Prijava

A lepo vam je Sloba govorio dok je jos bio ziv bog da mu dusu prosti...

Морам да наведем један пример:

Мој ортак окачио песму од Чорбе на фејс. Јавља му се другар Хрват који је одма почео да бесни у фазону ''како можеш слушат тог србоћетника трте мрте'' да би на крају исти тај лик, након 10 постова гуљења курца о политици, рекао ''А ШТО ВИ ТОЛИКО ВОЛИТЕ ПРИЧАТ О ПОЛИТИЦИ?'' А што си ти, баја, почео причу о томе, леба ти?

Нажалост, више од 50% младих можемо да сматрамо заувек изгубљеним управо захваљујући томе што их у породици уче да се оптерећују политиком и сличним тривијалним питањима, уместо да буду људи. Не морају бити ко зна каква морална бића- ал бар нек не буду дресирани вукови без мозга.

Непотребна тема, прежвакано штиво.

Ovakve teme su obicno sviranje kurcu...i merodavan sam da to kazem,jer je i moje takodje dosta sjebao rat,al me mrzi sad da pisem o tome...zakljucavanje teme je najbolje.

letos otkazu koncert jebene ane nikolic u dubrovniku jer su joj pretili da nece srpkinja da im peva i da ce je lincovati ako dodje, devojka koja nikada nista nije izjavila protiv bilo koga i niko nista ne kaze povodom toga u nasoj stampi, sve u fazonu eto nek su joj zabranili ko je jebe kurva... dok kada bi zabranili koncert merlina zbog pretnji sada u subotu, pa to bi shou nastao nevidjenih razmera, mediji bi brujali o tome, udarna vest bi bila danima, desila bi se masovna hapsenja iako je taj merlin izjavljivao desetak puta najvece grozote i bljuvotine protiv naseg naroda...jednostavno ovde vladaju dvostruki arsini koji su uvek na stetu srba. opet da napomenem, da ne bude zabune, svaki dobar covek musliman mi moze biti i najbolji prijatelj, nista nemam protiv toga, ako bih voleo muslimanku, ozenio bih je bez problema, nemam ni najmanji problem sa tim.

Болу ме бриге које је ко нације, вере, чак имам и родбине међу Бошњацима, Хрватима и Словенцима.... Већина људи су добре душе, само неке од њих искваре говна....
Националност, веру и то задржавам за себе, јер сматрам да је то лична ствар на коју сам поносан, а не неки украсни и модни детаљ....
Моји су ме васпитали у духу да не мрзим никога и тако се и опходим.... А страдали су и они и током ДСР, током Броза и током ратова 90их.... И они никога не мрзе....
То је по мени прави национализам, а не што ЛДП-овци и НВО-овци пропагирају....

letos otkazu koncert jebene ane nikolic u dubrovniku jer su joj pretili da nece srpkinja da im peva i da ce je lincovati ako dodje, devojka koja nikada nista nije izjavila protiv bilo koga i niko nista ne kaze povodom toga u nasoj stampi, sve u fazonu eto nek su joj zabranili ko je jebe kurva.

Ko je jebe. Kurva.

eto bushido vam je zivi primer toga. taj bi ovde prvi pisao stotinu redova da zabrane koncert merlina za vikend i osudjivao bi sve to. prvo trebamo ocistiti zemlju od takvih kao sto je bushido, pa cemo onda krenuti napred.

Naravno da ne bih. Vidis kako je problematicno kada imas televizor (koji nije skremblovao pink) umesto glave, pa razmisljas po principu tastature na daljinskom upravljacu.

Ne bih zabranio koncert Merlina.
Isto mi je ta tema nevazna koliko i ova prica da je Ani Nikolic zabranjen koncert u Dubrovniku. Isti bol u kurcu. S' tim sto sam rekao "ko je jebe, kurva" jer smatram da joj je to zanimanje.
Za tu informaciju ne bih saznao da je nisi sad spomenuo. Do te mere mi je nevazna u zivotu. Za koncert Merlina znam jer je ovde kod nas, ali mi je takodje apsolutno nevazan u zivotu.

