Prijava

ty kole to ne bih znao sam
lako je otići i naći za 50e slušalice lol

Skal krašujem triputa na dan minimum

1.

Žandarm iz Novog Sada Vinko Trivunović oborio je Ginisov svetski rekord. On je za 24 sata uradio 5.820 zgibova, što je za 20 više od dosadašnjeg rekorda
Vinko je skočio sa pritke i sa desetak kolega uradio još 10 sklekova proslavljajući ovaj poduhvat uz gromoglasan aplauz.

2. (nubovi ne znaju razliku među disciplinama no dobro)

Dizač tegova Aleksandar Stanković (33) iz Vladičinog Hana zvanično je najjači čovek na planeti. Prvak Srbije i šampion Evrope u dizanju tegova osvojio je ovu titulu u Las Vegasu gde je u kategoriji do 140 kilograma, u mrtvom dizanju, uspeo da podigne 352,5 kilograma i da se popne na svetski tron.

100 федерација, 100 шампиона, не може то да се испрати никако.

https://www.facebook.com/Fitness.by.Jonasbeast/videos/vb.385691618132272/1036417979726296/?type=2&theater

импресивни фармерски ход, и изношење шипке са сплитом. спотер је иначе могао само да сломи кичму заједно са њим

2 cock jiggling thundercunts

Ogromni, depresivni Vil Ferel.

Tačno je u kurcu, ubija ga ovakav život u pojam.

Ali ova mučenica je u još većem problemu, zamisli da ti se život svede na to da mećeš Džeju Katleru da jede i da mu briješ leđa

Ima u drugom videu kako priča da će mu poistiskati bubuljice sa leđa.

Не верујем да те ''везе'' дуго трају, уосталом због таквих живота ретко ко од тих топ проова је ожењен.

Al ogroman je, sunce ti, koja je to količina mesa i mišića leptijebem, primoran je da svaki dan radi kardio da ne umre jednostavno
Još kaže onaj šnajder njegov: "Smanjio si se dosta od prošli put"

jel moze on ikako da se vrati u "normalnu" veličinu ili je osuđen da umre za tipa 15 godina lol?

Najzad krenuo posle godinu i po skoro. 110 kila, nikad više u periodu kad nisam trenirao, ali me je izvadila činjenica da sam dosta mesa jeo u periodu pauze, tako da se nisam trovao mnogo sa junkom. Čučanj 80kg radna serija (nisam išao više zbog jakog grča u zadnjoj loži), benč takođe 80, posle se malo jebavao na lat mašini i odradio koju seriju za trapez i list. Istezanje je bilo kao muka Hristova. Kondicija užas.

Tipujem da ću za dve do tri nedelje početi trenirati kako dolikuje.

ceka se laki da ti isproziva tezine

Odustaćeš do Nove godine. Jer si lenština a i Miloš zoveš se, znam jbg.

Neću. Predugo sam ovo odlagao i psihički se spremao. Od jula svaki ponedeljak kao počinjem i sad sam definitivno krenuo. Danas lepo jeo, pileće belo se prži i keep pumping!

јако слабо за човека који се бавио паверлифтингом и имо преко 100 кила мишића