Prijava

Asam se urniso u dva dana. Leđa i grudi/biceps. Utorak mi je godinama bio leg day, ali će morati sačekati do sutra. Juče 90kg benc osam puta, skroz lagano. Ako budem dobar u sledeći ponedeljak, počinjem da radim sa sto. Sutra ću probati 120 kila na čučnju barem deset puta.

U petak sam i ja probao benč nakon sigurno 8-9 mjeseci i gurnuo sam 120 kila 10 puta.

Ja benčujem.

Sedam nepunih nedelja treninga i zadovoljan sam. Ovo je izgleda kao plivanje ili vožnja bajsa, jednom kad naučiš - ne zaboravljaš.

Нећуа праааави

vidis li da nosi starke -> 100% prirodno

Носим и ја, све су разбуцане, од хемије

Hemudža radi poso, baća kvasa naveliko

u danas sam uradio mnogo jak trening, zamalo oci da mi ispadnu od naprezanja
5 serija na bendzu po 120kg
pa onda kosi 4 serije po 190kg sa 5 ponavljanja

hehehe baš si smiješaan hahaha
ajmo smijte se malo haah ahahahaha

hehe i ti si smesan

Ella sir kupljen posle pet godina!

Прошли тренинг сам почео са лег пресом, одрадио чучањ са 60 кила максимална контрола над тежином и те форе, касније упала, бем ли га, одрадио сам их и са те 60 кила мушки :)

Ваља промијенит' с времена на вријеме... И зајебат' мишић... Типа кад сам радио неђе чучањ са лупам сад 80, па ставим на сталак, и умјесто да скинем тежину, додам још 20 па урадим, па опет додам 10 итд... А цнс је чудо :)

Ja sam došao u fazu da mi benč jači od čučnja, prvi put u životu. Previše sam se bazirao na pumpanje nogu. Mrtvo jedva i da radim, ali je ono standardno - ima snage, ali hvat jebe.

Ја не памтим кад сам тешки бенч одрадио :)
Радио сам га јуче као трећу вјежбу са свега 50 кила... Мртво данас нпр нисам радио, али радим га сад стандардно... Повука' сам 190 прошли тренинг, није много, али што ћу, трудим се :)