A i cemu te fasisticke izjave tipa "treba ocistiti zemlju od takvih kao sto je Bushido"?
Ja nikada ne bih cistio zemlju od ljudi koji razmisljaju poput tebe. Treba uvek imati neki primer kakav ne treba biti. Eto, cak i ti u sistemu imas neku svrhu.
Pricao sam o preziru. Ponavljam - "Pih, jebote..." :)

znaci ne bi zabranio koncert merlina...dok te boli kurac da li bi bio zabranjen koncert ane nikolic, o tome i pricam, zasto ne kazes da ne bi zabranio ni koncert ane nikolic, ako se vodis tom logikom? jos plus sto devojka, kurva, drolja, kucka kako god nikada nije izjavila nista protiv drugog naroda. a ovo sa televizorom i pinkom nigde veze jer svi oni podrzavaju koncert dina merlina koliko i ti.

Фаустоино јел' ти неко рекао да много једеш говна, ако ме разумеш?
И немој другара да ми дираш!

Procitaj opet sta sam napisao. Nemam potrebu da vodim konverzaciju sa pojavama koje ne umeju da procitaju napisano, pa izvode sami svoje zakljucke iz recenog. Kad procitas ponovo valjano, postavi mi pitanje.

ja bih voleo da izbije neka smrtonosna bolestina od koje ce svi da pocrkaju a da ja imam vakcine sa kojima mogu spasiti nekih 50 000 ljudi vecina od njih bi bili Srbi naravno al ubacio bih i koju zenku iako nije Srpkinja i naravno uglavnom bi zene dobijale te vakcine i onda bi sve morale da se jebu samnom za vakcinu i onda bi svi ziveli u radosti i izobilju kao jedna nacija jedan narod a ja bih bio bog kralj te nacije i kaznjavao bih sve koji mi se usprotive smrcu.

Da i spasio bih 5 muzicara meksikanaca da mi sviraju onu njihovu muzikicu na uvce

procitao sam ja vec na temi o tom koncertu da si napisao da ne treba zabraniti koncert i da bi ti isao da slusas njegov koncert da ti se svidja njegova muzika. tako da sam ja sasvim normalan zakljucak izneo...a i tamo si iz mog prilozenog posta o tome sta je izjavljivao dino merlin izvukao samo ono sto mu je na albumu pisalo "zabranjeno za srbe i pse" i naravno opravdao to cinjenicom da je to u komercijalne svrhe. a nisi se osvrnuo na izjavu, da ce u beograd dolaziti tek kad budu padale bombe a mozda i pre jer su srbi bolesnici a bolesnike treba obilaziti. tako da mi se cini da sam totalno u pravu sto se tice procene tvoje licnosti.
dok sutra kada bi recimo aca lukas napravio album i na omotu napisao "zabranjeno za siptare i ustase" , tu cisto sumnjam da bi nalazio neko opravdanje. ne zelim da diskutujem sa tobom jer imas dvostruke arsine i po meni su takvi kao ti najveci problem ove zemlje i mnogo veci nego muslimani koji mrze srbe.

Bushido jel ti mali Djole drugar?

Merlin dolazi u grad za koji je izjavio da treba biti izgranitiran i zato batine treba dobiti u tom istom gradu.

Nisam opravdao cinjenicom da je u komercijalne svrhe. To je bila ironija....ironija. Au jbt.
Odnosilo se na to da je to prica koja se prepricavala i za druge strane bendove i umetnike, poput urbane legende.
Ti si tezi slucaj pojave sa televizorom umesto glave, cim moram da ti crtam stilske figure ovde.

Drugo, aj da ti nacrtam sve posto vidim da si totalno izgubljena dusa.

Naravno da sam rekao muzika je muzika. Ne slusam ni njega ni Anu Nikolic. Dakle ne zanima me da li ce se koncert odrzati ili ne. Licno ne bih branio nista sto je muzika. Tamo sam pricao o odvajanju umetnika od dela. Posto si citao, onda si i to procitao.

Da ne davim, sazecu ti to u kratkim crtama:

-Ne bih zabranio koncert Merlina, jer me boli kurac.
-Isao bih na koncert da volim njegovu muziku. Ali ne volim je. Dakle, boli me kurac.
-Ne bih branio koncert Ane Nikolic u Dubrovniku. I drugi zasluzuju paprikas muziku, zasto samo nas narod da pati. Opet, bitnije je da me boli kurac.

Size: Cvili mi kobaja za minorne stvari i ne opterecujem se time, jer mi nikako ne utice na zivot. Ako tebi toliko to pitanje utice na kvalitet zivota, preporucio bih ti da nadjes devojku. Ili decka.

Toliko.

EDIT:

Takodje bi me boleo kurac i da zabrane koncerte. Iz istih razloga.

Odgovori mi na pitanje jel ti mali Djole drugar ili nije?