онда ок.

иначе http://gfycat.com/EquatorialIllfatedJapanesebeetle

Хахаха браћела што толико имаш високо мишљење о веју, као да је то нешто што мораш да уносиш ? Рокај како ти мислиш да треба, направи програм који теби највише одговара и контам да ћеш бити задовољан. Веј је прецењено говно, мош и без тога остварити резултате које си зацртао. Чуј као МОРА ВЕЈ БРЕ АЛО, НЕЋУ ДИЗГЛЕДАМ КО АНГЕЛОВ АКО НЕ ПИЈЕМ ВЕЈ. Мојне да си нубара толика јбг.

Лоло, мени је исто веј прашак био божанство када сам почињао, мислио сам да ћу да се осушим ако престанем. Додуше, тада су сви ти форуми о вежбању били тек у повоју а ја неук у коришћењу интернета, а и многе информације нису биле баш проверене или релевантне. Али данас је 2015. лебац му крвави, све је на изволте, мада и ту је потребно усмеравање, имаш гомилу информација а многе су контрадикторне.

To dal ima neke razlike - to se i ja pitam. Kapiram da moram nešto više da hasam ako ne pijem vej, tako da mi dođe čisto da cugnem posle treninga da me zasiti dok ne stignem kući. Plus ja i burazer trošimo obojica, i duplo nam brže ode kanta.
Misim nije da moram da unosim, mogu i bez, al navikao sam se na vej ko beba na sisu

Au Laki, al' se sjebala... boli me kad gledam.

poučen tvojim izjavama sa drama serijom od 4 riječi, konstatovaću da je 72 broj za godište, a ne godine kao što govoriš
eventualno kilaža

Хахахах, ипак године :)

Један од најпознатијих бодибилдера је у питању :)

Зејн?

Иначе, данас требо 2х6 мртво са 95%, урадио прву 6, другу се намештао да цимнем и мало повуко и видео да нема шансе једно понављање да урадим, домојега, тотално изгубио енергију и фокус.

Večeras u sedam u Ns, onaj Pan sport izazov. Cenim da ću otići da se okušam. Jes da sam bolestan, al ko ga jebe.

Зејн?

Дап :)
Ове ноге и грађу бих позна' у милион чини ми се :)

Иначе, данас требо 2х6 мртво са 95%, урадио прву 6, другу се намештао да цимнем и мало повуко и видео да нема шансе једно понављање да урадим, домојега, тотално изгубио енергију и фокус.

Деси се и мени тако да изгубим фокус и енергију, пу, одма' се изнервирам, бем ли га...

Večeras u sedam u Ns, onaj Pan sport izazov. Cenim da ću otići da se okušam. Jes da sam bolestan, al ko ga jebe.

Што би то?

Frenk Zejn, bilderska verzija Klint Istvuda lolo

To dal ima neke razlike - to se i ja pitam. Kapiram da moram nešto više da hasam ako ne pijem vej, tako da mi dođe čisto da cugnem posle treninga da me zasiti dok ne stignem kući. Plus ja i burazer trošimo obojica, i duplo nam brže ode kanta.
Misim nije da moram da unosim, mogu i bez, al navikao sam se na vej ko beba na sisu

Nisi ti na tom nivou da ti je potreban protein 23 minute poslije treninga. A i nije neka furka, sačekaš da se krv iz mišića vrati malo u unutrašnjost, istuširaš se, protegneš, odmoriš pa jedeš. To o čemu ti pričaš odmah nakon treninga i prije i u toku su recimo BCAA

Ma radila se propadanja i zgibovi. Ali fušeraj teški.

Е како се убих од пиринча у пм... Ако нисам једно 300 грама појео, јебите ми све на свијет.... Али добро, ноге се радиле, мора мало...