Prijava

Da se ja pitam, vise paznje bi se obracalo na odeljak definicija, a mesto postera bi stojalo "sleng definicije". Ali naravno nista se ne pitam...

Da malo Kostićujem:

Ne, ovo je potpuno nepotrebno jer možeš da uđeš u podforum i da vidiš koje su teme aktivne.

:))

ZA predlog i da ponovim tulumovo pitanje :)

A koga ti to blagosiljaš, macane?

Да не отварам још једну тему, има везе совим.
Пошто на два начина може да се дође до листе тема на којима смо учествовали (преко профила и преко бокса на форуму), не би било лоше да се у боксу на форуму листају теме према томе на којој је последњи пут постовано (били чији пост да се узима у обзир), а на оној листи постова на профилу да приказује према НАШИМ последњим постовима. Тако ће неко ко је заинтересован моћи да види где смо последњи пут били активни, а у оном боксу ћемо моћи да видимо теме на којима се нешто дешава, а давно смо на њима постовали, па се не виде.
Ваљда сте разумели шта сам хтео да кажем.

А што се тиче ориђиналног предлога, то може да се уради као на оним пхп форумима - да показује испод назива подфорума пар последње активних у том подфурому.

Да сам писао, ова тема би сада имала један пост.

Ту си у праву.
Имам осећај да би пост био километарски. :Д

Сад само да чекамо каизена.

Може и то. Али брате, кад ми скрене поглед на лево, па погледам последње активне, почне горушица да ме хвата.

Reme pošto si otvorijo ovu temu da pitam tebe.Šta misliš da se uvede i blokiranje neke teme.Recimo neki mozak otvori temu "Koja nijansa plave boje vam se najviše sviđa" i ti lepo klikneš blokiraj temu i ona se ne prikazuje u poslednjim aktivnim temama

Мере ово.

И да иде линк на постове на форум који сам ја поставио, оно са профила.
И да искачу постови који су написани док сам ја куца'.

Али брате, кад ми скрене поглед на лево, па погледам последње активне, почне горушица да ме хвата.

А мени скрене поглед на десно, па се убедачим. Већ 3 дана сам готово неактиван на форуму због срање тема.

Ма десно, нешто сам дезорјентисан.
Душане може! :)

reme, ne znam koliko je baš ovaj prijedlog koristan, ali mi ne bi smetalo ni da se ostvari.

mada, mislim da su ovi prijedlozi mnogo korisniji:

ovaj, za kojim odavno kukamo:

ma mene nervira što u temama koje pratim, to jest u temama na koje sam odgovorio, ne mogu da nađem svoj post, kad se vratim posle dužeg vremena, nego me vraća na zadnji...oću link ka mom postu

ovaj, koji mislim da do sad nije bio predlagan:

Пошто на два начина може да се дође до листе тема на којима смо учествовали (преко профила и преко бокса на форуму), не би било лоше да се у боксу на форуму листају теме према томе на којој је последњи пут постовано (били чији пост да се узима у обзир), а на оној листи постова на профилу да приказује према НАШИМ последњим постовима. Тако ће неко ко је заинтересован моћи да види где смо последњи пут били активни, а у оном боксу ћемо моћи да видимо теме на којима се нешто дешава, а давно смо на њима постовали, па се не виде.

i ovaj, koji je kaizen valjda rekao da će da realizuje:

И да искачу постови који су написани док сам ја куца'.

još neke ideje oko foruma?
kaizen sad malo više gleda po sajtu, pa budite kreativni. :)

Па све ово би било сасвим ок. :)

dusan1001
Reme pošto si otvorijo ovu temu da pitam tebe.Šta misliš da se uvede i blokiranje neke teme.Recimo neki mozak otvori temu "Koja nijansa plave boje vam se najviše sviđa" i ti lepo klikneš blokiraj temu i ona se ne prikazuje u poslednjim aktivnim temama

to to to.
pun mi je kurac da mi neke teme iskacu non stop sa strane.

e, i to, ne bi bilo loše, preskočih slučajno u sumiranju svih ovih stavova.

ajde kaizene, sredi nam forum, ajde ajde ajde!

E, Reme, baš si srce. Ako ti već idu na kurac teme koje ja otvaram, ne ulazi u njih. Ide i meni na kurac milijardu trma pa ne jaučem na svakoj da je sranje. NE SVIĐA TI SE - ODJEBI!!! Sve je ok, predlog je dobar, ali od tri teme koje pljuješ, dvije su moje, a već si pljuvao na tim tememe. Prava si faca.

Мени она антимодераторске дефиниције тема баш кул.

kako volim ovaj random spem post kad neko ostavi...

Dobra ideja, kao i puno drugih, mada ce ostati nerealizovana, kao i puno drugih.

E, Reme, baš si srce. Ako ti već idu na kurac teme koje ja otvaram, ne ulazi u njih. Ide i meni na kurac milijardu trma pa ne jaučem na svakoj da je sranje. NE SVIĐA TI SE - ODJEBI!!! Sve je ok, predlog je dobar, ali od tri teme koje pljuješ, dvije su moje, a već si pljuvao na tim tememe. Prava si faca.

Пази, нити знам чије су, нити ме занима. Смара ме да читам гробље дефиниција на форуму. Међу свим активним нема ни једна нормална. Не кажем, можда те две теме нису лоше замишљене, али на антимодераторским дефиницијама су пола свакодневних глупачких дефиниција, а она друга тема да се стављају само са'рањене дефиниције на које можеш да се насмејеш би имала 3 поста.

Ако се осећаш увређеном што сам навео баш твоје две теме, то је твој проблем, а не мој. Рецимо да бих цео тај подфорум игнорисао. Не разумем вас који све схватате лично.

Ако Казан којим случајем прати ово, да не отварам беззе нову тему, можда би било добро да се забрани брисање постова на форуму након нпр 10 минута, зато што људи знају то злоупотријебити. Нпр. напишу нешто, остали га поклопе или испадне будала са својим коментаром и онда дође и обрише свој пост и кад неко види помисли да се људи свађају сами са собом...